Opony
Wprowadził: KURSANT

Jakie opony zimowe wybrać?

Ciężko wyobrazić sobie podróż samochodem przez śniegi bez właściwych opon. Jednak wielu twierdzi, że opony całoroczne wystarczają. Czy naprawdę można uznać to za pewnik?
Samochód, opony
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Dlaczego warto kupić profesjonalne opony zimowe

Każdy, kto kiedyś miał styczność z kierowaniem pojazdu mechanicznego w złych warunkach pogodowych wie, że pewna jazda w tego typu warunkach, bez profesjonalnego sprzętu jest ogólnie rzecz biorąc niemożliwa. Grudzień jest okresem bardzo newralgicznym pod tym względem, jednakże jeśli odpowiednio się do jazdy przygotujemy, możemy przetrwać ją bez uszczerbku na naszym zdrowiu i stanie technicznym naszego auta.
Opony samochodowe
Podpatrzone na: www.interopony.pl

Czy niedrogie opony to dobry wybór?

Stopniowo nadchodzi czas, gdy powinno się opony letnie zmienić na opony zimowe. Ich wymiana jest dosyć niekomfortowym procesem. Niemniej jednak można zaopatrzyć się w opony całoroczne i nie martwić się o wymianę. Niestety na mokrym podłożu mają małą przyczepność. Nie gwarantują one takiej pewności jak opony specjalistyczne. W istocie jest to tańsze wyjście, ale nie należy oszczędzać na zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa jednakowoż nas samych jak i naszych bliskich.
Samochód, wymiana opon
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Wiosna dla zmotoryzowanych i nie tylko….

Wiosna to okres porządków. Większość z nas myśli o odnowieniu koloru ścian w naszym mieszkaniu, gruntownym sprzątaniu wszystkich zakamarków, zmianie zasłon, wypraniu dywanów czy końcu wystawieniu na powietrze pierzyn? Rzecz jasna większy porządek jest potrzebny dla zachowania higieny i zabezpiecza nas i nasze dzieci przed rozwojem drobnoustrojów.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Zimowe opony kup latem!

Na dworze lato w rozkwicie i upały, nikt z nas z pewnością nie rozmyśla o śniegu i ujemnych temperaturach, a tymczasem to najodpowiedniejszy moment, by rozważyć zakup nowych opon zimowych do samochodu. Wielu dystrybutorów w tej części roku sprzedaje je po niższych cenach. Oczywiście są to nowe opony, w doskonałym stanie, ale producenci chcą opróżnić magazyny przed dostawą nowych modeli. Stąd właśnie letnie przeceny.
Samochód, jadący samochód
Wprowadził: GpsGuardian
Podpatrzone na: GpsGuardian

Najlepsze opony do samochodu.

Koła czy też inaczej mówiąc opony są bardzo znaczacą częścią każdego samochodu. Są one odpowiedzialne za styczność z podłożem oraz amortyzację i w szczególności za spokój jazdy.
opony do ciągnika
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Ogumienie do New Holland i do Ursusa

W nowym tysiącleciu wybór odpowiednich opon do ciągnika nie jest zazwyczaj sprawą łatwą. Czy warto kupować opony mniej znanych marek czy raczej firm cenionych na świecie? Aby trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się silnie z samą kwestią, poznać marki produkujące przykładowo opony do Ursusa.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Dobrej jakości opony to podstawa bezpieczeństwa

Samochód jest nam niezbędny w wielu codziennych sytuacjach. Tak naprawdę, nie wyobrażamy już sobie egzystowania bez niego. To przecież swoim samochodem zazwyczaj jeździmy do pracy. Własny pojazd daje nam olbrzymią swobodę. Nie musimy być już zależni od transportu miejskiego, który zapewnia swym pasażerom co raz gorsze warunki. Wystarczy przypomnieć sobie przejażdżki tramwajem w środku sezonu letniego. Dlatego auto to prawdziwy skarb w naszych czasach.
Wprowadził: Richard Hsu

Wiosenna zamiana opon

Wraz z nadejściem kolejnej pory, zmieniają się nasze drogi, a co z tego wynika posiadacze samochodów powinni już zacząć rozglądać się za wulkanizatorem, który zmieni im opony z zimowych na letnie. Minusowe temperatury już możemy pożegnać, z tego powodu trzeba pomyśleć o tego rodzaju zmianie zawczasu, zanim będziemy zmuszeni oczekiwać w dwutygodniowych kolejkach.

Znane ogumienie

W aktualnych czasach posiadamy spory wybór opon do aut. To, jakiej firmy opony wybierzemy jest uzależnione głównie od posiadanej gotówki a także upodobań prowadzącego. Na ogół bywa tak, że im bardziej kosztowna opona tym lepsze jej parametry. Niemniej jednak czasem bywają wyjątki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.