Zdrowie
wnętrze sauny
Wprowadził: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sauna - Czy warto z niej korzystać?

Sauna to doskonałe miejsce gdzie można odpocząć i zrelaksować się po długim dniu pracy. Obecnie nawet w małym mieście odszukamy centra SPA oraz centra odnowy biologicznej posiadające dostęp do sauny.
Kobieta
Wprowadził: plethr
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna nieustanie cieszy się w nad Wisłą niesłabnącą popularnością. Wybór jest duży, dosłownie wszędzie znajdziemy gabinet lub placówkę medycyny naturalnej. Tego typu zabiegi też są wykonywane w klasycznych gabinetach spa. W tym artykule przyjrzymy się podstawowym rodzajom terapii naturalnych.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu mieszkańców naszego kraju, a odpowiedź okazuje się całkiem prosta – obie te rzeczy! Jak wiemy, ruch zbawiennie oddziałuje na zdrowie człowieka. Do wyboru jest wiele różnych dziedzin, nie warto się więc zawężać do jednego.
joga
Wprowadził: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Podpatrzone na: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Dlaczego ruch to samo zdrowie

Systematyczne ćwiczenia fizyczne są bardzo ważne dla naszego dobrego samopoczucia.Codziennie siedzimy w pracy średnio przez 8 godzin, zazwyczaj przed komputerem. Tymczasem ruch jest wrodzoną cechą człowieka. Stąd w dzisiejszych czasach do najczęściej spotykanych problemów ze zdrowiem należą zwyrodnienia kręgosłupa, a także choroby układu pokarmowego. Siedząc przez wiele godzin ugniatamy nasze jelita, dlatego przeważnie kończy się to zaburzeniem ich perystaltyki.
e-papierosy
Wprowadził: christopher cornelius
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak należy odstawić palenie?

Jest wiele rzeczy, od których można się uzależnić. Może to być oglądanie telewizora, granie na komputerze, czy robienie zakupów. Niestety, czasem rzucamy się w sidła nałogu, który niszczy nasze zdrowie i może doprowadzić do naszego zgonu. Jednym z nich jest palenie tytoniu.
wózek widłowy
Podpatrzone na: flickr.com

Charakterystyka kursu na wózki widłowe

Wózki jezdniowe podnośnikowe znane też jako widlaki używane są w wielu odnogach przemysłu. Używa się ich w wielkich magazynach i halach produkcyjnych, w sklepach budowlanych i na terenach budowy, trudno przy tym nie dostrzegać tego, że liczba rozwiązań tego typu nieustannie rośnie.
Wprowadził: Sport-shop.p

Dobrej klasy sprzęt sportowy

Ostatnio coraz większa liczba ludzi chce żyć zdrowo. W tym celu zaczynają zwracać większą uwagę na to, co jedzą. Przede wszystkim jednak powinno się ograniczyć lub całkowicie wykluczyć z diety wszelkie szkodliwe substancje, jak na przykład tytoń czy kawa. Polecane jest spożywanie w dużych ilościach warzyw i owoców, gdyż zawierają dużą ilość witamin mających dobry wpływ na organizm.
buty sportowe
Wprowadził: Sneaker
Podpatrzone na: Sneaker

Pokopmy

Miejski tryb życia, rozwijająca się komputeryzacja, rosnący, niezdrowy wyścig po pieniądze w biurze czy możliwie najlepsze oceny w nauce doprowadziły do tego, że nieliczni spośród nas dba odpowiednio o kondycję ciała i zdrowie. Dotyczy to zwłaszcza młodych, którzy, przesiadując za biurkiem przed ekranem, buszując w sieci, nie dość, że powodują u siebie pewne zmiany w procesach poznawczych i sposobie przyswajania informacji, które są nieodpowiednie dla naszej natury, ale do tego opychają się słodkimi przekąskami, które tuczą i tylko utrudniają jakikolwiek ruch, zniechęcają do wychodzenia na zewnątrz i aktywności z przyjaciółmi, nie mówiąc o porządnym uprawianiu sportu.
kobiety
Wprowadził: Alex E. Proimos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zabezpiecz się na przyszłość

ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, pokaźnym doświadczeniem i mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Te wszystkie plusy nie pojawiły się same. W Ing Życie pracuje wielu specjalistów w swojej dziedzinie.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Warto wybierać aktualnie spośród najlepszych

Przetestowane przez wielu użytkowników sprzętu sportowego i amatorów ćwiczeń propozycje producentów dostępne są już teraz na rynku w doskonałych cenach. Urządzenie takie jak bieżnia elektryczna najczęściej wybierane jest także do domów, gdzie sport liczy się w szczególności. Jest to niesamowicie przydatny sprzęt, dzięki któremu można zachować formę oraz poprawiać kondycję fizyczną przez cały rok – również zimą. Nieprzyjemne dla wielu bieganie na dworze, kiedy pada śnieg, może odbywać się od dziś również w domowym zaciszu!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.