Dom
Wprowadził: AMagill

Kredyt hipoteczny

W tym artykule powiemy sobie sposobie wzięcia pieniędzy na upragniony dom lub mieszkanie, albo konsolidację kredytów. Takie marzenia jak wiemy są dość drogie dlatego różne banki lub spółdzielnie tj. SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. My jednak skupimy się na tym jaki daje nam SKOK kredyt hipoteczny.
Wprowadził: AMagill

Pożyczka w SKOK-u

Pożyczka SKOK to zagadnienie który poruszymy się w tym wpisie. Jeśli masz już rachunek SKOK pożyczki będą bardziej atrakcyjne, więc jeśli brakuje ci gotówki, a jesteś już petentem SKOK warto zainteresować się tą możliwością zdobycia środków do życia.
Wprowadził: Wawel Service

Stawianie domu nie musi być problemem

Własny dom z ogrodem to marzenie wszystkich, jednak budowa może okazać się długą drogą. Lekiem na to są błyskawiczne drewniane domy. Najważniejsze, że kosztują mniej niż duże mieszkanie w centrum dużego miasta. Dużo osób wybiera małe domki szkieletowe.
ludzie
Wprowadził: Locus Research
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Internet – jak na nas oddziałuje, co ma do zaoferowania, w jaki sposób nas zaskakuje?

Chyba nikt z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez Internetu. To w nim toczy się znacząca część życia prywatnego oraz zawodowego większości z nas.
Mierzeja Helska, morze
Wprowadził: Szymon Nitka
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dzielenie się jajkiem na plaży?

Trzymanie się utartych zwyczajów to dobra rzecz, zapewnia pewny punkt w życiu. Czasami jednak warto porzucić rutynę i przedsięwziąć coś nowego. Z tej przyczyny trafnym pomysłem na ten rok może stać się Wielkanoc nad morzem!
budowa
Wprowadził: MULTI
Podpatrzone na: MULTI

Od czego rozpocząć budowę domu, w jaki sposób sporządzić poprawny kosztorys ?

Forum budowlane to miejsce, w którym budujący dom lub planujący takie działanie znajdą porady budowlane dotyczące wyboru projektu, budowy domu, oraz mogą podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi firm, materiałów, działek, fundamentów oraz wszystkich problemów, które stoją przed zrealizowaniem marzenia zbudowania własnego gniazdka. Interesujące projekty domów i nie tylko znajdują się w serwisie budowlanym to głównie rozbudowana wyszukiwarka, w której można znaleźć różne projekty domów.
budowa domu
Wprowadził: FRESH PR
Podpatrzone na: FRESH PR

Mały czy duży dom? Podpowiadamy co wybrać

Dom to jedyne dla chyba każdego człowieka miejsce. To w nim w wielu przypadkach byliśmy świadkami i uczestnikami wspaniałych chwil, takich jak między innymi kolacja wigilijna spędzonych wspólnie z najbliższymi w naszym życiu osobami. To powoduje, że wielu z nas marzy o tym, by będąc dorosłymi być w stanie samodzielnie stworzyć swoją jedyną, kochającą się rodzinę.
biuro
Wprowadził: Armstrong
Podpatrzone na: Armstrong

Centrala naszego biura - gdzie będzie najlepiej

Jeśli idzie o biura do wynajęcia we Wrocławiu, miasto to ma dużo do w ofercie. Wciąż oddawane są nowe biura, na każdym kroku można dostrzec jakąś budowę, lokali pod biura jest niezwykle wiele i naprawdę jest w czym wybierać.
budowa
Wprowadził: Times Square Public Relations
Podpatrzone na: Times Square Public Relations

Rynek nieruchomości a kryzys

Rynek nieruchomości w naszym kraju nie oparł się światowemu kryzysowi gospodarczemu sprzed kilku lat. Zwiększenie przez instytucje finansowe wymagań kredytowych i podniesienie cen surowców budowlanych spowodowało zmniejszenie zainteresowania nieruchomościami. W ciągu kilku minionych lat okoliczności bezsprzecznie się poprawiły a częstotliwość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła niemniej czy możemy ze spokojem spoglądać w przyszłość?
kable
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Technologie zastosowane w energooszczędnym domu

Kto z nas nie śni o własnym domu? Lecz posiadanie go nie jest wcale tak nietrudną rzeczą. Najważniejszym i decydującym elementem są względy finansowe. Kiedy jednak uda nam się już nagromadzić dostateczną kwotę wybudowanie czy kupno, także wybrać ten jeden jedyny przeglądając różne projekty domów, to warto zastanowić się nad rozwiązaniami pomagającymi nam w trakcie już korzystania nie wyrzucać pieniędzy na darmo. Więcej cennych informacji można znaleźć na serwisach budowlanych. Są tam najlepsze projekty stworzone przez zawodowe firmy projektowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.