Opony
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Zimowe opony kup latem!

Na dworze lato w rozkwicie i gorąco, nikt z nas z pewnością nie myśli o śniegu i ujemnych temperaturach, a tymczasem to świetny moment, aby rozważyć kupno nowych opon zimowych do naszego auta. Wielu dystrybutorów w sezonie letnim wyprzedaje je po niższych cenach. Oczywiście są to nowe opony, w doskonałym stanie, ale sprzedawcy muszą opróżnić magazyny przed dostawą nowych modeli. Dlatego też urządzają wyprzedaże.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jeśli planujemy nabycie nowiutkiego ogumienia dla naszego samochodu, pożądane byłoby uprzednio sprawdzić test opon letnich.

Na obecną chwilę można dostrzec przyrost sprzedaży samochodów nowych oraz używanych. Jeszcze więcej ludzi ma prawo jazdy i jeszcze wcześniej, niż w latach ubiegłych, decyduje się na kupno swojego pierwszego samochodu. Bez wątpienia kupując samochód trzeba wypróbować wiele rzeczy. Do jednych z najistotniejszych fragmentów należy naturalnie porządne i dobrze dopasowane ogumienie.
Samochód, wymiana opon
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Wiosna dla zmotoryzowanych i nie tylko….

Wiosna to czas porządków. Większość z nas myśli o odświeżeniu tapet w naszym domu, solidnym odkurzaniu najdrobniejszych zakamarków, zmianie firanek, dezynfekcji terakoty czy nareszcie wystawieniu na powietrze poduszek? Oczywiście większy porządek jest potrzebny dla zachowania higieny i zabezpiecza członków naszej rodziny przed chorobami.
eksploatacja samochodu
Wprowadził: Nikita Novozhilov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Funkcja pojazdu we współczesnym świecie

Nabywamy auta z rozmaitych przyczyn, ale przede wszystkim ze względu na wygodę. Jeżeli mieszkamy poza miastem wówczas zakup samochodu jest koniecznością. W w dużych miejscowościach sprawa wygląda odmiennie. Obywatel nawet średniego miasta posiada alternatywę, może korzystać z własnego pojazdu jak też z transportu publicznego - w zależności od sytuacji.
Samochód, jadący samochód
Wprowadził: GpsGuardian
Podpatrzone na: GpsGuardian

Najlepsze opony do samochodu.

Koła czy też inaczej mówiąc opony są bardzo ważną częścią niejednego auta. Odpowiadają one za styczność z podłożem oraz amortyzację i w szczególności za spokój jazdy.
Wprowadził: Richard Hsu

Wiosenna zamiana opon

Wraz z kolejną roku, zmianie ulegają nasze drogi, a co się z tym wiąże właściciele aut muszą już rozpocząć szukanie wulkanizatora, który wymieni im opony z zimówek na letnie. Mrozy już raczej nie wrócą, dlatego warto pomyśleć o tego rodzaju wymianie dużo wcześniej, zanim będziemy zmuszeni oczekiwać w dwutygodniowych kolejkach.
Wprowadził: KURSANT

Jakie opony zimowe wybrać?

Niełatwo zobaczyć w wyobraźni jazdę autem zimową porą bez odpowiednich opon. Mimo wszystko niektórzy uważają, że opony całoroczne są wystarczające. Czy faktycznie można uznać to za pewnik?
Samochód, opony
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Dlaczego warto kupić profesjonalne opony zimowe

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z kierowaniem samochodem w złych warunkach pogodowych wie, że bezpieczna jazda w takich warunkach, bez odpowiedniego sprzętu jest praktycznie niemożliwa. Styczeń jest okresem bardzo newralgicznym pod tym względem, jednak jeśli odpowiednio się do tego przygotujemy, będziemy w stanie przetrwać ją bez uszczerbku na własnym zdrowiu i sprawności naszego samochodu.
Opony samochodowe
Podpatrzone na: www.interopony.pl

Czy niedrogie opony to dobry wybór?

Stopniowo nadchodzi czas, gdy powinno się opony letnie zmienić na opony zimowe. Ich wymiana jest dosyć niekomfortowym procesem. Niemniej jednak można zaopatrzyć się w opony całoroczne i nie martwić się o wymianę. Niestety na mokrym podłożu mają małą przyczepność. Nie gwarantują one takiej pewności jak opony specjalistyczne. W istocie jest to tańsze wyjście, ale nie należy oszczędzać na zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa jednakowoż nas samych jak i naszych bliskich.
opony do ciągnika
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Ogumienie do New Holland i do Ursusa

W nowym tysiącleciu wybór odpowiednich opon do ciągnika nie jest zazwyczaj sprawą łatwą. Czy warto kupować opony mniej znanych marek czy raczej firm cenionych na świecie? Aby trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się silnie z samą kwestią, poznać marki produkujące przykładowo opony do Ursusa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.