Sezon
Morze, Jastrzębia Góra
Wprowadził: Hoax_pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podpowiadamy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Morze, Jastrzębia Góra
Wprowadził: Hoax_pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podpowiadamy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Wszyscy mamy już po dziurki w nosie takiej uciążliwej zimy, która już dostatecznie i napsuła wszystkim krwi. Z radością oczekujemy na gorące sezon letni. Przez cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, ślęczeliśmy przy biurku i wpatrywaliśmy się w monitor, pora więc na wyczekiwany odpoczynek. W tym momencie wyobrażamy sobie te wspaniałe chwile na plaży oraz kąpiele w cieplutkim morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
Władysławowo - plaża
Wprowadził: By dijey bobo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wcześniejsze rezerwowanie noclegów to świetny pomysł!

Sezon wyjazdowy idzie do nas ogromnymi krokami. Mimo to, że mamy dopiero polowe lutego, w pensjonatach i położonych nad morzem hotelach zaczynają się już rezerwacje na wakacje. Ci z nas, jacy są bardziej ostrożni zarezerwowali sobie rezerwację jeszcze przed nowym rokiem korzystając z wielu ogłoszeń np. www.eholiday.pl/noclegi-wladyslawowo-49081.html. W tym momencie ceny wyjazdów są najniższe.
Mierzeja Helska, morze
Wprowadził: Szymon Nitka
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dzielenie się jajkiem na plaży?

Przestrzeganie obyczajów to dobra rzecz, daje pewny punkt w życiu. Czasem jednak warto odrzucić schematy i zrobić coś nowego. Dlatego idealnym pomysłem na nadchodzący rok może być Wielkanoc nad morzem!
Wprowadził: sfllaw

Czas rowerów za nami, pora na rabaty

Właśnie dobiegł końca okres rowerowy, chociaż na dworze możemy zobaczyć pojedynczychosoby pędzących do swych zajęć. W dalszym ciągu możemy korzystać z tego rodzaju transportu. Należy mieć na uwadze, jednak o tym, że będzie wymagany zmieniony strój . Co możemy kupić w czasie przecen ?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.