Apple
Wprowadził: Aplle.com

Skąd się wzięła taka popularność iPadów?

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że tablet nie był oryginalnym produktem firmy Apple. Parę bitych lat przed premierą iPada Microsoft zaprezentował światu swoje tablety. Jak wiadomo, nie osiągnęły one sukcesu na rynku IT. Gdy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło na półki sklepowe swojego iPada, miało już mocną pozycję dzięki gigantycznemu sukcesowi komercyjnemu iPoda. To jest jeden z powodów późniejszej znakomitej popularności tabletu tej marki.
apple
Wprowadził: Laineema
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Towary Apple w sprzedaży ecommerce

Apple to firma, która zyskała sobie szczególne miejsce wśród użytkowników akcesoriów komputerowych. Firma jest słynna właśnie z oferowanych przez nią komputerów, ale produkuje także telefony i odtwarzacze mp3. Oprócz tego, jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek urządzenia mobilne zwane tabletami. Mało tego, Apple jest również prekursorem sprzedaży utworów muzycznych w formie plików elektronicznych. Stworzony przez Apple program iTunes jest jednym z najbardziej popularnych serwisów z plikami mp3 na świecie. Producent ma nawet własny sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.
Supertelefon z układem Tegra 3
Wprowadził: Tabasco PR
Podpatrzone na: Tabasco PR

Przyszłość aplikacji mobilnych

Przez jakiś czas aplikacje mobilne były dostępne tylko dla właścicieli iPhone’ów. Firma Apple była z pewnością prekursorem rozwiązań mobilnych. W tym okresie pojawiło się wielu developerów specjalizujących się w programach tylko na urządzenia tej firmy. Niedługo później zyskały na popularności telefony z systemem operacyjnym Android.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.