Miejsce
góry
Wprowadził: Don Miller
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nas też stać na wakacje. Ale gdzie najlepiej? Co radzą specjaliści

Po całym roku wytężonej pracy lub edukacji nasz organizm doprasza się relaksu, momentu oddechu i podładowania akumulatorów. Jasne że najwspanialej jest jeżeli wówczas wyjedziemy gdzieś poza granice przebywania, gdyż zostając na miejscu pewnie się okazać, iż co kilka minut posiadamy coś pilnego do zrobienia. A tak odjeżdżając powinniśmy być pewni, że wyszukamy chwilę na to, żeby tylko i wyłącznie relaksować się.
siłownia
Wprowadził: iStock.com
Podpatrzone na: iStock.com

Tanie komponenty do siłowni

Ileż to razy planowaliśmy, że zaczniemy częściej się ruszać, że zaczniemy uprawiać sport i nic z tych planów nie wychodziło? Zdecydowanie zbyt nagminnie. W związku z tym nasza aktywność sportowa jest na, powiedzmy, dość umiarkowanym, albo nawet niskim poziomie.
Wyprawy w góry
Podpatrzone na: http://www.citypictures.net/

Eleganckie i niezbyt drogie pokoje oraz apartamenty w górach

Nie ma za wielu bardziej odpowiednich miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeśli wchodzi w grę pobyt w naszym kraju. Jednakże piękno Tatr nie załatwia wszystkiego. Trzeba także pamiętać, że czymś bardzo istotnym jest to, aby dla ludzi wyruszających w tatry pensjonaty bądź apartamenty były bardzo wygodne, a jeszcze na dodatek niezbyt drogie. Co w takim razie powinna robić osoba, która poszukuje porządnych oraz relatywnie tanich noclegów w np. Zakopanem, a więc stolicy Tatr?
Wprowadził: Materiały prasowe

Jak wynająć autokar

Wynajem autokaru jest nieodzowny wtedy, gdy trzeba przewieźć sporą grupę ludzi w konkretne miejsce. Może to więc być np. wycieczka szkolna bądź peregrynacja do sanktuarium. Jeśli obmyślasz wynajęcie takiego pojazdu na pewien czas, w tym tekście dajemy dla ciebie praktyczne porady.
dźwig
Wprowadził: Paul Sableman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Żurawie budowlane - zakup czy wynajem żurawia?

Żurawie budowlane to aktualnie największe maszyny robocze, jakie mamy sposobność zauważyć w otaczającej nas przestrzeni. Ich widok jest powszechny głównie w wielkich miastach, gdzie wielkość prowadzonych przedsięwzięć przy udziale żurawi jest bez wątpienia najbardziej liczna. Jak grzyby po deszczu wyrastają place budowy, na których montowane są nie jeden, a kilka żurawi.
Władysławowo - plaża
Wprowadził: By dijey bobo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wcześniejsze rezerwowanie noclegów to świetny pomysł!

Sezon urlopowy zmierza do nas sporymi krokami. Pomimo to, że mamy dopiero środek stycznia, w ośrodkach wypoczynkowych i położonych nad morzem hotelikach rozpoczynają się już rezerwacje na wakacje. Ci z nas, jacy są bardziej ostrożni zarezerwowali sobie miejsca jeszcze przed sylwestrem wybierając z wielu ogłoszeń np. www.eholiday.pl/noclegi-wladyslawowo-49081.html. Wtedy ceny noclegów są najniższe.
mieszkanie ochota
Podpatrzone na: http://www.marigoldgarden.pl/

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

W ciągu ostatnich miesięcy prasa informuje o spadających cenach lokali mieszkalnych. W szczególności głośno o tym jest we Wrocławiu, gdzie do kupienia jest największa ilość mieszkań od wielu lat. Dziś na jednego nabywcę przypada około 30 ofert, zatem da się wybierać i przebierać, a co za tym idzie, targować się o ceny. A jak wygląda ta sprawa w Warszawie? Prawie tak samo. Stolica wciąż jest na szczycie listy cenowej jeśli chodzi o mieszkania. Należy choćby wyszukać w sieci hasło mieszkania Warszawa Ochota.
Wprowadził: Volkswagen

Wypożyczalnia samochodów

Posiadanie własnego auta w dzisiejszych czasach zdaje się być czymś zupełnie naturalnym. W końcu nie wyobrażamy sobie już naszego codziennego życia bez swojego pojazdu. Do pracy najczęściej jeździmy przede wszystkim autem. Niestety, komunikacja publiczna, mimo rozmaitych kampanii, które promują korzystanie z niej w większych miastach, cały czas jest niepewna.
Narty, sporty zimowe
Wprowadził: boogy_man
Podpatrzone na: www.sxc.hu

W jaki sposób ciekawie wykorzystać zimowy urlop

Zima 2013 pozytywnie zaskoczyła narciarzy na tyle niskimi temperaturami, że szusowanie w śniegu jest nadal możliwe. Jeżeli masz wolne dni do zagospodarowania, warto odwiedzić biuro turystyczne i zaznajomić się z ofertami last minute. Wśród nich z przekonaniem odnajdziemy coś, dla osób uwielbiających narty Andora jest na przykład bardzo ciekawą lokalizacją, wybieraną także przez sławy.
turcja - izmir
Wprowadził: Joe Taylor
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Turcja i Malediwy, czyli jak odpocząć od zimy. Co podpowiadają eksperci

Odpoczynek, zarówno podczas jesieni, jak i na lato dobrze jest planować z pewnym wyprzedzeniem, aby móc cieszyć się jak najlepszą organizacją. Dotyczy to zwłaszcza wyjazdów do krajów egzotycznych. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy odpoczynku oraz na co ciekawsze oferty biur podróży. Dlaczego więc w tym roku nie spróbować czegoś kompletnie świeżego, odwiedzić miejsce, w którym się jeszcze nie było i nie wybrać się choćby na wczasy w Turcji lub na tropikalne Malediwy?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.