Konstrukcje
magazyn
Wprowadził: inplusPR
Podpatrzone na: www.inplusPR.pl

Własny magazyn – czy to opłacalna inwestycja?

Projektujesz postawienie własnej powierzchni magazynowej? Dobry wybór, bo taki biznes zawsze znajdzie kontrahentów. Z każdym rokiem przecież wzrasta produkcja rozmaitych dóbr, a te dobra muszą być gdzieś przechowywane. Jeśli naprawdę masz w planach konstrukcje takiego miejsca, przejrzyj ten oto przewodnik, który z pewnością wesprze cię w preparacjach do zrealizowania inwestycji.
maszyna
Podpatrzone na: sxc.hu

Czym jest własność intelektualna?

Od epok, gdy jedyną instytucją, jaka potrafiła w jakiś sposób pomagać rzemieślnicy, którzy tworzyli rzeczy codziennego użycia, wkładając w to dużo czasu, cierpliwości, entuzjazmu i własnej inwencji, stanowił cech, mnóstwo się pozmieniało. Dzięki faktowi, że wartość w dzisiejszym świecie ma dużo rzeczy zupełnie niematerialnych, pozmieniało się sporo w dostrzeganiu problemów własności artystycznej, intelektualnej, całej dziedziny przepisów autorskich i patentów.
kotłownie parowe
Wprowadził: Nicholas Lundgaard
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pomieszczenia przemysłowe są bardzo ważne w każdej działalności. Jakiego rodzaju muszą być, jakimi walorami się powinny odznaczać?

Tak już jest, że różnorodnego rodzaju pomieszczenia przemysłowe muszą być wyposażone w solidne konstrukcje. Muszą one wytrzymać ciężar nie tylko ludzi tam pracujących, lecz także sporej ilości różnych urządzeń. Tego typu budynki w sumie więc pełnią 3 ważne funkcje. Jedną z nich jest funkcja wytwórcza, jak sama nazwa określa - coś się w niej tworzy, następna to usługowa i ostatnia magazynowa. O jakich kwestiach jeszcze warto powiedzieć?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.