Konstrukcje
kotłownie parowe
Wprowadził: Nicholas Lundgaard
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pomieszczenia przemysłowe są bardzo ważne w każdej działalności. Jakiego rodzaju muszą być, jakimi walorami się powinny odznaczać?

Tak już jest, że różnorodnego rodzaju pomieszczenia przemysłowe muszą być wyposażone w solidne konstrukcje. Muszą one wytrzymać ciężar nie tylko ludzi tam pracujących, lecz także sporej ilości różnych urządzeń. Tego typu budynki w sumie więc pełnią 3 ważne funkcje. Jedną z nich jest funkcja wytwórcza, jak sama nazwa określa - coś się w niej tworzy, następna to usługowa i ostatnia magazynowa. O jakich kwestiach jeszcze warto powiedzieć?
maszyna
Podpatrzone na: sxc.hu

Czym jest własność intelektualna?

Od epok, gdy jedyną organizacją, która mogła w jakiś sposób udzielać wsparcia rzemieślnicy, którzy wytwarzali artykuły codziennego użycia, wkładając w to ogrom pracy, cierpliwości, entuzjazmu i własnej inwencji, był cech, dużo się zmieniło. Dzięki faktowi, że wartość w współczesnym świecie ma mnóstwo rzeczy zupełnie niematerialnych, pozmieniało się sporo w dostrzeganiu problemów własności artystycznej, umysłowej, całej branży przepisów autorskich i patentów.
magazyn
Wprowadził: inplusPR
Podpatrzone na: www.inplusPR.pl

Własny magazyn – czy to opłacalna inwestycja?

Zdecydowałeś się na posiadanie hali do przechowywania? Mądry wybór, bo taki interes zawsze znajdzie klientów. Nieustannie wszakże powiększa produkcja produktów, a te dobra muszą być gdzieś przechowywane. O ile naprawdę planujesz posiadanie takiego miejsca, przejrzyj ten oto przewodnik, który na pewno wspomoże cię w preparacjach do postawienia inwestycji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.