Zdjęcia

Przydatna pomoc przy urządzaniu wnętrz

Projektowanie domu jest zajęciem, które dla wielu z nas okazuje się męczące, gdyż nie wszyscy mają talent do tego, ażeby móc sobie pozwolić na zaprojektowanie dużych obiektów. Robienie tego ręcznie może być szalenie kłopotliwe, bowiem taka czynność wymaga przeznaczenia odpowiedniej ilości swojego czasu. Niezwykle pomocna w realizacji tego zadania będzie pewna aplikacja.
Fotografia ślubna
Podpatrzone na: epena.pl

Fotograf ślubny - Twój niezapomniany dzień

Trudno wyobrazić sobie dobre bez fotografii. Wspólne zdjęcia z tego najważniejszego dnia zajmują najważniejsze miejsce już zawsze. Jak najlepiej wybrać fachowca, który spełni wymogi narzeczonych?

Profesjonalna fotografia reklamowa

Nie istnieje dziś efektywnego marketingu bez profesjonalnej fotografii. Porządne i interesujące zdjęcia to podstawa, kiedy mamy przygotować katalog dla biura turystycznego, czy lookbook ostatniej kolekcji obuwia. Jak znaleźć właściwego fotografa?

Jakim aparatem robić dobre zdjęcia?

najbezpieczniej zawsze przy zakupie zapoznać się bliżej ze kwestiami technicznymi aparatu. Należy przy tym kierować się osądami tylko cenionych i doświadczonych fachowców. Aparaty cyfrowe czy pewne stare modele, jakie w dzisiejszych czasach są już rzadko stosowane? Do celów codziennych zdjęć zdecydowanie poleca się w takiej sytuacji tą pierwszą opcję. Tego rodzaju cyfrowe, nowoczesne aparaty a także lustrzanki są bowiem bardziej praktyczne i banalniejsze w ich obsługiwaniu. Jak je jednak wybrać?
Fotografia
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Dlaczego opłaca się wykonać sesję u fotografa

W dzisiejszych czasach image jest bardzo istotny. Każdego dnia jesteśmy bombardowani z każdej ze stron kolorowymi gazetami, a tam czarują nas ulepszone zdjęcia gwiazd. Zapotrzebowanie na atrakcyjny wygląd wciąż trwa i na pewno szybko się nie zmieni. Dlatego idealny fach w naszychczasach to fotograf.
aparat fotografa

Kilka informacji odnośnie tworzenia portfolio

Problem poruszony w tytule tekstu ma jedną prawidłową odpowiedź – portfolio jest kluczowe dla modelki. To profesjonalny album, w którym znajdują się fotografie z modelką, zrobione przez wielu fotografów.
fotograf ślubny
Wprowadził: Subwave_Photography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wynajmij dobrego fotografa na wesele. Kilka solidnych rad

Wesele z całą pewnością może być zaliczone do zdecydowanie najbardziej wyjątkowych momentów w życiu każdego z nas, który często potrafi naprawdę diametralnie je odmienić. W związku z tym w każdej sytuacji musi nam zależeć na to, aby była to uroczystość odznaczająca się jak najwyższym poziomem organizacji, w czasie której wszyscy zaproszeni goście będą mieli zapewnioną rzeczywiście dobrą zabawę.
Wprowadził: Warszawska Szkoła Fotografii

Jak wybrać pierwszy aparat

Ostatnimi czasy robienie zdjęć przyciąga coraz liczniejsze rzesze wielbicieli. Każdy sklep fotograficzny przepełniają tłumy. Wyniki pracy fotografów amatorów można odszukać na różnych portalach tematycznych, galeriach zdjęć w sieci czy swoich stronach internetowych. Rzadko są to zdjęcia na poziomie National Geographic niemniej doświadczenie i pracowitość najbardziej zdeterminowanych często przynosi zadowalające rezultaty.
zdjęcie
Wprowadził: Agata Kwiecień
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Coraz częściej mamy szansę po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy, na przykład "fotograf Wrocław" natknąć się na ogłoszenia profesjonalnych fotografów, a nawet fotografów amatorów proponujących sesje fotograficzne. 0głoszenia dotyczą tak udokumentowania kluczowej w życiu sytuacji, jak również sesji "bez powodu". Kto bierze udział w takich sesjach zdjęciowych? W jakim celu będziemy mogli takie zdjęcia użyć?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.