Lato
Morze, Jastrzębia Góra
Wprowadził: Hoax_pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podpowiadamy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Morze, Jastrzębia Góra
Wprowadził: Hoax_pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podpowiadamy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Wszyscy mamy już po dziurki w nosie takiej strasznej zimy, która już ostatecznie i upuściła nam krwi. Z tęsknotą wyczekujemy na ciepłe lato. Przez cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, ślęczeliśmy przy biurku i wpatrywaliśmy się w ekran, czas więc na upragniony odpoczynek. W tym momencie przypominamy sobie te wspaniałe momenty na plaży oraz kąpiele w cieplutkim morzu. A może wybrać tym razem Bałtyk?
Narty, sporty zimowe
Wprowadził: boogy_man
Podpatrzone na: www.sxc.hu

W jaki sposób ciekawie wykorzystać zimowy urlop

Zima 2013 pozytywnie zaskoczyła narciarzy na tyle niskimi temperaturami, że szusowanie w śniegu jest nadal możliwe. Jeżeli masz wolne dni do zagospodarowania, warto odwiedzić biuro turystyczne i zaznajomić się z ofertami last minute. Wśród nich z przekonaniem odnajdziemy coś, dla osób uwielbiających narty Andora jest na przykład bardzo ciekawą lokalizacją, wybieraną także przez sławy.
Kobieta z tabletem
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Czym jest platforma zakupowa?

Mamy zły czas dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże generalna niekorzystna koniunktura europejska oddziałuje na sytuację gospodarczą i tak. Cała masa spółek, by utrzymać się w grze, musiało ucinać koszty i usprawniać funkcjonowanie. Przedsiębiorcy musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Na ratunek nadciągnął nowy pomysł internetowy - platforma zakupowa.
dobrze urządzone mieszkanie
Wprowadził: Christian Jensen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wypoczynek w specjalistycznie zaprojektowanym mieszkaniu

Słoneczne i gorące lato zachęca nas do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Najczęściej wyruszamy wtedy za miasto, aby odciąć się od wielkomiejskiej wrzawy. Równie chętnie zostajemy w naszych przydomowych ogrodach i czerpiemy z uroków letniej pogody.
zachód słońca nad morzem
Wprowadził: James Willamor
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie pojechać na wczasy? Odkryj nasze oferty

Coraz więcej ludzi, pragnących zasmakować rzadkich atrakcji, wyszukuje nietypowe miejsca wakacji. Urlop czy to wiosną, czy też latem dobrze jest planować z konkretnym wyprzedzeniem. Dobrze nastawić się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne oferty agencji turystycznych i odkryć kompletnie nowe miejsca, albo też zaufać lokacjom popularnym ,a także cenionym przez turystów. W sieci da się znaleźć dużo tego rodzaju ciekawych propozycji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.