Pieniądze
Szkolenia dla firm
Wprowadził: tec_estromberg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oferta szkoleń

Kiedy posiadamy niedużą firmę, najzupełniej nie zatrudniamy pracowników, pewnie za bardzo nie zajmujemy się zagadnieniami związanymi z zatrudnianiem. Jednak gdy firma niejako się rozwija, najczęściej czymś niezmiernie istotnym jest to, aby zadbać o pracowników. Zatem trzeba skompletować porządną ekipę, lecz także trzeba dbać o to by nieustannie udoskonali własne umiejętności zawodowe.
Hotele w Legnicy
Wprowadził: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Podpatrzone na: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Wyszukanie sali weselnej jako główna rzecz przy organizacji każdego przyjęcia weselnego.

Wesele to przyjęcie niezapomniane do samego końca życia, ale to najprawdopodobniej najkosztowniejsze przedsięwzięcie, jakie robi się w życiu. Szacuje się, iż koszt owego przyjęcia weselnego waha się w wysokości 12-14 tys. zł, oczywiście kwota ta jest uzależniona od miasta, w którym zaplanowane jest urządzenie imprezy. Niejednokrotnie zdarza się sytuacja, że młodzi w połowie przygotowań weselnych orientują się, że właśnie kończą się im wartości na to przeznaczone, dlatego warto sporządzić początkowy kosztorys weselny.
Inwestycje, nieruchomości
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Obligacje skarbowe dobrym sposobem na pomnożenie gotówki

Niezwykle często słyszymy o oszustwach których dopuszczają się firmy trudniące się obracaniem pieniędzmi. Wszelkiego typu parabanki nie posiadające żadnych zabezpieczeń finansowych, dziwne firmy, obiecujące niebotyczne zyski – to wszystko powinno wzbudzić nasze podejrzenia i niepokój i skłaniać do szczegółowego sprawdzenia co ukryte jest za obietnicami kilkunasto procentowych zysków.
Pieniądze czasem rosną na drzewie
Podpatrzone na: minority-opinion.com

Inwestycje – czy potrzebny nam doradca?

Jeżeli posiadasz jakikolwiek kapitał i planujesz go powiększyć z pewnością stawiasz sobie pytanie w co inwestować. Opcji wyboru jest wiele i warto poznać możliwości przed podjęciem decyzji w co zainwestować. To oczywiste, że każda osoba chce jak najlepiej zainwestować pieniądze. To pieniądze właśnie pomagają nam zrealizować skryte marzenia.
Wprowadził: AMagill

Gra na giełdzie a ryzyko

Obligacje oferują opcję osiągnięcia zdecydowanie większych zysków, niż trzymanie pieniędzy w skarpecie. Ostatnio jednakże recesja i niepewność związana z problemami finansowymi licznych przedsiębiorstw powoduje, że inwestowanie na giełdzie jest z niemożliwym do zignorowania ryzykiem.
rower
Podpatrzone na: Sport-shop.pl

W jaki sposób urządzić siłownię w garażu

Posiadasz nieco metrażu do zagospodarowania? Boisz się o swoją formę i regularnie trenujesz? Masz dość pełnych sal na siłowni? Frustrujesz się, kiedy tam, gdzie trenujesz wszystkie bieżnie są okupowane? Pragniesz oszczędzić trochę kasy? Jeżeli przytaknąłeś na wszystkie te sprawy, wyjściem dla ciebie jest postawienie prywatnej sali treningowej w w miejscu zamieszkania.
giełda w warszawie
Wprowadził: Kuba Bożanowski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy niejedno wejście na GPW jest ryzykowne? Jak pracować i dodatkowo zdobyć pieniądze?

Każda większa spółka pragnie być kiedyś na GPW. Ale wejście na rynek papierów wartościowych to tylko pierwszy ruch ku pójściu dalej. Kolejnym jest to, by na tym zdobyć pieniądze. Spółka sobie poradzi, jednak co z współudziałowcami, którzy wykupili akcje? Czy dadzą radę w razie niewypłacalności spółki?
Oszczędności i inwestycje
Podpatrzone na: millionaireacts.com

Inwestycje – czy potrzebny nam doradca?

Gdy posiadasz jakikolwiek kapitał i planujesz go pomnożyć na pewno stawiasz sobie pytanie w co inwestować. Wybór jest spory i dobrze jest poznać możliwości zanim podejmiemy decyzję. To oczywiste, że każda osoba pragnie dobrze zainwestować pieniądze i warto dowiedzieć się jak inwestować na giełdzie. Jak zawsze, jest tu ryzyko ale też możliwość zarobienia pieniędzy.
Wprowadził: Siedlisko Morena

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie jedziesz na urlop? Do dalekich krajów? A może zachęcają cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy zwiedziłeś już wystarczająco, turysto, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi jechać za granicę, nie poznając wcześniej dogłębnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Maroka czy Grecji. Ojczyzna może nie wyróżnia się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często lekceważone przez urlopowiczów.
Samochód
Wprowadził: Ford

Auto-części do aut Ford

Wprowadził: Ford

Auto-części do aut Ford

Czy możemy sobie wyobrazić nasze życie bez pojazdu? To nieprawdopodobne! Od kiedy ten wspaniały wynalazek zdobył popularność, nieustannie jest pomocny w codziennej egzystencji. Pojazdem podróżujemy do pracy, czy szkoły. Możemy wybierać się w najdalsze miejsca. Powołano do życia mnóstwo koncernów, w których powstają samochody. Są to ogromne firmy, które zatrudniają wielu pracowników. Samochodowy biznes jest w rozkwicie. Każda marka stara się doścignąć inne i wykorzystuje nowości technologiczne, które powinny umilić nam egzystencję.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.