Pensjonat
Sopocka plaża
Wprowadził: maciekbor
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Wakacje na polskiej plaży

Wiosna w tym roku jest znacznie spóźniona, jednak nie sprawia to od razu, że lato będzie chłodne. Meteorolodzy przewidują, że letnia porą będziemy napawać się ładnymi dniami. Z tego właśnie powodu warto w tym sezonie wybrać się nad Baltyk. Jak na pewno wiecie, w tym regjonie naszego kraju znajduje się sporo kurortów. W tym wpisie proponujemy Kołobrzeg. Pensjonaty tam są najczęściej utrzymane na wysokim poziomie, a koszty są znośne dla odwiedzających. Ta nadmorska miejscowość to alternatywa dla wszystkich, którzy nienawidzą głośnych kurortów, takich jak np. Rewal. Kołobrzeg to metropolia z sporą tradycją, więc świetnie spędzą tam wolny czas osoby, które zajmują się dawnymi dziejami i średniowieczną architekturą.
Villa Mare
Podpatrzone na: villamare.com.pl

Jak wybrać miejsce na wakacje?

Jak wybrać świetny hotel czy apartament, w sytuacji gdy wybieramy się na wakacje? Przed tego typu dylematem stoją ludzie wyjeżdżający przykładowo nad morze. Na co zwracać uwagę? Jeśli chodzi o hotele i pensjonaty zazwyczaj nie ma kłopotu – są usytuowane praktycznie nad samym morzem, lecz jeśli idzie o prywatne apartamenty Kołobrzeg może nas zaskoczyć ich lokalizacją, zatem sprawdzajmy to uważnie.
Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Zdecyduj się na wczasy w naszym kraju

Sezon wakacyjny już przyszedł. Nie mogliśmy się doczekać tego momentu, gdy nareszcie możemy rzucić wszelkie codzienne zobowiązania w kąt i oddać się błogiemu leniuchowaniu. Przecież, przez cały roku sumiennie pracowaliśmy. W pracy wiecznie narażaliśmy się na wielki stres. W domu oczekiwały na nas rodzinne troski. Nigdy nie znajdujemy czasu, by dobrze zrelaksować się. Ciągle gdzieś pędzimy. Jesteśmy przemęczeni i nieustannie rozdrażnieni. Najwyższa pora, aby wreszcie dobrze się zrelaksować w jakimś pięknym miejscu.
Podróże z dzieckiem
Wprowadził: FuturePR
Podpatrzone na: FuturePR

Jak przygotować się do wyprawy pieszej bądź rowerem

Po zimowym, wymagającym dla każdego sezonie, jaki wymaga od ludzi niezwykłej wytrwałości, szczególnie we wschodniej części kraju, wreszcie nadchodzi cieplejsza pora roku. Na razie nieśmiało, ale już niedługo zacznie się okres urlopowy. Jest masa ludzi, którzy znajdują niepowtarzalną frajdę w spędzaniu wolnych dni poza miastem w okresie, który gwarantuje niewiele tłumów i niezbyt upalną pogodę. Ma to też inne dobre strony – dowolny biwak, dowolny pensjonat proponujący noclegi w każdym rejonie Polski szuka klientów nie tylko w sezonie, ale również na przełomie kwietnia, maja i początku czerwca – skutkuje to tym, że oferują oni w takich okresach znacznie ciekawsze opłaty niż w najgorętszym okresie, gdy to nie wczasowicze wybierają pensjonat, ale pensjonaty dobierają sobie klientów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.