Zdrowie
Kobieta
Wprowadził: plethr
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna wciąż cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Wybór jest naprawdę szeroki, praktycznie w każdej miejscowości odnajdziemy gabinet lub placówkę medycyny alternatywnej. Tego rodzaju zabiegi nierzadko są przeprowadzane w zwykłych gabinetach odnowy biologicznej. W tym tekście przyjrzymy się podstawowym rodzajom terapii naturalnych.
kobiety
Wprowadził: Alex E. Proimos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zabezpiecz się na przyszłość

ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, pokaźnym doświadczeniem i mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Te wszystkie plusy nie pojawiły się same. W Ing Życie pracuje wielu specjalistów w swojej dziedzinie.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Warto wybierać aktualnie spośród najlepszych

Przetestowane przez wielu użytkowników sprzętu sportowego i amatorów ćwiczeń propozycje producentów dostępne są już teraz na rynku w doskonałych cenach. Urządzenie takie jak bieżnia elektryczna najczęściej wybierane jest także do domów, gdzie sport liczy się w szczególności. Jest to niesamowicie przydatny sprzęt, dzięki któremu można zachować formę oraz poprawiać kondycję fizyczną przez cały rok – również zimą. Nieprzyjemne dla wielu bieganie na dworze, kiedy pada śnieg, może odbywać się od dziś również w domowym zaciszu!
Psy
Podpatrzone na: http://pixabay.com

Dla zdrowia - zabawa z psem!

Dla osób mających pracę przy biurku zalecany jest odpoczynek w ruchu. Naturalnie sport powinien uprawiać każdy, bo to najprostszy sposób na utrzymanie zdrowia i dobrej formy. Większości osób jednak trudno jest przekonać się do ćwiczenia co dzień. W dobrej sytuacji są właściciele psów. Posiadanie czworonoga zmusza do wychodzenia na dwór minimum trzy razy na dzień, na przynajmniej kwadrans. To już jakiś początek. Każda minuta wysiłku na dworze przyczynia się do poprawienia kondycji.
wnętrze sauny
Wprowadził: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sauna - Czy warto z niej korzystać?

Sauna to idealne miejsce gdzie można odpocząć oraz zrelaksować się po długim dniu pracy. Dziś nawet w mniejszym mieście znajdziemy centra SPA oraz centra odnowy posiadające dostęp do sauny.
buty sportowe
Wprowadził: Sneaker
Podpatrzone na: Sneaker

Pokopmy

Cywilizacja, rozwijająca się komputeryzacja, przyspieszający, ciągły wyścig po awans w pracy czy możliwie najlepsze oceny w szkole sprawiły, że niewielu spośród nas dba porządnie o formę fizyczną i zdrowie. Dotyka to zwłaszcza najmłodszych, którzy, przesiadując w domu przed komputerem, buszując w sieci, nie dość, że powodują u siebie pewne zmiany w toku myślenia i sposobie przyjmowania nowej wiedzy, które są nieodpowiednie dla ludzkiej natury, ale również opychają się tłustymi przekąskami, które tuczą i bardzo utrudniają jakikolwiek ruch, odwodzą od wychodzenia z domu i zabawy z przyjaciółmi, nie mówiąc o porządnym uprawianiu sportu.
e-papierosy
Wprowadził: christopher cornelius
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak należy odstawić palenie?

Jest dużo rzeczy, od których możemy się uzależnić. Może to być oglądanie telewizora, granie w gry komputerowe, czy robienie zakupów. Niestety, czasem wpadamy w sidła nałogu, który niszczy nasze ciało oraz może doprowadzić do naszej śmierci. Jednym z nich jest palenie papierosów.
wózek widłowy
Podpatrzone na: flickr.com

Charakterystyka kursu na wózki widłowe

Wózki jezdniowe podnośnikowe znane też jako widlaki używane są w wielu gałęziach przemysłu. Używa się ich w wielkich magazynach i halach produkcyjnych, w sklepach wielkopowierzchniowych i na terenach budowlanych, trudno przy tym nie dostrzec tego, że liczba zastosowań tego rodzaju systematycznie wzrasta.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu rodaków, a odpowiedź jest całkiem prosta – i to, i to! Jak powszechnie wiadomo, ruch zbawiennie wpływa na zdrowie ludzi. Do wybrania jest wiele rozmaitych dziedzin, nie warto się więc ograniczać do jednego.
Apartamentowiec nad morzem Dune
Wprowadził: Mielno Holding - Firmus Group
Podpatrzone na: Mielno Holding - Firmus Group

Moment odpoczynku w Kołobrzegu

Tryb życia, jaki w obecnych czasach prowadzimy nie działa na nas najlepiej. Jesteśmy bez ustanku zabiegani, przepracowani, niewyspani. Trzeba, chociaż na chwilkę odetchnąć i zadbać o swoje zdrowie. Bardzo dobrym wyjściem jest wybranie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie mają za bardzo dużo wolnego czasu – trzy dniowy pobyt w spa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.