Serwis

Wypożyczenie auta w stolicy

Warszawa to najbardziej okazałe Polskie miasto. Przyjeżdżają tam zarówno turyści, jak i biznesmeni. Niejednokrotnie wypożyczenie samochodu na czas pobytu w stolicy to idealne wyjście dla tych, którzy cenią sobie swoboda i nie maja zamiaru poruszać się za pomocą taksówek lub korzystać z usług komunikacji miejskiej.
Zakupy
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Zakupy grupowe – z czym to się je

Od jakiegoś czasu coraz chętniej kupujemy przez Internet. Okazuje się, że przypadły nam do gustu zakupy grupowe. Serwisy pełne tańszych i atrakcyjnych ofert zyskują na popularności.
telefon komórkowy
Wprowadził: SAMSUNG
Podpatrzone na: NEO24.PL

Pogotowie komórkowe

Każdemu z nas może zdarzyć się sytuacja, że z niejasnych powodów nasza komórka odmówi posłuszeństwa. W w dużych aglomeracjach miejskich, takich jak choćby wybrany przykładowo Wrocław, dotarcie do serwisu to w obecnych warunkach banalna sprawa.
osuszacz powietrza
Podpatrzone na: http://www.pneuma.pl/

Do czego służą osuszacze powietrza?

Niewielu z nas myśli o tym czy powietrze u nas w domu ma odpowiednią wilgotność. Chwilowo, w okresie upalnego lata jest to mniejszy problem, ale nazbyt wysoka wilgotność powietrza w domu często jest przyczyną bardzo dużej ilości kłopotów. Trzeba to skontrolować, żeby ochronić się przed pleśnią, zaciekami i wychodzeniem korozji
zamek
Wprowadził: Bella Linea
Podpatrzone na: Bella Linea

Bezpieczne mieszkanie - naprawa zamków

Mocne wrota i niełatwy do sforsowania przez włamywacza zamek to fundament bezpieczeństwa każdego mieszkania. Kwestia staje się nietajna, gdy lokator zatrzaśnie wejście i sam będzie wyglądał jak złoczyńca, stojąc bezsilnie przed upartym zamknięciem. Co poczać? To proste: uruchomić smartfona, połączyć się z internetem i wklepać: „otwieranie drzwi Warszawa”. Jeżeli wynajmiesz rzetelnego zawodowca, ratunek przyjdzie natychmiast, a ty sam zobaczysz próbę włamania do ukochanego domu. Przeżycia niezapomniane, a i kłopot zażegnany.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.