Zdrowie
wnętrze sauny
Wprowadził: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sauna - Czy warto z niej korzystać?

Sauna to wyśmienite miejsce gdzie można odpocząć po ciężkim dniu pracy. Obecnie nawet w mniejszym mieście znajdziemy centra SPA czy też centra odnowy posiadające w swojej ofercie dostęp do sauny.
buty sportowe
Wprowadził: Sneaker
Podpatrzone na: Sneaker

Pokopmy

Cywilizacja, rozwijająca się komputeryzacja, rosnący, ciągły wyścig po pieniądze w pracy czy jak najlepsze wyniki w nauce doprowadziły do tego, że nieliczni spośród nas dba jak należy o kondycję fizyczną i zdrowie. Dotyczy to zwłaszcza młodych, którzy, tkwiąc w domu przed komputerem, surfując po sieci, nie dość, że wywołują u siebie drobne zmiany w procesach poznawczych i sposobie przyjmowania nowych wiadomości, które są nieodpowiednie dla ludzkiej natury, ale do tego opychają się niezdrowymi przekąskami, które powodują tycie i tylko utrudniają wszelki ruch, odwodzą od wychodzenia na zewnątrz i zabawy z przyjaciółmi, nie wspominając o właściwym uprawianiu sportu.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Warto wybierać aktualnie spośród najlepszych

Przetestowane przez wielu użytkowników sprzętu sportowego i pasjonatów aerobiku propozycje producentów dostępne są już dzisiaj na rynku w rewelacyjnych cenach. Sprzęty takie jak bieżnia elektryczna nierzadko wybierane jest też do domów, gdzie sport liczy się w szczególności. Jest to niezwykle użyteczny sprzęt, dzięki któremu można zachować formę i poprawiać kondycję fizyczną przez cały rok – również zimą. Niemiłe dla wielu bieganie na dworze, kiedy pada śnieg, może odbywać się od dziś też w domowym zaciszu!
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu rodaków, a odpowiedź staje się łatwa – i to, i to! Jak wiemy, aktywność fizyczna dobroczynnie oddziałuje na zdrowie ludzi. Do wyboru jest dużo różnorakich aktywności, nie powinno się więc ograniczać do jednego.
Kobieta
Wprowadził: plethr
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna wciąż cieszy się w nad Wisłą niesłabnącym zainteresowaniem. Wybór jest naprawdę szeroki, praktycznie wszędzie odnajdziemy gabinet lub ośrodek medycyny niekonwencjonalnej. Tego rodzaju zabiegi często są przeprowadzane w klasycznych gabinetach spa. W tym artykule przyjrzymy się podstawowym odmianom terapii alternatywnych.
joga
Wprowadził: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Podpatrzone na: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Dlaczego ruch to samo zdrowie

Regularnie ćwiczenia fizyczne są wyjątkowo istotne dla naszego lepszego samopoczucia.Codziennie siedzimy w pracy średnio przez 10 godzin, zazwyczaj przed komputerem. Tymczasem organizm człowieka nie jest przyzwyczajony do przebywania przez długi w tej samej pozycji. Stąd w dzisiejszych czasach do najczęstszych kłopotów ze zdrowiem należą schorzenia kręgosłupa, a także choroby układu pokarmowego. Siedząc przez wiele godzin ugniatamy nasze jelita, dlatego zazwyczaj kończy się to zaburzeniem ich perystaltyki.
kobiety
Wprowadził: Alex E. Proimos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zabezpiecz się na przyszłość

ING Życie jest firmą z długoletnią tradycją, obszernym doświadczeniem oraz mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić. ING Życie szkoli wielu wykształconych specjalistów.
Psy
Podpatrzone na: http://pixabay.com

Dla zdrowia - zabawa z psem!

Dla ludzi mających pracę przy biurku polecany jest odpoczynek w ruchu. Naturalnie sport powinni uprawiać wszyscy, bo to najlepszy sposób na zachowanie zdrowia i dobrej formy. Większości ludzi jednak trudno jest zmusić się do codziennej aktywności. W lepszej sytuacji są właściciele psów. Posiadanie czworonoga zobowiązuje do wychodzenia z mieszkania minimum trzy razy dziennie, na przynajmniej kwadrans. To już jakiś początek. Każda chwila wysiłku na świeżym powietrzu przyczynia się do poprawienia kondycji.
e-papierosy
Wprowadził: christopher cornelius
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak należy odstawić palenie?

Jest wiele rzeczy, od których można się uzależnić. Może to być oglądanie telewizora, granie na komputerze, czy robienie zakupów. Niestety, czasem rzucamy się w sidła nałogu, który niszczy nasze zdrowie i może doprowadzić do naszego zgonu. Jednym z nich jest palenie tytoniu.
wózek widłowy
Podpatrzone na: flickr.com

Charakterystyka kursu na wózki widłowe

Wózki jezdniowe podnośnikowe znane też jako widlaki używane są w wielu odnogach przemysłu. Używa się ich w wielkich magazynach i halach produkcyjnych, w sklepach budowlanych i na terenach budowy, trudno przy tym nie dostrzegać tego, że liczba rozwiązań tego typu nieustannie rośnie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.