Mięśnie
Urządzenia do siłowni
Wprowadził: J
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób przyspieszyć budowę mięśni?

Zbudowanie masy mięśniowej to bardzo trudne i zarazem wymagające zadanie. W praktyce bowiem w wielu przypadkach okazuje się, że nawet regularna i niezmiernie dobrze skonstruowana dieta oraz ćwiczenia fizyczne nie przynoszą ma spodziewanych rezultatów.
Odzież sportowa
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Sprzęt aerobowy

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak trenować, kiedy żyjemy w ciągłym pośpiechu i nie mamy czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia , czy orbitrek magnetyczny?”
Nordic walking, park, spacer
Wprowadził: Złoty Potok
Podpatrzone na: Złoty Potok

Ładna sylwetka i dobra kondycja

Jeśli chcemy cieszyć się idealną sylwetką oraz wyśmienitą kondycją przez długie lata, musimy systematycznie uprawiać aktywność fizyczną. Jest to wytarty banał, ale pomimo wszystko, wciąż mnóstwo ludzi nie kieruje się tą złotą zasadą. Współczesny styl życia, kiedy większość ludzi przeżywa dzień w pozycji siedzącej za biurkiem, niezwykle szkodzi naszemu organizmowi.
Odzież sportowa
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Jakiego rodzaju sprzęt wybrać - atlas czy bieżnie

Fitness w domu – orbitrek, czy bieżnia?
Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i brak nam czasu na wyjście na siłownię? To proste! Trzeba zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia do biegania, czy orbitrek kettler?”

Urządzenia na siłowni

Chcesz nabrać trochę muskulatury? Pragniesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Pierwszy raz na siłowni i nie orientujesz się, do czego można użyć obecne tam urządzenia? Oto poradnik zrobiony dla ciebie.
Wprowadził: Sport-shop.p

Dobrej klasy sprzęt sportowy

Ostatnio coraz większa liczba ludzi chce żyć zdrowo. W tym celu zaczynają zwracać większą uwagę na to, co jedzą. Przede wszystkim jednak powinno się ograniczyć lub całkowicie wykluczyć z diety wszelkie szkodliwe substancje, jak na przykład tytoń czy kawa. Polecane jest spożywanie w dużych ilościach warzyw i owoców, gdyż zawierają dużą ilość witamin mających dobry wpływ na organizm.
Wprowadził: sfllaw

Rowery

Jest mnóstwo argumentów, dla których opłaca się zamknąć samochód w garażu i wskoczyć na rower. Przedstawiamy najbardziej przekonujące z nich, by i ciebie, użytkowniku, nakłonić do tej odmiany. Przyjemnej lektury.
Wprowadził: Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A

Warto wspierać swoją formę

Kiedy dużo ćwiczymy, budujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy bardzo uważać na to co i jak jemy. Bardzo istotne jest to, aby dostarczać ciału wszelkich niezbędnych substancji odżywczych. niezwykle ważne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są głównym źródłem energii w organizmie człowieka, dlatego powinny stanowić około 60-70 procent naszego pożywienia. Na kolejnym miejscu są białka, wykorzystywane do budowy mięśni, budowania odporności i wielu innych przemian zachodzących w organizmie. Na końcu mamy tłuszcze także potrzebne na przykład do rozpuszczania pewnych witamin I prawidłowego funkcjonowania mózgu.
Apartamentowiec nad morzem Dune
Wprowadził: Mielno Holding - Firmus Group
Podpatrzone na: Mielno Holding - Firmus Group

Moment odpoczynku w Kołobrzegu

Tryb życia, jaki w obecnych czasach prowadzimy nie działa na nas najlepiej. Jesteśmy bez ustanku zabiegani, przepracowani, niewyspani. Trzeba, chociaż na chwilkę odetchnąć i zadbać o swoje zdrowie. Bardzo dobrym wyjściem jest wybranie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie mają za bardzo dużo wolnego czasu – trzy dniowy pobyt w spa.
Wprowadził: Fit4Fun

Warto trenować!

Pompki to doskonałe ćwiczenie, które jest dedykowane nie tylko dla mężczyzn, trenują w ten sposób także panie, ponieważ jest to ćwiczenie, które fantastycznie wpływa na biust. Pompki są bardzo skuteczne w rzeźbieniu klatki piersiowej jedynie pod takim warunkiem, że będą one wykonywane w sposób poprawny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.