Opony
Wprowadził: Richard Hsu

Wiosenna zamiana opon

Wraz z kolejną roku, zmianie ulegają nasze drogi, a co się z tym wiąże właściciele aut muszą już rozpocząć szukanie wulkanizatora, który wymieni im opony z zimówek na letnie. Mrozy już raczej nie wrócą, dlatego warto pomyśleć o tego rodzaju wymianie dużo wcześniej, zanim będziemy zmuszeni oczekiwać w dwutygodniowych kolejkach.
Samochód, jadący samochód
Wprowadził: GpsGuardian
Podpatrzone na: GpsGuardian

Najlepsze opony do samochodu.

Koła czy też inaczej mówiąc opony są niezwykle znaczacą częścią niejednego auta. Odpowiadają one za styczność z powierzchnią a także amortyzację i w szczególności za spokój jazdy.
Samochód, wymiana opon
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Wiosna dla zmotoryzowanych i nie tylko….

Początek wiosny to okres porządków. Kto nie myśli o odświeżeniu ścian w naszym domu, gruntownym sprzątaniu wszystkich zakamarków, zmianie firan, wypraniu dywanów czy nareszcie wywietrzeniu poduszek? Rzecz jasna solidny porządek jest konieczny dla zachowania czystości i zabezpiecza członków naszej rodziny przed chorobami.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jeśli planujemy nabycie nowiutkiego ogumienia dla naszego samochodu, pożądane byłoby uprzednio sprawdzić test opon letnich.

Obecnie można uchwycić zwiększenie sprzedaży aut nowiutkich oraz używanych. Jeszcze więcej osób posiada prawo jazdy i coraz wcześniej, niż w latach ubiegłych, decyduje się na nabycie swojego pierwszego samochodu. Bez wątpienia kupując samochód trzeba wypróbować wiele spraw. Do jednych z najważniejszych fragmentów należy jak najbardziej dobre i odpowiednio dostosowane ogumienie.
Wprowadził: KURSANT

Jakie opony zimowe wybrać?

Niełatwo zobaczyć w wyobraźni jazdę autem zimową porą bez odpowiednich opon. Mimo wszystko niektórzy uważają, że opony całoroczne są wystarczające. Czy faktycznie można uznać to za pewnik?
Samochód, opony
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Dlaczego warto kupić profesjonalne opony zimowe

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z kierowaniem samochodem w złych warunkach pogodowych wie, że bezpieczna jazda w takich warunkach, bez odpowiedniego sprzętu jest praktycznie niemożliwa. Styczeń jest okresem bardzo newralgicznym pod tym względem, jednak jeśli odpowiednio się do tego przygotujemy, będziemy w stanie przetrwać ją bez uszczerbku na własnym zdrowiu i sprawności naszego samochodu.
eksploatacja samochodu
Wprowadził: Nikita Novozhilov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Funkcja pojazdu we współczesnym świecie

Nabywamy auta z rozmaitych przyczyn, ale głównie ze względu na wygodę. Gdy mieszkamy z dala od miasta wówczas kupno samochodu jest koniecznością. W wielkim mieście sprawa ma się odmiennie. Mieszkaniec nawet średniego miasta posiada wybór, może korzystać z własnego pojazdu jak też z transportu publicznego - zależnie od sytuacji.
Opony samochodowe
Podpatrzone na: www.interopony.pl

Czy niedrogie opony to dobry wybór?

Stopniowo nadchodzi czas, gdy powinno się opony letnie zmienić na opony zimowe. Ich wymiana jest dosyć niekomfortowym procesem. Niemniej jednak można zaopatrzyć się w opony całoroczne i nie martwić się o wymianę. Niestety na mokrym podłożu mają małą przyczepność. Nie gwarantują one takiej pewności jak opony specjalistyczne. W istocie jest to tańsze wyjście, ale nie należy oszczędzać na zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa jednakowoż nas samych jak i naszych bliskich.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Zimowe opony kup latem!

Na dworze lato w rozkwicie i upały, nikt z nas z pewnością nie rozmyśla o śniegu i ujemnych temperaturach, a tymczasem to najodpowiedniejszy moment, by rozważyć zakup nowych opon zimowych do samochodu. Wielu dystrybutorów w tej części roku sprzedaje je po niższych cenach. Oczywiście są to nowe opony, w doskonałym stanie, ale producenci chcą opróżnić magazyny przed dostawą nowych modeli. Stąd właśnie letnie przeceny.
opony do ciągnika
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Ogumienie do New Holland i do Ursusa

W nowym tysiącleciu wybór odpowiednich opon do ciągnika nie jest zazwyczaj sprawą łatwą. Czy warto kupować opony mniej znanych marek czy raczej firm cenionych na świecie? Aby trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się silnie z samą kwestią, poznać marki produkujące przykładowo opony do Ursusa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.