Zdrowie
e-papierosy
Wprowadził: christopher cornelius
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak należy odstawić palenie?

Jest mnóstwo rzeczy, od których jesteśmy w stanie się uzależnić. Może to być oglądanie telewizji, granie w gry komputerowe, czy robienie zakupów. Niestety, czasem rzucamy się w sidła nałogu, który niszczy nasze ciało i może stać się przyczyną naszej śmierci. Jednym z nich jest palenie papierosów.
Psy
Podpatrzone na: http://pixabay.com

Dla zdrowia - zabawa z psem!

Dla ludzi wykonujących siedzącą pracę zalecany jest aktywny wypoczynek. Naturalnie sport powinien być normą, bo to najłatwiejszy sposób na utrzymanie zdrowia i dobrej formy. Większości osób jednak trudno jest zmusić się do ćwiczenia co dzień. W lepszej sytuacji są posiadacze psów. Posiadanie czworonoga zmusza do wychodzenia z domu minimum trzy razy na dzień, na co najmniej kilkanaście minut. To już jakiś początek. Każdy moment wysiłku na dworze przyczynia się do polepszenia naszej formy.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Warto wybierać aktualnie spośród najlepszych

Przetestowane przez wielu użytkowników sprzętu sportowego oraz pasjonatów aerobiku oferty producentów dostępne są już dziś na rynku w znakomitych cenach. Sprzęty takie jak bieżnia elektryczna nierzadko wybierane jest też do domów, gdzie sport liczy się szczególnie. Jest to szczególnie przydatny sprzęt, dzięki któremu można zatrzymać formę oraz poprawiać kondycję fizyczną przez pełen rok – też zimą. Niemiłe dla wielu bieganie na dworze, gdy pada śnieg, może odbywać się od dziś też w domowym zaciszu!
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców naszego kraju, a odpowiedź okazuje się łatwa – obie te rzeczy! Jak powszechnie wiadomo, aktywność fizyczna zbawiennie działa na zdrowie człowieka. Do wyboru jest dużo różnych aktywności, nie powinno się zatem zawężać do jednego.
wnętrze sauny
Wprowadził: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sauna - Czy warto z niej korzystać?

Sauna to wyśmienite miejsce gdzie można odpocząć po ciężkim dniu pracy. Obecnie nawet w mniejszym mieście znajdziemy centra SPA czy też centra odnowy posiadające w swojej ofercie dostęp do sauny.
buty sportowe
Wprowadził: Sneaker
Podpatrzone na: Sneaker

Pokopmy

Cywilizacja, rozwijająca się komputeryzacja, rosnący, ciągły wyścig po pieniądze w pracy czy jak najlepsze wyniki w nauce doprowadziły do tego, że nieliczni spośród nas dba jak należy o kondycję fizyczną i zdrowie. Dotyczy to zwłaszcza młodych, którzy, tkwiąc w domu przed komputerem, surfując po sieci, nie dość, że wywołują u siebie drobne zmiany w procesach poznawczych i sposobie przyjmowania nowych wiadomości, które są nieodpowiednie dla ludzkiej natury, ale do tego opychają się niezdrowymi przekąskami, które powodują tycie i tylko utrudniają wszelki ruch, odwodzą od wychodzenia na zewnątrz i zabawy z przyjaciółmi, nie wspominając o właściwym uprawianiu sportu.
Kobieta
Wprowadził: plethr
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna wciąż cieszy się w nad Wisłą niesłabnącym zainteresowaniem. Wybór jest naprawdę szeroki, praktycznie wszędzie odnajdziemy gabinet lub ośrodek medycyny niekonwencjonalnej. Tego rodzaju zabiegi często są przeprowadzane w klasycznych gabinetach spa. W tym artykule przyjrzymy się podstawowym odmianom terapii alternatywnych.
joga
Wprowadził: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Podpatrzone na: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Dlaczego ruch to samo zdrowie

Regularnie ćwiczenia fizyczne są wyjątkowo istotne dla naszego lepszego samopoczucia.Codziennie siedzimy w pracy średnio przez 10 godzin, zazwyczaj przed komputerem. Tymczasem organizm człowieka nie jest przyzwyczajony do przebywania przez długi w tej samej pozycji. Stąd w dzisiejszych czasach do najczęstszych kłopotów ze zdrowiem należą schorzenia kręgosłupa, a także choroby układu pokarmowego. Siedząc przez wiele godzin ugniatamy nasze jelita, dlatego zazwyczaj kończy się to zaburzeniem ich perystaltyki.
kobiety
Wprowadził: Alex E. Proimos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zabezpiecz się na przyszłość

ING Życie jest firmą z długoletnią tradycją, obszernym doświadczeniem oraz mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić. ING Życie szkoli wielu wykształconych specjalistów.
wózek widłowy
Podpatrzone na: flickr.com

Charakterystyka kursu na wózki widłowe

Wózki jezdniowe podnośnikowe znane też jako widlaki używane są w wielu odnogach przemysłu. Używa się ich w wielkich magazynach i halach produkcyjnych, w sklepach budowlanych i na terenach budowy, trudno przy tym nie dostrzegać tego, że liczba rozwiązań tego typu nieustannie rośnie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.