Systemy
komputery, serwerownia
Wprowadził: Michael Hicks
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co to jest i do jakich celów jest wykorzystywany tzw. load bank?

W obecnych czasach prawie wszyscy jesteśmy zależni od stosowania prądu. Nawet jeśli wybralibyśmy się na biegun północny, to chcielibyśmy tę wędrówkę uwiecznić, zatem wykonać zdjęcia.
Dokumenty
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Skuteczny system elektronicznego obiegu dokumentów a wyniki pracy

Patrząc na aktualne możliwości, jakie oferuje w Polsce system elektronicznego obiegu dokumentów, przyznać trzeba zauważalny rozrost opcji. W każdej firmie w niezwykłej cenie są nowoczesne technologie i możliwości ułatwiające przedsiębiorstwu codzienne działanie. Innowacyjny oraz ulepszony system informatyczny może to zapewnić każdej jednostce, bez względu na branżę. Polecane jest dopasować dzisiaj z pomocą firmowych ekspertów opcję optymalną dla swojej firmy, by cieszyć się prędką i efektywną pracą, jak również dostrzegać w niedługim czasie realizację zamierzonych wyników.
Sprężarka tłokowa
Podpatrzone na: http://www.pneuma.pl/

Konserwacja urządzeń sprężonego powietrza

Systemy sprężonego powietrza pracują we wszystkich miejscach, gdzie funkcjonują urządzenia pneumatyczne – we wszystkich gałęziach produkcji przemysłowej, ale nie tylko. Sprężone powietrze, napędzające urządzenia pneumatyczne stosuje się także w warsztatach naprawczych czy punktach naprawy sprzętu komputerowego. Jest to bardzo tani i skuteczny sposób poruszania części układu pneumatycznego, sprężone powietrze wykorzystuje się ponadto do czyszczenia podzespołów z bardzo małych zabrudzeń. Można by pomyśleć, że systemy pneumatyczne są niezawodne. Niestety, nawet one ulegają niekiedy awarii. By jej uniknąć w systemach sprężonego powietrza montuje się specjalne urządzenia.
logo siemens
Wprowadził: Grégory Tonon
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Komunikacja na usługach przemysłu

Nowoczesny przemysł nie może sprawnie funkcjonować bez komunikacji i przesyłu danych. W realizacji tego zadania wykorzystywane są rozmaite systemy komunikacji przemysłowej. Radiomodem, czyli modem radiowy, to urządzenie, które okazuje się potrzebne wszędzie tam, gdzie nie można ułożyć tradycyjnego przewodu albo z jakichś względów jest to kłopotliwe lub zbyt drogie. W zależności od rodzaju modułów, dane mogą być wysyłane na dystansie nawet kilkudziesięciu kilometrów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.