Dom
Mierzeja Helska, morze
Wprowadził: Szymon Nitka
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dzielenie się jajkiem na plaży?

Przestrzeganie tradycji to dobra rzecz, pomaga znaleźć pewnik w życiu. Czasem jednak miło jest uciec od schematów i zrobić coś nowego. Dlatego świetnym pomysłem na przyszły rok może być Wielkanoc nad morzem!
budowa domu
Wprowadził: FRESH PR
Podpatrzone na: FRESH PR

Mały czy duży dom? Podpowiadamy co wybrać

Dom to jedyne dla chyba każdego człowieka miejsce. To w nim w wielu przypadkach byliśmy świadkami i uczestnikami wspaniałych chwil, takich jak między innymi kolacja wigilijna spędzonych wspólnie z najbliższymi w naszym życiu osobami. To powoduje, że wielu z nas marzy o tym, by będąc dorosłymi być w stanie samodzielnie stworzyć swoją jedyną, kochającą się rodzinę.
Wprowadził: AMagill

Kredyt hipoteczny

W tym poście opowiemy sobie metodzie wzięcia gotówki na wymarzony dom lub mieszkanie, albo konsolidację pożyczek. Takie marzenia jak wiemy bywają dość drogie dlatego też różne instytucje bankowe lub spółdzielnie tj. kasy SKOK mogą pomóc swoim klientom. Tutaj jednak skupimy się na tym jaki umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.
Wprowadził: AMagill

Pożyczka w SKOK-u

Pożyczka SKOK to temat który dotkniemy się w tym artykule. Jeśli należysz do SKOK pożyczki będą tańsze, stąd jeśli chcesz więcej pieniędzy, a jesteś już członkiem SKOK powinno się zaciekawić się tym sposobem zdobycia kapitału.
biuro
Wprowadził: Armstrong
Podpatrzone na: Armstrong

Centrala naszego biura - gdzie będzie najlepiej

Jeśli idzie o biura do wynajęcia we Wrocławiu, miasto to ma dużo do w ofercie. Wciąż oddawane są nowe biura, na każdym kroku można dostrzec jakąś budowę, lokali pod biura jest niezwykle wiele i naprawdę jest w czym wybierać.
budowa
Wprowadził: Times Square Public Relations
Podpatrzone na: Times Square Public Relations

Rynek nieruchomości a kryzys

Rynek nieruchomości w naszym kraju nie oparł się światowemu kryzysowi gospodarczemu sprzed kilku lat. Zwiększenie przez instytucje finansowe wymagań kredytowych i podniesienie cen surowców budowlanych spowodowało zmniejszenie zainteresowania nieruchomościami. W ciągu kilku minionych lat okoliczności bezsprzecznie się poprawiły a częstotliwość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła niemniej czy możemy ze spokojem spoglądać w przyszłość?
Wprowadził: Wawel Service

Stawianie domu nie musi być problemem

Piękny dom z ogrodem to życzenie wszystkich, jednak budowa może okazać się wiecznością. Sposobem na to są szybkie domy z drewna. Ważne jest to, że mogą kosztować mniej niż średnie lokum w centrum miasta. Coraz więcej ludzi wybiera nieduże domy szkieletowe.
kable
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Technologie zastosowane w energooszczędnym domu

Kto z nas nie śni o własnym domu? Lecz posiadanie go nie jest wcale tak nietrudną rzeczą. Najważniejszym i decydującym elementem są względy finansowe. Kiedy jednak uda nam się już nagromadzić dostateczną kwotę wybudowanie czy kupno, także wybrać ten jeden jedyny przeglądając różne projekty domów, to warto zastanowić się nad rozwiązaniami pomagającymi nam w trakcie już korzystania nie wyrzucać pieniędzy na darmo. Więcej cennych informacji można znaleźć na serwisach budowlanych. Są tam najlepsze projekty stworzone przez zawodowe firmy projektowe.
budowa
Wprowadził: MULTI
Podpatrzone na: MULTI

Od czego rozpocząć budowę domu, w jaki sposób sporządzić poprawny kosztorys ?

Forum budowlane to miejsce, w którym budujący dom lub planujący takie działanie znajdą porady budowlane dotyczące wyboru projektu, budowy domu, oraz mogą podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi firm, materiałów, działek, fundamentów oraz wszystkich problemów, które stoją przed spełnieniem marzenia zbudowania własnego gniazdka. Ciekawe projekty domów i nie tylko mieszczą się w serwisie budowlanym to przede wszystkim rozbudowana wyszukiwarka, w której można znaleźć różnorodne projekty domów.
Kolektory słoneczne
Wprowadził: Klöber-HPi Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Klöber-HPi Polska Sp. z o.o.

Jak pomóc chronić środowisko.

Globalne ocieplenie to temat, który od dobrych paru lat jest bardzo „na czasie”. Jednym spędza sen z powiek, dla innych natomiast jest zwykłą mrzonką. Jedno można stwierdzić z całą pewnością - potrafi podzielić ludzi i być powodem nie tylko debat ale również szczeniackich kłótni. Ekolodzy twierdzą, że wzrost temperatury na globie jest spowodowany działaniem człowieka, natomiast poważni naukowcy odpowiadają, że zmiany klimatu towarzyszą nam od zarania dziejów i nie ma dowodów na to, że człowiek ma wpływ na globalny klimat. Niezależnie od tego, czy wierzymy jednym czy drugim, dbanie o nasze wspólne dobro powinno być naszą powinnością, jeżeli nie chcemy aby przyszłe pokolenia wychowywały się i żyły na wielkim wysypisku śmieci.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.