Mięśnie
Urządzenia do siłowni
Wprowadził: J
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób przyspieszyć budowę mięśni?

Zbudowanie masy mięśniowej to ogromnie trudne i zarazem wymagające zadanie. W praktyce bowiem w wielu przypadkach okazuje się, że nawet regularna i niesłychanie dobrze skonstruowana dieta oraz ćwiczenia fizyczne nie przynoszą ma wypatrywanych rezultatów.
Wprowadził: Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A

Warto wspierać swoją formę

Kiedy dużo ćwiczymy, budujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy bardzo uważać na to co i jak jemy. Bardzo istotne jest to, aby dostarczać ciału wszelkich niezbędnych substancji odżywczych. niezwykle ważne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są głównym źródłem energii w organizmie człowieka, dlatego powinny stanowić około 60-70 procent naszego pożywienia. Na kolejnym miejscu są białka, wykorzystywane do budowy mięśni, budowania odporności i wielu innych przemian zachodzących w organizmie. Na końcu mamy tłuszcze także potrzebne na przykład do rozpuszczania pewnych witamin I prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Urządzenia na siłowni

Pragniesz wrzucić na siebie trochę mięśni? Chcesz zrzucić brzuch? Pierwszy raz na siłowni i nie masz pojęcia, do czego można użyć znajdujące się tam urządzenia? Prezentujemy tekst napisany dla ciebie.
Odzież sportowa
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Jakiego rodzaju sprzęt wybrać - atlas czy bieżnie

Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?
Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jakim sposobem jednak trenować, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To proste! Trzeba zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie „bieżnia do biegania, czy orbitrek kettler?”
Odzież sportowa
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Sprzęt aerobowy

Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jak jednak trenować, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i nie mamy czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia , czy orbitrek magnetyczny?”
Wprowadził: sfllaw

Rowery

Znamy mnóstwo przyczyn, dla których mądrze jest zamknąć auto w garażu i wskoczyć na rower. Prezentujemy najmocniejsze z nich, by i ciebie, drogi internauto, nakłonić do tej odmiany. Zapraszamy do lektury.
Apartamentowiec nad morzem Dune
Wprowadził: Mielno Holding - Firmus Group
Podpatrzone na: Mielno Holding - Firmus Group

Moment odpoczynku w Kołobrzegu

Tryb życia, jaki w obecnych czasach prowadzimy nie działa na nas najlepiej. Jesteśmy bez ustanku zabiegani, przepracowani, niewyspani. Trzeba, chociaż na chwilkę odetchnąć i zadbać o swoje zdrowie. Bardzo dobrym wyjściem jest wybranie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie mają za bardzo dużo wolnego czasu – trzy dniowy pobyt w spa.
Wprowadził: Sport-shop.p

Dobrej klasy sprzęt sportowy

Aktualnie coraz więcej osób chce żyć zdrowo. Z tego powodu zaczynają przywiązywać większą wagę do tego, co spożywają. W pierwszej kolejności jednak należy ograniczyć lub całkowicie wyeliminować z codziennego życia wszelkie szkodliwe substancje, jak na przykład tytoń lub kawa. Wskazane jest przyswajanie wielu warzyw i owoców, gdyż zawierają dużą ilość substancji odżywczych wpływających korzystnie na zdrowie.
Wprowadził: Fit4Fun

Warto trenować!

Pompki to doskonałe ćwiczenie, które jest dedykowane nie tylko dla mężczyzn, trenują w ten sposób także panie, ponieważ jest to ćwiczenie, które fantastycznie wpływa na biust. Pompki są bardzo skuteczne w rzeźbieniu klatki piersiowej jedynie pod takim warunkiem, że będą one wykonywane w sposób poprawny.
Nordic walking, park, spacer
Wprowadził: Złoty Potok
Podpatrzone na: Złoty Potok

Ładna sylwetka i dobra kondycja

Jeśli pragniemy chwalić się piękną figurą oraz wspaniałą kondycją przez długie lata, musimy systematycznie uprawiać sport. Jest to naiwny banał, ale mimo wszystko, ciągle wielu osób nie stosuje tej złotej zasady. Nowoczesny styl życia, kiedy duża część ludzkości przeżywa dzień siedząc za biurkiem, bardzo szkodzi naszemu zdrowiu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.