Zdrowie
wnętrze sauny
Wprowadził: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sauna - Czy warto z niej korzystać?

Sauna to idealne miejsce gdzie można odpocząć i zrelaksować się po długim dniu pracy. Dziś nawet w mniejszym mieście odnajdziemy ośrodki SPA oraz centra odnowy biologicznej mające w swojej ofercie dostęp do sauny.
kobiety
Wprowadził: Alex E. Proimos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zabezpiecz się na przyszłość

ING Życie to przedsiębiorstwo z wieloma latami tradycji, obszernym doświadczeniem oraz klientami którzy od lat wracają zadowoleni. Te wszystkie plusy nie pojawiły się same. ING Życie szkoli licznych wykształconych specjalistów.
Apartamentowiec nad morzem Dune
Wprowadził: Mielno Holding - Firmus Group
Podpatrzone na: Mielno Holding - Firmus Group

Moment odpoczynku w Kołobrzegu

Tryb życia, jaki w obecnych czasach prowadzimy nie działa na nas najlepiej. Jesteśmy bez ustanku zabiegani, przepracowani, niewyspani. Trzeba, chociaż na chwilkę odetchnąć i zadbać o swoje zdrowie. Bardzo dobrym wyjściem jest wybranie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie mają za bardzo dużo wolnego czasu – trzy dniowy pobyt w spa.
e-papierosy
Wprowadził: christopher cornelius
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak należy odstawić palenie?

Jest mnóstwo rzeczy, od których można się uzależnić. Może to być oglądanie telewizji, granie na komputerze, czy shopping. Niestety, czasami wpadamy w sidła nałogu, który wyniszcza nasze ciało oraz może doprowadzić do naszego zgonu. Jednym z nich jest palenie tytoniu.
Przed wizytą sprawdź lekarza!
Podpatrzone na: bc-injury-law.com

Dobrego specjalistę znajdziesz przez Internet

Jeśli poszukujemy lekarza najczęściej najistotniejsze jest dla nas aby trafić do gabinetu najlepszego specjalisty. Korzystamy najczęściej z internetu - np. wpisujemy "lekarz psychiatra kraków" i klikamy w pierwsze wyniki. To duża zaleta nowoczesnych technologii i ich użyciu w medycynie. Nie chcemy narażać się na styczność z kimś, kto będzie traktować nas w nieuprzejmy sposób, postawi złą diagnozę i zaordynuje nieadekwatne leki.
buty sportowe
Wprowadził: Sneaker
Podpatrzone na: Sneaker

Pokopmy

Miejski tryb życia, postępująca komputeryzacja, intensywny, niezdrowy wyścig po awans w pracy czy jak najlepsze oceny w szkole sprawiły, że niewielu z nas dba porządnie o kondycję ciała i zdrowie. Dotyka to między innymi młodych, którzy, przesiadując w domu przed ekranem, surfując po Internecie, nie tylko powodują u siebie drobne zmiany w toku myślenia i sposobie poznawania nowej wiedzy, które są obce dla ludzkiej natury, ale też opychają się słodkimi przekąskami, które powodują tycie i tylko utrudniają wszelki ruch, odwodzą od wychodzenia z domu i aktywności z przyjaciółmi, nie mówiąc o właściwym uprawianiu sportu.
wózek widłowy
Podpatrzone na: flickr.com

Charakterystyka kursu na wózki widłowe

Podnośniki widłowe znane szczerzej też jako widlaki wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu. Korzysta się z nich w halach magazynowych i przy transporcie towarów, w sklepach budowlanych i na terenach budowy, ciężko przy tym nie dostrzegać tego, że liczba zastosowań tego rodzaju systematycznie wzrasta.
Kobieta
Wprowadził: plethr
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna ciągle cieszy się w naszym kraju niesłabnącym zainteresowaniem. Wybór jest duży, dosłownie wszędzie natrafimy na gabinet lub ośrodek medycyny alternatywnej. Tego rodzaju zabiegi często są przeprowadzane w zwykłych ośrodkach spa. W tym tekście przyjrzymy się podstawowym rodzajom terapii alternatywnych.
joga
Wprowadził: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Podpatrzone na: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Dlaczego ruch to samo zdrowie

Brak ćwiczeń fizycznych może prowadzić do kłopotów ze zdrowiem.Każdego dnia siedzimy w pracy średnio przez 10 godzin, przeważnie przed komputerem. Tymczasem ruch jest wrodzoną cechą człowieka. Stąd w dzisiejszych czasach do najczęstszych problemów ze zdrowiem należą zwyrodnienia kręgosłupa, a także problemy z krążeniem. Wielogodzinne siedzenie powoduje, że ugniatamy nasze jelita, dlatego często kończy się to zaburzeniem ich perystaltyki.

Zachwycający wygląd – tej rzeczy pożądają prawie wszystkie kobiety

Kobiety często poszukują w Internecie różnego typu wskazówek, na przykład metody na to jak pozbyć się cellulitu prędko. Jest to dla nich ogromny problem, gdyż tzw. pomarańczowa skórka cechuje się tym, iż wygląda ona mało atrakcyjnie i stąd też trzeba zrobić niemal wszystko, aby się jej pozbyć.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.