Apple
Supertelefon z układem Tegra 3
Wprowadził: Tabasco PR
Podpatrzone na: Tabasco PR

Przyszłość aplikacji mobilnych

Przez jakiś czas aplikacje mobilne były dostępne tylko dla właścicieli iPhone’ów. Firma Apple była z pewnością prekursorem rozwiązań mobilnych. W tym okresie pojawiło się wielu developerów specjalizujących się w programach tylko na urządzenia tej firmy. Niedługo później zyskały na popularności telefony z systemem operacyjnym Android.
Wprowadził: Aplle.com

Skąd się wzięła taka popularność iPadów?

Mało kto wie, że tablet nie był oryginalnym wytworem przedsiębiorstwa Apple. Parę dobrych lat przed wejściem do sklepów iPada Microsoft stworzył swoje tablety. Jak wiadomo, nie osiągnęły one sukcesu na rynku technologicznym. Kiedy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło do sprzedaży swojego iPada, posiadało już solidną pozycję dzięki gigantycznemu sukcesowi komercyjnemu iPoda. To jest jedna z przyczyn świetnej popularności urządzenia tej marki.
apple
Wprowadził: Laineema
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Towary Apple w sprzedaży ecommerce

Apple to firma, która zyskała sobie szczególne miejsce wśród posiadaczy akcesoriów komputerowych. Firma jest znana właśnie z wytwarzanych przez nią urządzeń, ale produkuje również telefony i odtwarzacze muzyczne. Ponadto, jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek urządzenia mobilne nazywane tabletami. Mało tego, Apple jest także prekursorem sprzedaży utworów muzycznych w formie plików komputerowych. Stworzony przez firmę program iTunes jest jednym z najchętniej używanych serwisów z plikami mp3 na Ziemi. Firma ma nawet własny sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.