Serwis

Wypożyczenie auta w stolicy

Warszawa to największe Polskie miasto. Odwiedzają je zarazem turyści, jak i ludzie biznesu. W wielu przypadkach wypożyczenie samochodu na czas przebywania w stolicy to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie niezależność i nie chcą przemieszczać się za pomocą taksówek lub korzystać z usług komunikacji miejskiej.
Zakupy
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Zakupy grupowe – z czym to się je

Od pewnego czasu chętnie robimy zakupy przez Internet. Wydaje się też, że podobają się nam zakupy grupowe. Serwisy pełne tańszych i atrakcyjnych ofert zyskują na popularności.
zamek
Wprowadził: Bella Linea
Podpatrzone na: Bella Linea

Bezpieczne mieszkanie - naprawa zamków

Solidne wrota i trudny do sforsowania przez włamywacza zamek to fundament spokoju każdego lokum. Sytuacja staje się nietajna, gdy ktoś zatrzaśnie wejście i sam poczuje się jak złoczyńca, stojąc bezradnie przed upartym zamknięciem. Co zrobić? To banalne: wyciągnąć smartfona, połączyć się z internetem i wyszukać: „otwieranie drzwi Warszawa”. Jeżeli wybierzesz rzetelnego fachowca, ratunek nadejdzie szybko, a ty osobiście zobaczysz próbę włamania do ukochanego domu. Emocje wyjątkowe, a i zmartwienie przepędzone.
telefon komórkowy
Wprowadził: SAMSUNG
Podpatrzone na: NEO24.PL

Pogotowie komórkowe

Każdemu z nas może zdarzyć się sytuacja, że z niejasnych powodów nasza komórka odmówi posłuszeństwa. W w dużych aglomeracjach miejskich, takich jak choćby wybrany przykładowo Wrocław, dotarcie do serwisu to w obecnych warunkach banalna sprawa.
osuszacz powietrza
Podpatrzone na: http://www.pneuma.pl/

Do czego służą osuszacze powietrza?

Niewielu z nas myśli o tym czy powietrze u nas w domu ma odpowiednią wilgotność. Chwilowo, w okresie upalnego lata jest to mniejszy problem, ale nazbyt wysoka wilgotność powietrza w domu często jest przyczyną bardzo dużej ilości kłopotów. Trzeba to skontrolować, żeby ochronić się przed pleśnią, zaciekami i wychodzeniem korozji
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.