Rynek
CyberPower LAN Party Evo
Wprowadził: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl

Małe przedsiębiorstwo i zarządzanie - konieczne oprogramowanie

Na rynku są dostępne setki książek poruszających temat innowacyjnego zarządzania, wydajnego kształcenia personelu, organizacji pracy, a nawet metod przeprowadzania spotkań z pracownikami. To nie powinno dziwić – kryzys wyraźnie się zbliża, każda firma w związku z tym chce utrzymać się na rynku.
Młotek sędziego
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Czego potrzeba studentowi prawa?

Większość młodych ludzi, którzy zdali egzamin dojrzałości parę miesięcy wstecz od dawna dobrze wiedziało, jaki zawód chcą wykonywać w przyszłości. W tym roku, tak jak w każdym poprzednim wielkim zainteresowaniem cieszyło się prawo. Mimo, że to bardzo trudne studia, bardzo istotne jest także zrobienie aplikacji po uzyskaniu magisterium bardzo wiele osób pragnie stać się prawnikami. Kuszące są wysokie zarobki, kusi niezależność i prestiż tej profesji.
praca na komputerze
Wprowadził: Intel Free Press
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy opłacalne jest podjąć pracę w charakterze copywritera?

Nie da się zanegować zjawiska, że każdy z nas chce odszukać pracę, jaka będzie ciekawa i zarazem odpowiednio płatna. Taki stan spraw jest bowiem czymś zupełnie normalnym, ponieważ praca stanowi znaczącą część naszego życia. Powinno się jednakże potwierdzić, że mimo nieprzerwanego rozwijania się rynku ciężko jest nam urzeczywistnić takie założenie.
Transport towarów
Wprowadził: Aaron Muszalski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Giełdowe propozycje a firmy transportowe

Niezwykle atrakcyjny pod względem cen oraz doskonały pod względem jakości transport ładunków to rozwiązanie dobre dla Twojego przedsiębiorstwa. W przypadku konieczności transportowania nawet szczególnie dużych oraz trudnych w przewożeniu ładunków możemy być pewni, że dana przesyłka dotrze w wyznaczone miejsce.
klawiatura
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Narzędzia IT w spółce

Bardzo często widzi się ostatnio anglojęzyczne terminy związane z informatyką. Są one nierzadko niejasne dla przeciętnego człowieka. W dobie powszechnej komputeryzacji i informatyzacji dobrze je jednak rozpoznawać i rozumieć, szczególnie że bardzo często można je zobaczyć w ofertach zatrudnienia. Określenia takie jak outsourcing IT niezwykle powoli wchodzą do codziennego użycia. Wymieniona nazwa, choć obco brzmiąca, niesie za sobą bardzo jasny sens.
Reklama billboardowa
Wprowadził: ING Group
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakim sposobem uzyskać sukces w kampanii reklamowej – bannery w Krakowie

Reklama zewnętrzna jest uznawana nie bez przyczyny za jeden z najskuteczniejszych jej rodzajów. Prawie każdy użytkownik internetu od razu wyłącza przeszkadzające reklamy na stronach www, a wiele ulotek , a także folderów reklamowych wkładanych do skrzynek pocztowych – jest nieraz błyskawicznie usuwanych. Z kolei wspaniale przemyślana reklama na billboardach lub plakatach to zdecydowanie świetne rozwiązanie – jest stosunkowo trwała, bezproblemowo dostępna dla wielu możliwych klientów oraz rzadko kiedy zniechęca tak, jak wyskakujące reklamy albo gazetki w reklamie wewnętrznej.
giełda w warszawie
Wprowadził: Kuba Bożanowski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy niejedno wejście na GPW jest ryzykowne? Jak pracować i dodatkowo zdobyć pieniądze?

Każda większa spółka pragnie być kiedyś na GPW. Ale wejście na rynek papierów wartościowych to tylko pierwszy ruch ku pójściu dalej. Kolejnym jest to, by na tym zdobyć pieniądze. Spółka sobie poradzi, jednak co z współudziałowcami, którzy wykupili akcje? Czy dadzą radę w razie niewypłacalności spółki?
Inwestycje, nieruchomości
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Rynek mieszkaniowy w 2012 roku

Od końcowych miesięcy 2011 ceny powierzchni mieszkalnych spadają. Fachowcy prognozują, że ten trend się utrzyma przez dłuższy okres, jest szansa, że nawet do przyszłego roku. Podobnie prezentuje się sytuacja na rynku domów jednorodzinnych. Tam mocny spadek wystąpił 3 miesiące temu i trwa cały czas. Czy mamy zatem dobry czas, by załatwić sobie własne M? Dużo wskazuje na to, że tak, ale może lepiej jeszcze poczekać, by natrafić na korzystniejsze okazje. Za kilka miesięcy wciąż malejąca sprzedaż mieszkań może wywołać powtarzające się obniżki cen.
meble biurowe
Wprowadził: Polmarco
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl

Rynek lokali użytkowych - jakie trendy?

Coraz więcej inwestycji o charakterze gospodarczym, spowodowanych wzrastającym zainteresowaniem, nie zdążyło jeszcze wpłynąć na kurczącą się po kryzysie podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?
Wprowadził: AMagill

Pożyczka w SKOK-u

Pożyczka SKOK to temat który dotkniemy się w tym artykule. Jeśli należysz do SKOK pożyczki będą tańsze, stąd jeśli chcesz więcej pieniędzy, a jesteś już członkiem SKOK powinno się zaciekawić się tym sposobem zdobycia kapitału.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.