Inwestycje
budowa
Wprowadził: Times Square Public Relations
Podpatrzone na: Times Square Public Relations

Rynek nieruchomości a kryzys

Rynek nieruchomości w naszym kraju nie oparł się światowemu kryzysowi gospodarczemu sprzed kilku lat. Zwiększenie przez instytucje finansowe wymagań kredytowych i podniesienie cen surowców budowlanych spowodowało zmniejszenie zainteresowania nieruchomościami. W ciągu kilku minionych lat okoliczności bezsprzecznie się poprawiły a częstotliwość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła niemniej czy możemy ze spokojem spoglądać w przyszłość?
nowe piękne mieszkanie do odbioru
Wprowadził: Gunnar Grimnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Odbiór mieszkania warto skorzystać z pomocy fachowca

Jedno z największych polskich miast, stolica dolnośląskiego będzie mieć wreszcie obwodnicę. Dla Wrocławia jest to bardzo ważna i niezmiernie potrzebna inwestycja. Do tej pory ruch tranzytowy odbywał się przez miasto, co powodowało powstawanie gigantycznych korków i zatorów. Po wielu latach udało się nareszcie zaradzić wszystkim problemom, jakie stanęły na drodze do budowy obwodnicy – brak pieniędzy, przejęcie gruntów, procedury przetargowe. Nasze prawo nie jest przygotowane do wykonanie szybkiego planu dla inwestycji publicznych w połączeniu z procedurami pozyskania środków z programów unijnych.
makiety
Wprowadził: Addictive Picasso

Rynek nieruchomości w 2011 roku

Rynek nieruchomości w Polsce nie oparł się światowemu kryzysowi gospodarczemu z 2007 roku. Zaostrzenie przez banki wymagań kredytowych i wzrost cen materiałów budowlanych spowodowało zmniejszenie popytu na nieruchomości. W ostatnich latach sytuacja niewątpliwie się poprawiła jednak czy możemy z nadzieją patrzyć w przyszłość?
Inwestycje, nieruchomości
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Obligacje skarbowe sposobem na zysk

Nasz kraj ze stałym wzrostem PKB i malejącym zadłużeniem odznacza się na tle Unii Europejskiej. Oznacza to, że obligacje skarbowe mogą się pochwalić wzrastającą popularnością i mają zaufanie inwestorów, a obligacje korporacyjne przynoszą dobre zyski. W tym krótkim tekście opiszę trzy typy obligacji, bo obecne czasy to perfekcyjna okazja, by zainwestować.
Jak kupić dobrą obudowę do komputera
Wprowadził: Vanguard PR
Podpatrzone na: Vanguard PR

Poznaj outsourcing IT

Outsourcing jest ostatniopopularny. Bardzo dużo małych firm korzysta już z zewnętrznej obsługi księgowej i przede wszystkim informatycznej. Najlepiej czerpać ze wsparcia specjalistów chociażby w sprawie konfiguracji serwerów.
żurawie wieżowe
Podpatrzone na: www.dzwigmar.pl

Jak budować profesjonalnie bloki?

Bardzo prężny rozwój oraz zwiększenie liczby ludności powoduje konieczność zapewnienia dostatecznej ilości zarazem miejsc pracy jak i lokali mieszkalnych. W dzisiejszych czasach gdy zdecydowanie więcej osób decyduje się na przeprowadzkę do największych aglomeracji przez wzgląd na możliwości rozwoju i kariery ceny ziemi szybko wzrastają. Dlatego deweloperzy oraz branża budowlana od pewnego czasu w coraz bardziej optymalny sposób próbuje zagospodarować każdą dostępną powierzchnię.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.