Zdrowie
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu rodaków, a odpowiedź staje się łatwa – i rower, i bieganie! Jak powszechnie wiadomo, sport zbawiennie oddziałuje na zdrowie człowieka. Do wyboru jest wiele różnorakich dziedzin, nie warto się zatem zawężać do jednego.
Kobieta
Wprowadził: plethr
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna ciągle cieszy się w nad Wisłą niesłabnącym zainteresowaniem. Wybór jest duży, praktycznie w każdej miejscowości odnajdziemy gabinet lub placówkę medycyny niekonwencjonalnej. Tego rodzaju zabiegi nierzadko są przeprowadzane w zwykłych gabinetach spa. W tym tekście przyjrzymy się najbardziej popularnym rodzajom terapii naturalnych.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Warto wybierać aktualnie spośród najlepszych

Przetestowane przez wielu użytkowników sprzętu sportowego i pasjonatów aerobiku oferty producentów dostępne są już dzisiaj na rynku w rewelacyjnych cenach. Urządzenie takie jak bieżnia elektryczna nierzadko wybierane jest również do domów, gdzie sport liczy się szczególnie. Jest to szczególnie przydatny sprzęt, dzięki któremu można zachować formę i poprawiać kondycję fizyczną przez pełen rok – też zimą. Nieprzyjemne dla wielu bieganie na dworze, gdy pada śnieg, może odbywać się od dziś też w domowym zaciszu!
e-papierosy
Wprowadził: christopher cornelius
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak należy odstawić palenie?

Jest wiele rzeczy, od których możemy się uzależnić. Może to być oglądanie telewizora, granie w gry komputerowe, czy shopping. Niestety, niekiedy wpadamy w szpony nałogu, który wyniszcza nasze zdrowie oraz może doprowadzić do naszego zgonu. Jednym z takich nałogów jest palenie tytoniu.
kobiety
Wprowadził: Alex E. Proimos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zabezpiecz się na przyszłość

ING Życie jest firmą z długoletnią tradycją, potężnym doświadczeniem oraz mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów. Wszystko to nie stało się samo. ING Życie posiada licznych specjalistów w swojej dziedzinie.
Psy
Podpatrzone na: http://pixabay.com

Dla zdrowia - zabawa z psem!

Dla ludzi wykonujących siedzącą pracę zalecany jest aktywny wypoczynek. Naturalnie sport powinien być normą, bo to najłatwiejszy sposób na utrzymanie zdrowia i dobrej formy. Większości osób jednak trudno jest zmusić się do ćwiczenia co dzień. W lepszej sytuacji są posiadacze psów. Posiadanie czworonoga zmusza do wychodzenia z domu minimum trzy razy na dzień, na co najmniej kilkanaście minut. To już jakiś początek. Każdy moment wysiłku na dworze przyczynia się do polepszenia naszej formy.
wnętrze sauny
Wprowadził: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sauna - Czy warto z niej korzystać?

Sauna to wyśmienite miejsce gdzie można odpocząć po ciężkim dniu pracy. Obecnie nawet w mniejszym mieście znajdziemy centra SPA czy też centra odnowy posiadające w swojej ofercie dostęp do sauny.
buty sportowe
Wprowadził: Sneaker
Podpatrzone na: Sneaker

Pokopmy

Cywilizacja, rozwijająca się komputeryzacja, rosnący, ciągły wyścig po pieniądze w pracy czy jak najlepsze wyniki w nauce doprowadziły do tego, że nieliczni spośród nas dba jak należy o kondycję fizyczną i zdrowie. Dotyczy to zwłaszcza młodych, którzy, tkwiąc w domu przed komputerem, surfując po sieci, nie dość, że wywołują u siebie drobne zmiany w procesach poznawczych i sposobie przyjmowania nowych wiadomości, które są nieodpowiednie dla ludzkiej natury, ale do tego opychają się niezdrowymi przekąskami, które powodują tycie i tylko utrudniają wszelki ruch, odwodzą od wychodzenia na zewnątrz i zabawy z przyjaciółmi, nie wspominając o właściwym uprawianiu sportu.
joga
Wprowadził: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Podpatrzone na: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Dlaczego ruch to samo zdrowie

Regularnie ćwiczenia fizyczne są wyjątkowo istotne dla naszego lepszego samopoczucia.Codziennie siedzimy w pracy średnio przez 10 godzin, zazwyczaj przed komputerem. Tymczasem organizm człowieka nie jest przyzwyczajony do przebywania przez długi w tej samej pozycji. Stąd w dzisiejszych czasach do najczęstszych kłopotów ze zdrowiem należą schorzenia kręgosłupa, a także choroby układu pokarmowego. Siedząc przez wiele godzin ugniatamy nasze jelita, dlatego zazwyczaj kończy się to zaburzeniem ich perystaltyki.
wózek widłowy
Podpatrzone na: flickr.com

Charakterystyka kursu na wózki widłowe

Wózki jezdniowe podnośnikowe znane też jako widlaki używane są w wielu odnogach przemysłu. Używa się ich w wielkich magazynach i halach produkcyjnych, w sklepach budowlanych i na terenach budowy, trudno przy tym nie dostrzegać tego, że liczba rozwiązań tego typu nieustannie rośnie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.