Faktura
faktura
Wprowadził: Daniel X. O'Neil
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób przyspieszymy obieg faktur w firmie, czyli o księgowości XXI wieku

Szef prawie każdej firmy zna ten problem: zanim faktury znajdą się w archiwum, powinny zostać parafowane przez wielu pracowników. Proces jest czasochłonny i zawiły, ale jest prosty pomysł na jego ułatwienie. Jaki?
obliczanie podatków
Wprowadził: Dave Dugdale
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie programy do wystawiania faktur w dzisiejszych czasach w największym stopniu warto wybrać

W teraźniejszych czasach olbrzymie ilości kłopotów sprawiają zwykle rachunki i liczne faktury. Ciężko jest bowiem samotnie rozwiązywać problemy tyczące się właściwych spraw administracyjnych, za jakich nieznajomość da się zwykle ponieść nieprzyjemne przeróżne konsekwencje. Źle wypełnione faktury to zmora urzędników oraz obywateli.
kalkulator i zwrot podatku
Wprowadził: Images Money
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób ułatwić sporządzanie rozliczeń w naszej firmie?

Każdy właściciel spółki dobrze wie, że wykonywanie jakichkolwiek transakcji na rynku jest połączone z koniecznością udokumentowania wypełnionych działań. Wszelkie transakcje kupna-sprzedaży muszą zostać w dniu dzisiejszym przez nas stosownie zaksięgowane i wprowadzone w system, by w przyszłości organy kontrolne nie nałożyły na nas wysokiej kary płatniczej z tytułu matactw finansowych.
komputery
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Innowacyjne rozwiązania na rynku: elektroniczny obieg faktur oraz obieg faktur kosztowych

Dziś rynek potrzebuje siły napędowej, a zaproponować ją mogą systemy ułatwiające jego pracę. Skuteczne funkcjonowanie przy drobnym nakładzie mocy to cel obecnych finansistów. Duży wpływ na prężne funkcjonowanie przedsiębiorstwa może mieć doskonały obieg faktur kosztowych. Dzięki zastosowaniu w codziennej pracy rozmaitych programów upraszczających proces wykonywania faktur, zaoszczędzić można niemało czasu czy pieniędzy. Nowoczesne rozwiązania przyspieszają proces obiegu faktur od ich przyjęcia do archiwizacji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.