Budowa
Wprowadził: Wawel Service

Stawianie domu nie musi być problemem

Własny dom z ogrodem to marzenie wszystkich, jednak budowa może okazać się długą drogą. Lekiem na to są błyskawiczne drewniane domy. Najważniejsze, że kosztują mniej niż duże mieszkanie w centrum dużego miasta. Dużo osób wybiera małe domki szkieletowe.
lodówka
Wprowadził: Candy Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Candy Polska Sp. z o.o.

Chłodnictwo przemysłowe

W Średniowieczu niezwykle cenna była sól, która sprawiała, że mięsa i inne łatwo psujące się dobra spożywcze mogły przetrwać wiele dni. Zasalanie jedzenia było kiepskie dla człowieka – przede wszystkim, takie dawki chlorku sodu niesamowicie szkodliwie oddziałują na zdrowie, po drugie proces ten mocno obniżał walory smakowe jedzenia.
nowe piękne mieszkanie do odbioru
Wprowadził: Gunnar Grimnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Odbiór mieszkania warto skorzystać z pomocy fachowca

Jedno z największych polskich miast, stolica dolnośląskiego będzie mieć wreszcie obwodnicę. Dla Wrocławia jest to bardzo ważna i niezmiernie potrzebna inwestycja. Do tej pory ruch tranzytowy odbywał się przez miasto, co powodowało powstawanie gigantycznych korków i zatorów. Po wielu latach udało się nareszcie zaradzić wszystkim problemom, jakie stanęły na drodze do budowy obwodnicy – brak pieniędzy, przejęcie gruntów, procedury przetargowe. Nasze prawo nie jest przygotowane do wykonanie szybkiego planu dla inwestycji publicznych w połączeniu z procedurami pozyskania środków z programów unijnych.
Budowa domu
Wprowadził: Freddy

Czy opłaca się budować dom?

Dla osób dążących do samodzielności i niezależności ważne jest posiadanie własnego lokum. Jednym z ciekawych rozwiązań, nad którym warto się zastanowić może okazać się budowa domu. Ponoszone, w związku z taką inwestycją koszty, w zależności od umiejscowienia, mogą być niższe, niż w przypadku zakupu nowego mieszkania od dewelopera, więc jest to interesująca alternatywa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.