Sezon
Władysławowo - plaża
Wprowadził: By dijey bobo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wcześniejsze rezerwowanie noclegów to świetny pomysł!

Sezon urlopowy zmierza do nas sporymi krokami. Pomimo to, że mamy dopiero środek stycznia, w ośrodkach wypoczynkowych i położonych nad morzem hotelikach rozpoczynają się już rezerwacje na wakacje. Ci z nas, jacy są bardziej ostrożni zarezerwowali sobie miejsca jeszcze przed sylwestrem wybierając z wielu ogłoszeń np. www.eholiday.pl/noclegi-wladyslawowo-49081.html. Wtedy ceny noclegów są najniższe.
Morze, Jastrzębia Góra
Wprowadził: Hoax_pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podpowiadamy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Morze, Jastrzębia Góra
Wprowadził: Hoax_pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podpowiadamy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Wszyscy mamy już po dziurki w nosie takiej długiej zimy, która już dostatecznie i napsuła nam krwi. Z utęsknieniem czekamy na ciepłe sezon letni. Przez okrągły rok uczciwie pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i wpatrywaliśmy się w monitor, czas zatem na zasłużony urlop. W tym momencie przypominamy sobie te cudowne sytuacje na plaży oraz zabawy w ciepłym morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
Mierzeja Helska, morze
Wprowadził: Szymon Nitka
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dzielenie się jajkiem na plaży?

Respektowanie utartych zwyczajów to dobra sprawa, daje pewny punkt w życiu. Czasem jednak dobrze porzucić rutynę i zrobić coś świeżego. Dlatego świetnym pomysłem na ten rok może stać się Wielkanoc nad morzem!
Wprowadził: sfllaw

Czas rowerów za nami, pora na rabaty

Właśnie dobiegł końca okres rowerowy, chociaż na dworze możemy zobaczyć pojedynczychosoby pędzących do swych zajęć. W dalszym ciągu możemy korzystać z tego rodzaju transportu. Należy mieć na uwadze, jednak o tym, że będzie wymagany zmieniony strój . Co możemy kupić w czasie przecen ?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.