Ludzie
Zakupy przez internet
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Jak ankietować konsumentów?

Ludzie są różnorodni - może w naszym kraju tego nie widać, choćby dlatego, że w końcu Polska jest takim krajem, gdzie zasadniczo mieszkają głównie Polacy, za wielu imigrantów z przykładowo Turcji nie znajdziemy u nas. Kiedy jest tak, iż poznanie ludzi jest niesamowicie istotne?
młot pneumatyczny
Wprowadził: Cramo
Podpatrzone na: Cramo

Siłowniki i prasy przemysłowe – z czym to się je?

Ręka w górę, kto wie czym są siłowniki hydrauliczne. A czym jest pneumatyka? Mało kto to wie, zwłaszcza nie mając za sobą technikum i semestrów na uczelni. Ten oto krótki przewodnik został napisany, aby objaśnić trochę kwestii zielonym w temacie osobom.
bus_ikonografika

Tanie transporty osób

Bieżąca sytuacja na polskim rynku pracy nie wygląda zbyt optymistycznie. Ten stan trwa nieustannie od kilku lat. Na dobrze płatną posadę nie mają co liczyć nawet młodzi ludzie po studiach. Okazało się, że tytuł magistra nie jest już kluczem do zrobienia wielkiej kariery. Ze zgrozą obserwujemy naszą smutną rzeczywistość, gdzie tylko ci, którzy mają znajomych na wysokich stanowiskach, otrzymują upragnioną pracę. Na dodatek, rozmaite firmy zamiast zatrudniać nowych pracowników, doprowadzają do masowych zwolnień. Taka oszczędność to niekiedy jedyna ucieczka przed totalnym bankructwem.

Warsztaty samochodowe w Małopolsce

Posiadanie swojego auta kojarzy się nam zazwyczaj przede wszystkim ze sporą dozą wygody. Swoje własne cztery kółka umożliwiają nam głównie dotarcie właśnie tam, gdzie mamy ochotę, bez przymusu wykorzystywania wątpliwej jakości komunikacji zbiorowej. Z przykrością jednak, właściciele krakowskich aut mówią, że jest to jedynie jedna strona posiadania samochodu. Oczywiście, samochód jest sporym ułatwieniem, o wysokim komforcie możemy jednak mówić przede wszystkim wówczas, gdy co jakiś czas sprawdza się części samochodowe Daewoo co zapewnia nas, że nasz pojazd działa bez zarzutu. Doświadczenia dużej grupy kierowców potwierdzają jednak, że przekonanie o tym, że dla właściciela samochód jest ważniejszy niż najbliżsi, to jeden z mitów, które od dawna przestały już funkcjonować.
Wprowadził: Materiały prasowe

Jak wynająć autokar

Wynajem autokaru staje się niezbędny wtedy, kiedy musi się przetransportować sporą grupę ludzi w dane miejsce. Może to więc być na przykład wycieczka szkolna lub pielgrzymka do sanktuarium. Jeśli obmyślasz wynajęcie takiego pojazdu na pewien czas, w tym tekście przedstawiamy dla ciebie ciekawe wskazówki.
Rodzina na wakacjach
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.

Wyjazdy do egzotycznych państw

Nasza zima rzadko wygląda jak z kartki pocztowej z zaśnieżonego świata. Jest mokra, błotnista i odbiera resztki energii. Najszczęśliwsi szukają więc ciepła w odległych krajach. Święta w Japonii albo trekking w Nepalu wydają się idealne.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Porządne buty to grunt przy aktywności fizycznej

Ludzie w podeszłym wieku często bez ustanku narzekają na nowe czasy. Dawne czasy były świetne, a nowe, które przyniosły elektronikę, rozwój techniki i współczesne wynalazki, są złe, ponieważ cyfryzacja zabiera wakaty ludziom, którzy dawniej musieli mieć o wiele więcej obowiązków, a do tego mawiają, że elektronika powodują, że ludzie robią się głupi i leniwi. W paru kwestiach należy im oddać honor: środowisko młodzieży stało się trochę leniwe, coraz mniej młodych ludzi uprawia sport dla własnej przyjemności. Z drugiej strony przyjrzyjmy się rozwiązaniom, które nowoczesne możliwości dały sportowcom i temu, na ile wygodniej, bezpieczniej i korzystniej zabierać się do takich sportów jak futbol czy jogging.
Wprowadził: Farbflut

często spotykane gry w sieci

Prawie wszyscy mają już dostęp do sieci i to na tyle szybki, by móc grywać w gry multiplayer. Wymieniać atutów rozrywki wieloosobowej chyba nie trzeba, prawda? Lecz gdyby ten artykuł przeglądał dyletant sieciowy, napiszę: rozrywka w większym gronie to kompletnie nowe przeżycie.
papieros2
Podpatrzone na: http://sklep-epapierosy.pl/

Popularne e-papierosy

Papierosy są złe. Powodują raka płuc. Niszczą kondycję organizmu. Zachęcają schorzenia układu oddechowego. Odbarwiają odpychająco palce. Co najważniejsze, nikotyna silnie do siebie przywiązuje. Pomimo wymienionych niekorzystnych faktów, ludzie nie rzucają palenia. Uzależnienie idzie w parze ze słabą wolą użytkowników.
rzecznicy patentowi a prawa autorskie i znaki towarowe
Wprowadził: Polmarco
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl

Znaki towarowe

Rozwój techniki jest znakiem naszych czasów. Temu, że powstają dziesiątki nowoczesnych prototypów w ciągu miesiąca, a część z nich wprowadza często radykalne zmiany w ludzkim trybie życia, zawdzięczamy fakt, że możemy spędzać czas komfortowo, bez zagrożeń i wielokrotnie szybciej załatwiać sprawy, które dawno temu wymagały znacznie większego nakładu czasu. Spójrzmy wstecz, do połowy dwudziestego wieku – fakt, że były telefony, to już stanowiło sukces, ale dojrzali wspominają, że dostęp do telefonów i tak był trudny, a każda większa transakcja, większe zakupy i inne ważne sprawy wymagały najczęściej całego dnia i podróży nawet do innej miejscowości. Przypominając sobie wymianę korespondencji – cóż, wysłanie maila wymaga dzisiaj parę minut, zaś wtedy nadanie koperty wiązało się z podróżą na pocztę, odstaniem pewnego czasu w kolejce, a potem przedłużającym się i nerwowym oczekiwaniem na odpowiedź odbiorcy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.