Opony
Samochód, wymiana opon
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Wiosna dla zmotoryzowanych i nie tylko….

Początek wiosny to czas wielkiego sprzątania. Każdy myśli o odnowieniu ścian w naszym domu, gruntownym odkurzaniu najdrobniejszych zakamarków, wymianie zasłon, dezynfekcji terakoty czy końcu wywietrzeniu pierzyn? Rzecz jasna większy porządek jest konieczny dla zachowania higieny i chroni członków naszej rodziny przed chorobami.
Wprowadził: Richard Hsu

Wiosenna zamiana opon

Wraz ze zmianą, zmianie ulegają warunki na naszych drogach, a co z tego wynika właściciele aut muszą już rozpocząć rozglądać się za wulkanizatorem, który zmieni im opony z zimówek na letnie. Mrozy już raczej nie wrócą, dlatego trzeba pomyśleć o tego rodzaju wymianie zawczasu, zanim będziemy zmuszeni czekać w znacznych kolejkach.
Samochód, jadący samochód
Wprowadził: GpsGuardian
Podpatrzone na: GpsGuardian

Najlepsze opony do samochodu.

Koła czy też opony są bardzo ważną częścią niejednego pojazdu. Są one odpowiedzialne za styczność z jezdnią oraz amortyzację i w szczególności za bezpieczeństwo jazdy.
eksploatacja samochodu
Wprowadził: Nikita Novozhilov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Funkcja pojazdu we współczesnym świecie

Nabywamy auta z rozmaitych przyczyn, ale głównie ze względu na wygodę. Gdy mieszkamy z dala od miasta wówczas kupno samochodu jest koniecznością. W wielkim mieście sprawa ma się odmiennie. Mieszkaniec nawet średniego miasta posiada wybór, może korzystać z własnego pojazdu jak też z transportu publicznego - zależnie od sytuacji.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jeśli planujemy nabycie nowiutkiego ogumienia dla naszego samochodu, pożądane byłoby uprzednio sprawdzić test opon letnich.

Obecnie można uchwycić wzrost sprzedaży aut nowiutkich i użytkowanych. Coraz więcej osób ma prawo jazdy i coraz wcześniej, niż w latach ubiegłych, decyduje się na zakup swojego pierwszego samochodu. Bez wątpienia kupując auto trzeba wypróbować wiele rzeczy. Do jednych z najistotniejszych fragmentów należy jak najbardziej dobre i dobrze dopasowane ogumienie.
Wprowadził: KURSANT

Jakie opony zimowe wybrać?

Ciężko wyobrazić sobie podróż samochodem przez śniegi bez właściwych opon. Jednak wielu twierdzi, że opony całoroczne wystarczają. Czy naprawdę można uznać to za pewnik?
Samochód, opony
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Dlaczego warto kupić profesjonalne opony zimowe

Każdy, kto kiedyś miał styczność z kierowaniem pojazdu mechanicznego w złych warunkach pogodowych wie, że pewna jazda w tego typu warunkach, bez profesjonalnego sprzętu jest ogólnie rzecz biorąc niemożliwa. Grudzień jest okresem bardzo newralgicznym pod tym względem, jednakże jeśli odpowiednio się do jazdy przygotujemy, możemy przetrwać ją bez uszczerbku na naszym zdrowiu i stanie technicznym naszego auta.
Opony samochodowe
Podpatrzone na: www.interopony.pl

Czy niedrogie opony to dobry wybór?

Stopniowo nadchodzi czas, gdy powinno się opony letnie zmienić na opony zimowe. Ich wymiana jest dosyć niekomfortowym procesem. Niemniej jednak można zaopatrzyć się w opony całoroczne i nie martwić się o wymianę. Niestety na mokrym podłożu mają małą przyczepność. Nie gwarantują one takiej pewności jak opony specjalistyczne. W istocie jest to tańsze wyjście, ale nie należy oszczędzać na zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa jednakowoż nas samych jak i naszych bliskich.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Zimowe opony kup latem!

Na dworze lato w rozkwicie i upały, nikt z nas z pewnością nie rozmyśla o śniegu i ujemnych temperaturach, a tymczasem to najodpowiedniejszy moment, by rozważyć zakup nowych opon zimowych do samochodu. Wielu dystrybutorów w tej części roku sprzedaje je po niższych cenach. Oczywiście są to nowe opony, w doskonałym stanie, ale producenci chcą opróżnić magazyny przed dostawą nowych modeli. Stąd właśnie letnie przeceny.
opony do ciągnika
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Ogumienie do New Holland i do Ursusa

W nowym tysiącleciu wybór odpowiednich opon do ciągnika nie jest zazwyczaj sprawą łatwą. Czy warto kupować opony mniej znanych marek czy raczej firm cenionych na świecie? Aby trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się silnie z samą kwestią, poznać marki produkujące przykładowo opony do Ursusa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.