Wycieczki
góry
Wprowadził: Eric Steinbrücker
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Buty do chodzenia po górach – o czym dobrze jest wiedzieć, zanim kupi się zadowalający model?

Wycieczki po górach to wielkie wyzwanie. Trzeba nie tylko być naprawdę ostrożnym, ale również posiadać znakomitą kondycję oraz odpowiednie wyposażenie. Dostępne są różne szlaki, dzięki czemu prościej wybrać ten, który jest dostosowany do posiadanych wymagań oraz możliwości, a w pierwszej kolejności – doświadczenia. Lepiej jest mierzyć siły na zamiary dla swojego bezpieczeństwa.

Last minut Turcja

Wakacje są już coraz to bliżej, czas więc najwyższy pomyśleć mocniej o tym gdzie chce się pojechać. Opcji bywa tutaj mocno wiele, z tego powodu poleca się podejmowanie ostrożnych decyzji. Trzeba przy tym sprawa jasna podążyć za własnymi marzeniami. W dwudziestym pierwszym wieku istnieje przecież bardzo wiele okazji do znalezienia konkretnej dla danej osoby oferty wakacyjnej.
aktywny wypoczynek w górach

Wybieramy znakomitą ofertę na wczasy

Niezaprzeczalne uroki górskich krajobrazów to idealny pomysł na wakacje. Oglądanie zachodów i wschodów słońca z ukochanym, rodziną lub zwariowana zabawa w gronie przyjaciół to efektywny relaks. Biorąc pod uwagę noclegi w Szklarskiej Porębie, hotelarze mają się czym szczycić.
plaża
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Gdzie wybrać się na wakacje

Urlop na lato należy planować z określonym wyprzedzeniem, aby zaoszczędzić sobie możliwych kłopotów. Dobrze przygotować się na bardziej aktywne formy wypoczynku oraz na co ciekawsze oferty agencji turystycznych. Dlaczego w tym roku nie popróbować czegoś zupełnie świeżego, odwiedzić miejsce, w którym się jeszcze nie było i nie wybrać się choćby na wycieczkę do Turcji czy na wakacje w Egipcie?
morze
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Meksyk jako rewelacyjna opcja dla turystów

Wyjazdy na wakacje najczęściej z różnych względów nie odbywają się z uprzednim zaplanowaniem. Dla chętnych na spontaniczny urlop biura podróży przygotowały oferty, np. na wakacje na Kubie lub w Meksykuze szczególnie interesującymi propozycjami oraz w atrakcyjnych cenach.

Do jakiego kraju wybrać się na wakacje w tym roku?

Praca w okresie wiosenno- letnim to prawdziwa udręka. Jak możemy się skupić na codziennych obowiązkach, gdy na zewnątrz króluje tak cudowna pogoda? Ale kiedy tylko wyłapiemy okazję, odcinamy się od naszych spraw i zaczynamy marzyć o tegorocznym urlopie. Wielu ludzi ma ukryte w głębokiej szufladzie kolorowe katalogi biur podróży i kiedy nikt nas nie podgląda, z uśmiechem na twarzy je oglądamy, wyszukując najlepszych ofert na wczasy.
Kraków

Wczasy w mieście pełnym zabytków

Szukając miejsca do spędzenia wakacji, mieszkańcy Polski w większości przypadków wybierają małe miejscowości wypoczynkowe, zwłaszcza nad morzem i w górach. Tego rodzaju miejscowości właściwie całkowicie utrzymują się z turystyki – produkowania i sprzedaży pamiątek, pracy w branży gastronomicznej i hotelarskiej.
zakopane
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Wakacje w polskich górach - co warto odwiedzić?

Wprawdzie okres urlopowy już za pasem, a wciąż mnóstwo osób nie zorganizowało wczasów w tym roku. Część pracujących zostawia sobie urlopy na wrzesień. Ten piękny miesiąc robi się z biegiem lat co raz bardziej gorący, dlatego tego typu decyzja już nas nie dziwi. Rezerwując miejsca noclegowe właśnie na ten miesiąc, czyli po okresie letnim, możemy mieć pewność niskich cen. A jeśli spore koszty nas nie odstraszają, to jesteśmy w stanie jeszcze odnaleźć ciekawe propozycje tego lata.
Wprowadził: iStockphoto.com

Zajęcia na emeryturze

Gdy nadchodzi emerytura, sporo niedobrych rzeczy może się stać. Politolodzy, którzy systematycznie badają demografię naszego kraju, wiedzą, że po przejściu na emeryturę ujawnia się spory odsetek śmiertelności wśród seniorów. Dzieje się tak dlatego, ponieważ nierzadko emeryt przestaje widzieć sens żywota, który poprzednio realizował głównie w pracy.
Tatry
Wprowadził: Szift
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak odpocząć i zadbać o zdrowie?

Bez wątpienia każdy z nas jest już zmęczony wiecznym pośpiechem i codziennymi kłopotami. Współczesny świat nas nie oszczędza i funkcjonujemy pod ogromną presją. W czasie szalejącego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do swojego domu, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Gdy idziemy wreszcie do łóżka, stres nie daje nam spać. I znów rano budzimy się niewyspani.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.