Ludzie
Zakupy przez internet
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Jak ankietować konsumentów?

Ludzie są bardzo różni - być może w naszym kraju aż tak tego nie widzimy, choćby z tego powodu, że przecież Polska jest państwem, w którym generalnie mieszkają głównie Polacy, za wielu emigrantów z przykładowo Turcji nie znajdziemy. Kiedy rzeczywistość jest taka, iż poznanie ludzi jest piekielnie ważne?
CHF
Wprowadził: 1 suisse
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Spełniaj swoje pasje i zarabiaj na tym!

Każdy z nas ma własne ukryte zdolności. Musimy je tylko odkryć.Czasami jest to niezmiernie trudne i dopiero po jakimś czasie okazuje się, że mamy do jakiejś rzeczy zdolności. Tak bywa na przykład z wieloma ludźmi pióra, którzy dopiero na emeryturze odkryli w sobie miłość do literatury i są obecnie popularnymi autorami.
rzecznicy patentowi a prawa autorskie i znaki towarowe
Wprowadził: Polmarco
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl

Znaki towarowe

Rozrost techniki jest znakiem obecnych czasów. Temu, że pojawiają się dziesiątki nowych prototypów miesięcznie, a część spośród nich wprowadza często rewolucję w naszym trybie życia, zawdzięczamy fakt, że możemy żyć komfortowo, bezpiecznie i znacznie szybciej realizować tematy, które wiele lat temu wymagały dużo więcej nakładu czasu. Spójrzmy wstecz, do lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku – fakt, że były telefony, to już był sukces, ale starsi wspominają, że dostęp do telefonów i tak był ograniczony, a każda większa transakcja, większe zakupy i pozostałe istotne tematy potrzebowały najczęściej całego dnia lub wycieczki nawet do innej miejscowości. Wspominając wysyłanie korespondencji – cóż, nadanie maila zajmuje nam dzisiaj kilka minut, a wtedy wysłanie listu wiązało się z wypadem do urzędu pocztowego, odstaniem pewnego czasu w kolejce, a potem przedłużającym się i nerwowym czekaniem na odpowiedź adresata.
Wprowadził: Farbflut

często spotykane gry w sieci

Spory procent społeczeństwa posiada już dostęp do cyberprzestrzeni i to na tyle dobry, by móc grać w gry multiplayer. Wymieniać atutów rozrywki online chyba nie muszę, czyż nie? Ale gdyby ten artykuł przeglądał ignorant growy, objaśnię: granie w większym gronie to całkowicie nowe doświadczenie.
Rodzina na wakacjach
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.

Wyjazdy do egzotycznych państw

Nasza zima właściwie nie wygląda jak z kartki pocztowej z zaśnieżonego świata. Mrozi, błoci i odbiera resztki energii. Niektórzy szukają więc ciepła w egzotycznych krajach. Święta na Bali lub dzika plaża i drinki z parasolką wydają się najlepszym rozwiązaniem.
nauka do matury
Wprowadził: Alba Estévez G.
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szkoła mająca w ofercie zajęcia przygotowujące do matury

Rewelacyjnie przygotowana do nauczania młodzieży kadra może zaoferować kursy maturalne, które są w pełni przygotowane do poziomu, jaki prezentują młodzi ludzie. Przyszli abiturienci żyją w nieustannym stresie, niezależnie od tego, czy są dobrze lub gorzej przygotowani. Przedmaturalny stres może być jednak w sporym stopniu zmniejszony poprzez systematyczną naukę dodatkową w zaufanej i wypróbowanej przez wielu ludzi szkołę. Nauka w grupie daje najlepsze efekty, które dostrzegalne są w niedługim czasie.
Gazeta.ie
Podpatrzone na: www.gazeta.ie

Praca zagranicą – warto szukać?

Na rynku pracy jest coraz ciężej i wiedzą o tym nie tylko absolwenci socjologii. Dobrze sporządzone CV to podstawa, ale nie jest wystarczające. Szefowie stawiają bardzo często na zawodowe przygotowanie, więc to nie wykształcenie jest problemem.

Warsztaty samochodowe w Małopolsce

Posiadanie własnego pojazdu kojarzone jest zazwyczaj przede wszystkim ze sporą dozą wygody. Własne cztery kółka pozwalają nam głównie dotarcie właśnie tam, gdzie chcemy, bez przymusu wykorzystywania wątpliwej jakości komunikacji miejskiej. Niestety, posiadacze krakowskich aut mówią, że jest to tylko ta pozytywna strona posiadania samochodu. Rzeczywiście, samochód jest ogromnym ułatwieniem życia, o wysokim komforcie można jednak mówić przede wszystkim wówczas, gdy regularnie sprawdza się części samochodowe Daewoo co zapewnia nas, że nasze auto działa bez zarzutu. Doświadczenia dużej grupy kierowców potwierdzają jednak, że przekonanie o tym, że dla fana motoryzacji auto jest ważniejsze niż najbliżsi, to jeden z faktów, które dawno przestały już funkcjonować.
chłodnictwo
Podpatrzone na: http://izolacje.gda.pl/

Współczesne chłodnictwo

Czasem wystarczy cofnąć się w historii, by docenić obecne technologie świata. W moim artykule zainteresuje was ciekawym tematem, jakim jest chłodnictwo, więc zacznę od przybliżenia tego, jak przed laty magazynowano jedzenie. Nie znając komfortowych zamrażarek, ludzie zwykle upychali żywność w głębokich piwnicach. Nie gwarantowały one niestety chłodu, potrzebnego do odpowiedniej konserwacji mięs i ryb.
papieros2
Podpatrzone na: http://sklep-epapierosy.pl/

Popularne e-papierosy

Papierosy są złe. Wywołują raka płuc. Niszczą układ immunologiczny człowieka. Powodują schorzenia układu krwionośnego. Barwią na żółto paznokcie. Co najważniejsze, nikotyna niesamowicie wpędza w nałóg. Pomimo tych niekorzystnych następstw, ludzie nie nie rezygnują z palenia. Uzależnienie wygrywa ze słabą wolą użytkowników.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.