Opony
Opony samochodowe
Podpatrzone na: www.interopony.pl

Czy niedrogie opony to dobry wybór?

Stopniowo nadchodzi moment, gdy powinno się opony letnie zmienić na opony zimowe. Ich zmiana jest całkiem niekomfortowym procesem. Aczkolwiek można zaopatrzyć się w opony całoroczne i nie martwić się o wymianę. Niestety na wilgotnym podłożu mają słabą przyczepność. Nie gwarantują one takiej pewności jak opony specjalistyczne. Owszem jest to mniej kosztowne wyjście, ale nie należy oszczędzać na zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa zarówno nas samych jak i naszych bliskich.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jeśli planujemy nabycie nowiutkiego ogumienia dla naszego samochodu, pożądane byłoby uprzednio sprawdzić test opon letnich.

Obecnie można wychwycić zwiększenie sprzedaży aut nowiutkich oraz użytkowanych. Coraz to więcej osób ma prawo jazdy i coraz wcześniej, niż w latach przeszłych, decyduje się na nabycie swojego początkowego auta. Niewątpliwie kupując samochód należy przetestować mnóstwo spraw. Do jednych z najistotniejszych elementów przynależy naturalnie porządne i odpowiednio dopasowane ogumienie.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Zimowe opony kup latem!

Na dworze lato w rozkwicie i upały, nikt z nas na pewno nie myśli o zimie, a tymczasem to najlepszy czas, żeby zaplanować zakup nowych opon zimowych do naszego auta. Większość dystrybutorów w sezonie letnim sprzedaje je po okazyjnych cenach. Naturalnie są to nowe opony, w świetnym stanie, lecz sprzedawcy muszą opróżnić powierzchnie magazynowe przed zakupieniem tegorocznych modeli. Stąd pomysł na obniżki cen.
Samochód, wymiana opon
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Wiosna dla zmotoryzowanych i nie tylko….

Kwiecień to czas wielkiego sprzątania. Kto nie myśli o odnowieniu tapet w naszym mieszkaniu, gruntownym odkurzaniu najdrobniejszych zakamarków, zmianie zasłon, wypraniu dywanów czy nareszcie wystawieniu na powietrze pierzyn? Rzecz jasna większy porządek jest konieczny dla zachowania czystości i zabezpiecza członków naszej rodziny przed chorobami.

Znane ogumienie

We współczesnych czasach mamy przeróżny wybór opon do samochodów. To, jakiej firmy opony wybierzemy jest uzależnione przede wszystkim od posiadanej gotówki a także upodobań prowadzącego. Zazwyczaj bywa tak, że im bardziej kosztowna opona tym korzystniejsze jej parametry. Jednakże czasem bywają wyjątki.
Wprowadził: Richard Hsu

Wiosenna zamiana opon

Wraz z kolejną roku, zmieniają się warunki na naszych drogach, a co z tego wynika właściciele aut muszą już zacząć szukanie wulkanizatora, który wymieni im opony z zimowych na letnie. Mrozy już raczej nie wrócą, dlatego należy pomyśleć o takiej wymianie wcześniej, zanim będziemy zmuszeni oczekiwać w dwutygodniowych kolejkach.
eksploatacja samochodu
Wprowadził: Nikita Novozhilov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Funkcja pojazdu we współczesnym świecie

Nabywamy auta z rozmaitych przyczyn, ale przede wszystkim ze względu na wygodę. Jeżeli mieszkamy poza miastem wówczas zakup samochodu jest koniecznością. W w dużych miejscowościach sprawa wygląda odmiennie. Obywatel nawet średniego miasta posiada alternatywę, może korzystać z własnego pojazdu jak też z transportu publicznego - w zależności od sytuacji.
Samochód, jadący samochód
Wprowadził: GpsGuardian
Podpatrzone na: GpsGuardian

Najlepsze opony do samochodu.

Koła czy też inaczej mówiąc opony są bardzo ważną częścią niejednego auta. Odpowiadają one za styczność z podłożem oraz amortyzację i w szczególności za spokój jazdy.
Wprowadził: KURSANT

Jakie opony zimowe wybrać?

Niełatwo zobaczyć w wyobraźni jazdę autem zimową porą bez odpowiednich opon. Mimo wszystko niektórzy uważają, że opony całoroczne są wystarczające. Czy faktycznie można uznać to za pewnik?
Samochód, opony
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Dlaczego warto kupić profesjonalne opony zimowe

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z kierowaniem samochodem w złych warunkach pogodowych wie, że bezpieczna jazda w takich warunkach, bez odpowiedniego sprzętu jest praktycznie niemożliwa. Styczeń jest okresem bardzo newralgicznym pod tym względem, jednak jeśli odpowiednio się do tego przygotujemy, będziemy w stanie przetrwać ją bez uszczerbku na własnym zdrowiu i sprawności naszego samochodu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.