Zdrowie
Kobieta
Wprowadził: plethr
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna wciąż cieszy się w nad Wisłą niemalejącym zainteresowaniem. Wybór jest duży, dosłownie wszędzie znajdziemy gabinet lub placówkę medycyny naturalnej. Tego rodzaju zabiegi nierzadko są wykonywane w klasycznych ośrodkach odnowy biologicznej. W tym tekście przyjrzymy się najpopularniejszym typom terapii niekonwencjonalnych.
wózek widłowy
Podpatrzone na: flickr.com

Charakterystyka kursu na wózki widłowe

Podnośniki widłowe znane szczerzej też jako wózki widłowe wykorzystywane są w wielu gałęziach gospodarki. Korzysta się z nich w wielkich magazynach i halach produkcyjnych, w sklepach wielkopowierzchniowych i na placach budowy, ciężko przy tym nie dostrzec tego, że liczba zastosowań tego rodzaju cały czas wzrasta.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu rodaków, a odpowiedź jest całkiem prosta – i to, i to! Jak powszechnie wiadomo, ruch zbawiennie wpływa na zdrowie ludzi. Do wybrania jest wiele rozmaitych dziedzin, nie warto się więc ograniczać do jednego.
wnętrze sauny
Wprowadził: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sauna - Czy warto z niej korzystać?

Sauna to idealne miejsce gdzie można odpocząć i zrelaksować się po długim dniu pracy. Dziś nawet w mniejszym mieście odnajdziemy ośrodki SPA oraz centra odnowy biologicznej mające w swojej ofercie dostęp do sauny.
kobiety
Wprowadził: Alex E. Proimos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zabezpiecz się na przyszłość

ING Życie to przedsiębiorstwo z wieloma latami tradycji, obszernym doświadczeniem oraz klientami którzy od lat wracają zadowoleni. Te wszystkie plusy nie pojawiły się same. ING Życie szkoli licznych wykształconych specjalistów.
Apartamentowiec nad morzem Dune
Wprowadził: Mielno Holding - Firmus Group
Podpatrzone na: Mielno Holding - Firmus Group

Moment odpoczynku w Kołobrzegu

Tryb życia, jaki w obecnych czasach prowadzimy nie działa na nas najlepiej. Jesteśmy bez ustanku zabiegani, przepracowani, niewyspani. Trzeba, chociaż na chwilkę odetchnąć i zadbać o swoje zdrowie. Bardzo dobrym wyjściem jest wybranie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie mają za bardzo dużo wolnego czasu – trzy dniowy pobyt w spa.
e-papierosy
Wprowadził: christopher cornelius
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak należy odstawić palenie?

Jest mnóstwo rzeczy, od których można się uzależnić. Może to być oglądanie telewizji, granie na komputerze, czy shopping. Niestety, czasami wpadamy w sidła nałogu, który wyniszcza nasze ciało oraz może doprowadzić do naszego zgonu. Jednym z nich jest palenie tytoniu.
Przed wizytą sprawdź lekarza!
Podpatrzone na: bc-injury-law.com

Dobrego specjalistę znajdziesz przez Internet

Jeśli poszukujemy lekarza najczęściej najistotniejsze jest dla nas aby trafić do gabinetu najlepszego specjalisty. Korzystamy najczęściej z internetu - np. wpisujemy "lekarz psychiatra kraków" i klikamy w pierwsze wyniki. To duża zaleta nowoczesnych technologii i ich użyciu w medycynie. Nie chcemy narażać się na styczność z kimś, kto będzie traktować nas w nieuprzejmy sposób, postawi złą diagnozę i zaordynuje nieadekwatne leki.
buty sportowe
Wprowadził: Sneaker
Podpatrzone na: Sneaker

Pokopmy

Miejski tryb życia, postępująca komputeryzacja, intensywny, niezdrowy wyścig po awans w pracy czy jak najlepsze oceny w szkole sprawiły, że niewielu z nas dba porządnie o kondycję ciała i zdrowie. Dotyka to między innymi młodych, którzy, przesiadując w domu przed ekranem, surfując po Internecie, nie tylko powodują u siebie drobne zmiany w toku myślenia i sposobie poznawania nowej wiedzy, które są obce dla ludzkiej natury, ale też opychają się słodkimi przekąskami, które powodują tycie i tylko utrudniają wszelki ruch, odwodzą od wychodzenia z domu i aktywności z przyjaciółmi, nie mówiąc o właściwym uprawianiu sportu.
joga
Wprowadził: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Podpatrzone na: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Dlaczego ruch to samo zdrowie

Brak ćwiczeń fizycznych może prowadzić do kłopotów ze zdrowiem.Każdego dnia siedzimy w pracy średnio przez 10 godzin, przeważnie przed komputerem. Tymczasem ruch jest wrodzoną cechą człowieka. Stąd w dzisiejszych czasach do najczęstszych problemów ze zdrowiem należą zwyrodnienia kręgosłupa, a także problemy z krążeniem. Wielogodzinne siedzenie powoduje, że ugniatamy nasze jelita, dlatego często kończy się to zaburzeniem ich perystaltyki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.