Zabawa
rolki
Podpatrzone na: http://www.sport-shop.pl/

Zamień komputer na deskorolkę

Uprawianie sportu, to świetny sposób na czynne spędzenie czasu, kondycję, a także idealną figurę. W zasadzie każdy ma określoną dyscyplinę, choć są i tacy, którzy nie przepadają za tym, żeby się wielce męczyć. Nie mniej trzeba zauważyć, że wiele się opowiada o tym, iż czynny tryb życia ma duży wpływ na zdrowie, gdzie brak ruchu także daje znaki dopiero w starszym wieku.
Mama i dziecko
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Rozwijaj kreatywność w kolorowankach

Kolorowanki dostępne są na mnóstwo stronach. Można je ściągnąć i wydrukować, a następnie w nich rysować. Jest to prosty sposób na interesującą rozrywkę dla najmłodszych. jednocześnie może się ono bawić i uczyć w tym samym momencie.
integracja jest ważna

Jak zorganizować wyjazd firmowy

Niezwykle ważną kwestią w każdej firmie jest budowanie przyjacielskiej atmosfery w zespole. Zadanie to nie jest najłatwiejsze, jako że niemało osób czuje do siebie urazę czy też wyraźnie nie przepada za sobą. Takie złe stosunki w pracy tylko pogarszają efektywność pracowników.
Tatry
Wprowadził: Szift
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak odpocząć i zadbać o zdrowie?

Bez wątpienia każdy z nas czuje się już zmęczony nieustannym pośpiechem i powszednimi kłopotami. Współczesny świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod ogromną presją. W czasie światowego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do własnego mieszkania, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Gdy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam zasnąć. I znowu rankiem jesteśmy niewyspani.
gry na konsole 2

Możliwości współczesnej komputerowej zabawy

Szeroko rozumiana zabawa była bardzo ważnym elementem branży komputerowej dosłownie od samego początku jej istnienia. Dlatego też właśnie nie ma raczej niczego szczególnie dziwnego w tym, że aktualnie komputerowa rozrywka stoi już na tak wysokim poziomie i może każdemu z nas zaoferować całe mnóstwo niesamowicie wręcz ciekawych możliwości.

Konsole do gier- czy zezwolić grać dzieciom?

Jeszcze kilka lat temu dzieciaki po lekcjach ciskały tornistry w kąt i biegły na podwórko. Do mieszkania trzeba ich było zawlekać siłą. To przecież poza nim działy się najlepsze rzeczy. Można było zrobić dom na drzewie albo pograć w podchody. Chłopcy całymi dniami kopali w piłkę, a dziewczyny bawiły się lalkami. Dzieciaki wręcz błagały rodziców o jeszcze jedną godzinę zabawy.

Jak się bawić z dzieckiem?

Sporo mentorów do spraw wychowania ostrzega przed nowym zjawiskiem. Nasze dzieci oglądają zbyt wiele programów i ciągle ślęczą przed monitorami komputerów. Zabawki dla dzieci są nierzadko zastępowane przez nieaktywnie wpatrywanie się w kolorowe obrazki. Media obrazkowe pokonują książki, które genialnie stymulują wyobraźnie. Jeżeli posiadasz dziecko, powinieneś przeczytać ten artykuł.
Gra planszowa - Warhammer
Podpatrzone na: http://www.planszoweczka.pl/

Gry planszowe rozrywką dla rodziny

W czasie wszechobecnego Internetu gry planszowe odeszły nieco do lamusa. Jeszcze niedawno wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Monopol. W dzisiejszych czasach rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie integrują się przy nich już całe pokolenia. Niestety. Gry planszowe bowiem bardzo dobrze oddziałują na rozwój naszego umysłu. Idealnym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
Sprzęt sportowy, kije do Nordic Walking Highland
Wprowadził: Highland
Podpatrzone na: Sport-Shop.pl

Sklep sportowy: bieżnie, namioty, dart itd.

Zbiór rzeczy, za którymi współcześnie się goni - młodość, witalność, pogoda ducha, zawiera się w jednym słowie - sport. Jest wiele dyscyplin, z pewnością nie każdy może uprawiać część, ale pora zaufać, że sport to samo zdrowie. Obecnie podąża się za hasłami takimi jak zdrowie, uroda i witalność, niekiedy osiągając to w sposób nienaturalny i wymuszony. A rozwiązanie jest inne.

Zrób sobie plac zabaw w domu

Ruch jest niezwykle istotny dla kondycji człowieka. Wysiłek fizyczny zalecany jest zwłaszcza ludziom, którzy dużą ilość doby spędzają na siedząco, a więc w przypadku pracy biurowej, przed komputerem czy w trakcie kierowania pojazdami. Aktywny wypoczynek może odbywać się przez zabawę. Czas płynie wówczas szybciej, a ruch przynosi więcej przyjemności. Ruch może odbywać się na świeżym powietrzu poprzez jogging, spacery z psem, jazdę na rowerze, sporty zespołowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.