Wycieczki
Kraków

Wczasy w mieście pełnym zabytków

Poszukując miejsca do spędzenia wakacji, Polacy zwykle wolą niewielkie miejscowości wypoczynkowe, głównie nad morzem i w górach. Takie kurorty właściwie w całości utrzymują się z turystyki – wytwarzania i handlu pamiątkami, pracy w restauracjach i hotelach.
Wprowadził: iStockphoto.com

Zajęcia na emeryturze

Gdy ktoś staje się emerytem, dużo złych rzeczy może się stać. Badacze, którzy regularnie obserwują demografię Polski, wiedzą, że po przejściu na emeryturę powtarza się spory procent śmiertelności wśród seniorów. Jest tak dlatego, bo nieraz senior przestaje mieć sens żywota, który poprzednio widział przede wszystkim w pracy.
Rodzina na wakacjach
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.

Turcja miejscem na urlop

Jeśli ktoś lubi gorące słońce w wakacje Turcja jest odpowiednim miejscem. Nie zabraknie tam na pewno gorących plaż oraz urzekających krajobrazów. Mimo wszystko przed rezerwacją wycieczki należy przeanalizować parę szczegółów. Jakie miasto wybrać? Chcemy pływać w basenie, czy wybierzemy słoną wodę w morzu. Można również skorzystać z opinii ludzi, którzy wrócili już z podróży.
Góry z samolotu
Podpatrzone na: en.wikipedia.org

Co wziąć na drogę?

Każdy turysta, który cechuje się rozsądkiem, musi zawsze zabierać ze sobą pewien pakiet najbardziej potrzebnych rzeczy. Akcesoria turystyczne powinno się naturalnie dobierać do kierunku wyprawy – innego gatunku sprzęt trzeba zabierać w góry, inne na wyprawę po pustynnych nizinach. Istotna jest także pora roku, a więc i klimat panujący w zwiedzanym zakątku globu. Musisz bezwzględnie o tym pamiętać, bo pogoda może cię oszukać – w górach zazwyczaj jest gorsza pogoda niż na nizinach.
morze
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Meksyk jako rewelacyjna opcja dla turystów

Wyjazdy na urlopy nierzadko z rozmaitych względów nie odbywają się z odpowiednim zaplanowaniem. Dla chętnych na spontaniczny wyjazd biura podróży przygotowały oferty, przykładowo na wakacje na Kubie lub w Meksykuz niesamowicie interesującymi ofertami i za niskie kwoty.
zakopane
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Wakacje w polskich górach - co warto odwiedzić?

Wprawdzie okres urlopowy już za pasem, a wciąż dużo osób nie zorganizowało tegorocznego urlopu. Część pracowników zostawia sobie urlopy na wrzesień. Ten jesienny miesiąc staje się z upływem lat bardzo gorący, dlatego tego typu roszada już nikogo nie dziwi. Wykupując noclegi właśnie na ten miesiąc, a zatem po sezonie, możemy mieć gwarancję atrakcyjnych cen. A jeśli spore koszty nas nie odstraszają, to jesteśmy w stanie jeszcze znaleźć dobre oferty na miesiące letnie.
plaża
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Gdzie wybrać się na wakacje

Odpoczynek na lato dobrze jest zaplanować z pewnym wyprzedzeniem, aby zaoszczędzić sobie możliwych kłopotów. Dobrze przygotować się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co lepsze oferty agencji turystycznych. Czemu więc w tym roku nie popróbować czegoś zupełnie nowego, odwiedzić miejsce, w którym się jeszcze nie było i nie wybrać się choćby na wycieczkę do Turcji czy na wakacje w Egipcie?
Zaplanuj wakacje z dzieckiem!
Wprowadził: eMaluszki.pl
Podpatrzone na: eMaluszki.pl

Gorący klimat na wakacje

Biuro podróży. To w tym miejscu zaczyna się wakacyjna przygoda, natomiast wspólnie z jej początkiem stajemy przed pierwszym istotnym dylematem. Dokąd wyjechać? Wybór jest trudny…biuro podróży, zaś dokładniej jego personel pomoże przebrnąć przez mnogość ofert i wyselekcjonować wczasy marzeń.
Tatry
Wprowadził: Szift
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak odpocząć i zadbać o zdrowie?

Bez wątpienia każdy z nas czuje się już zmęczony nieustannym pośpiechem i powszednimi kłopotami. Współczesny świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod ogromną presją. W czasie światowego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do własnego mieszkania, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Gdy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam zasnąć. I znowu rankiem jesteśmy niewyspani.
Tatry
Wprowadził: Szift
Podpatrzone na: www.flickr.com

Wakacje w Tatrach

Wakacje w górskim hotelu należy planować z określonym wyprzedzeniem, aby bez trudu znaleźć przystępne cenowo oraz opłacalne oferty. Najpewniej zrobić wstępną wybór najbardziej istotnych elementów wyposażenia niezbędnych w na górskim szlaku, jak także przyjrzeć się ofertom wynajmu domków w Tatrach. Przed wybraniem się w góry można zapytać użytkowników o ich doświadczenia z podróży w Tatry oraz zaczerpnąć rad w wyborze najlepszego miejsca na nocleg. Hasło pokoje w Tatrach może na równi z poradami internautów wspomóc w takich poszukiwaniach. W Tatrach dobrze przygotować się na bardziej aktywne formy odpoczynku oraz na oryginalniejsze oferty biur podróży. Wyprawy w góry nie muszą być nudne. Mogą one oferować ogrom atrakcji dla osób w rozmaitym wieku i płci. Każdy znajdzie w Tatrach niewątpliwie coś dla siebie. Zarówno amatorzy sportów górskich, jak i osoby doceniające ciekawe spacery oraz czasochłonne chodzenie po górach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.