Opony

Znane ogumienie

We współczesnych czasach posiadamy rozmaity wybór opon do aut. To, jakiej firmy opony wybierzemy jest uzależnione przede wszystkim od posiadanej gotówki a także zainteresowań kierującego pojazdem. Przeważnie bywa tak, że im droższa opona tym bardziej efektywne jej parametry. Jednakże czasami bywają wyjątki.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Dobrej jakości opony to podstawa bezpieczeństwa

Samochód jest nam niezbędny w wielu sytuacjach życia codziennego. Tak naprawdę, nie przedstawiamy już sobie egzystowania bez niego. To przecież swoim samochodem zazwyczaj jeździmy do miejsca pracy. Własny samochód daje nam ogromną swobodę. Nie jesteśmy już zależni od transportu miejskiego, który zapewnia swym użytkownikom co raz gorsze warunki. Wystarczy przypomnieć sobie przejażdżki autobusem w środku lata. Dlatego własny pojazd to ogromny skarb w dzisiejszych czasach.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jeśli planujemy nabycie nowiutkiego ogumienia dla naszego samochodu, pożądane byłoby uprzednio sprawdzić test opon letnich.

Na obecną chwilę można wychwycić wzrost sprzedaży aut nowiutkich i używanych. Coraz to więcej ludzi posiada prawo jazdy i coraz wcześniej, niż w latach przeszłych, decyduje się na kupno swojego początkowego samochodu. Jak wiadomo kupując samochód należy sprawdzić wiele rzeczy. Do jednych z najistotniejszych elementów przynależy naturalnie dobre i dobrze dostosowane ogumienie.
Wprowadził: Richard Hsu

Wiosenna zamiana opon

Razem z nadejściem kolejnej pory, zmianie ulegają warunki na naszych drogach, a co z tego wynika posiadacze pojazdów samochodowym mogą już zacząć rozglądać się za wulkanizatorem, który wymieni im opony z zimówek na letnie. Mrozy już raczej nie wrócą, dlatego należy pomyśleć o tego typu zmianie dużo wcześniej, nim będziemy zmuszeni oczekiwać w dwutygodniowych kolejkach.
opony do ciągnika
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Ogumienie do New Holland i do Ursusa

W dzisiejszych czasach wybór dobrych opon do ciągnika nie jest zwyczajowo rzeczą łatwą. Czy warto kupować opony mniej znanych marek czy raczej firm docenianych na świecie? Aby dobrze wybrać najbezpieczniej zapoznać się mocno z samą kwestią, poznać firmy robiące choćby opony do Ursusa.
Wprowadził: KURSANT

Jakie opony zimowe wybrać?

Trudno wyobrazić sobie podróż samochodem w zimie bez właściwych opon. Mimo wszystko wielu uważa, że opony na cały rok są wystarczające. Czy faktycznie można uznać to za prawdę?
Opony samochodowe
Podpatrzone na: www.interopony.pl

Czy niedrogie opony to dobry wybór?

Stopniowo nadchodzi moment, gdy powinno się opony letnie zmienić na opony zimowe. Ich zmiana jest całkiem niekomfortowym procesem. Aczkolwiek można zaopatrzyć się w opony całoroczne i nie martwić się o wymianę. Niestety na wilgotnym podłożu mają słabą przyczepność. Nie gwarantują one takiej pewności jak opony specjalistyczne. Owszem jest to mniej kosztowne wyjście, ale nie należy oszczędzać na zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa zarówno nas samych jak i naszych bliskich.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Zimowe opony kup latem!

Na dworze lato w rozkwicie i upały, nikt z nas na pewno nie myśli o zimie, a tymczasem to najlepszy czas, żeby zaplanować zakup nowych opon zimowych do naszego auta. Większość dystrybutorów w sezonie letnim sprzedaje je po okazyjnych cenach. Naturalnie są to nowe opony, w świetnym stanie, lecz sprzedawcy muszą opróżnić powierzchnie magazynowe przed zakupieniem tegorocznych modeli. Stąd pomysł na obniżki cen.
Samochód, wymiana opon
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Wiosna dla zmotoryzowanych i nie tylko….

Kwiecień to czas wielkiego sprzątania. Kto nie myśli o odnowieniu tapet w naszym mieszkaniu, gruntownym odkurzaniu najdrobniejszych zakamarków, zmianie zasłon, wypraniu dywanów czy nareszcie wystawieniu na powietrze pierzyn? Rzecz jasna większy porządek jest konieczny dla zachowania czystości i zabezpiecza członków naszej rodziny przed chorobami.
eksploatacja samochodu
Wprowadził: Nikita Novozhilov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Funkcja pojazdu we współczesnym świecie

Nabywamy auta z rozmaitych przyczyn, ale przede wszystkim ze względu na wygodę. Jeżeli mieszkamy poza miastem wówczas zakup samochodu jest koniecznością. W w dużych miejscowościach sprawa wygląda odmiennie. Obywatel nawet średniego miasta posiada alternatywę, może korzystać z własnego pojazdu jak też z transportu publicznego - w zależności od sytuacji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.