Hotele
morze
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Meksyk jako rewelacyjna opcja dla turystów

Wyjazdy na urlopy nierzadko z rozmaitych względów nie odbywają się z odpowiednim zaplanowaniem. Dla chętnych na spontaniczny wyjazd biura podróży przygotowały oferty, przykładowo na wakacje na Kubie lub w Meksykuz niesamowicie interesującymi ofertami i za niskie kwoty.
Morze
Wprowadził: Justin De La Ornellas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie latamy na wakacje w super cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży oferuje wyjazdy last minute. To genialna sprawa - pozwala oszczędzić całkiem sporo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności - bo właściwie może się stać tak, że interesująca oferta zjawi się w ciągu kwadransa, a za 12 godzin będziemy wylatywać na wakacje.
zakopane
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Wakacje w polskich górach - co warto odwiedzić?

Wprawdzie okres urlopowy już za pasem, a wciąż dużo osób nie zorganizowało tegorocznego urlopu. Część pracowników zostawia sobie urlopy na wrzesień. Ten jesienny miesiąc staje się z upływem lat bardzo gorący, dlatego tego typu roszada już nikogo nie dziwi. Wykupując noclegi właśnie na ten miesiąc, a zatem po sezonie, możemy mieć gwarancję atrakcyjnych cen. A jeśli spore koszty nas nie odstraszają, to jesteśmy w stanie jeszcze znaleźć dobre oferty na miesiące letnie.
Tatry
Wprowadził: Szift
Podpatrzone na: www.flickr.com

Wakacje w Tatrach

Wakacje w górskim hotelu należy planować z określonym wyprzedzeniem, aby bez trudu znaleźć przystępne cenowo oraz opłacalne oferty. Najpewniej zrobić wstępną wybór najbardziej istotnych elementów wyposażenia niezbędnych w na górskim szlaku, jak także przyjrzeć się ofertom wynajmu domków w Tatrach. Przed wybraniem się w góry można zapytać użytkowników o ich doświadczenia z podróży w Tatry oraz zaczerpnąć rad w wyborze najlepszego miejsca na nocleg. Hasło pokoje w Tatrach może na równi z poradami internautów wspomóc w takich poszukiwaniach. W Tatrach dobrze przygotować się na bardziej aktywne formy odpoczynku oraz na oryginalniejsze oferty biur podróży. Wyprawy w góry nie muszą być nudne. Mogą one oferować ogrom atrakcji dla osób w rozmaitym wieku i płci. Każdy znajdzie w Tatrach niewątpliwie coś dla siebie. Zarówno amatorzy sportów górskich, jak i osoby doceniające ciekawe spacery oraz czasochłonne chodzenie po górach.
mieszkanie - wystrój

Pokoje dla pracowników

To niezaprzeczalne, że konstruując szosę bądź nieruchomość i sprowadzając siłę roboczą z odległych lokalizacji trzeba załatwić wszystkim wyżywienie i łóżko po porządnym dniu pracy. Nieco kosztownym i trudnym rozwiązaniem jest postawienie barakowych lokali sypialnych na obszarze konstrukcji. Ja proponuję inny sposób - kwatery pracownicze Łódź, Warszawa, Gdańsk.
sala konferencyjna
Wprowadził: Kobi Light
Podpatrzone na: Kobi Light

{Najem sal konferencyjnych i komputerowych na Dolnym Śląsku|Planujesz szkolenie – wynajmij przestronną salę|W jaki sposób szukać pomieszczeń konferencyjnych

Gdy mamy firmę zatrudniającą dużo pracowników zazwyczaj nie mamy możliwości żeby w naszym biurze wygospodarować pomieszczenie, w którym pomieszczą się wszyscy, albo nawet gdzie zmieści się więcej niż parę osób. na co dzień po prostu nie ma takiej konieczności, bo pokoje konferencyjne w biurach służą spotkaniom z klientami, ewentualnie pracowników, które zazwyczaj nie są większe niż kilkanaście osób, bywa też, że czasem odbywają się tam rozmowy kwalifikacyjne.
Pokój dzienny - kolekcja CLASSIC
Podpatrzone na: www.vox.pl

Uroki miejsc noclegowych dla pracowników

Hotele pracownicze to specjalne zakłady, które przyjmują na pobyt czasowy zatrudnionych w okolicznych instytucjach i firmach. Hotele oferujące noclegi pracownicze znajdują często przy zakładach medycznych, komisariatach policji, instytucjach oświatowych wszystkich stopni, pocztach, budynkach należących do wojska i większych fabrykach. Niektórym kojarzą się one z z okresem komunizmu, gdyż w epoce olbrzymich komunalnych zakładów pracy hotele pracownicze były bardzo popularne.
Podróże z dzieckiem
Wprowadził: FuturePR
Podpatrzone na: FuturePR

Wycieczka w góry

Podróże z dzieckiem
Wprowadził: FuturePR
Podpatrzone na: FuturePR

Wycieczka w góry

Na wczasy czekamy okrągły rok. Rozmyślamy o najdalszych zakątkach świata. Niestety, ponieważ stopują nas pieniądze lub czas, zazwyczaj wybieramy popularne oferty. Przeważnie przewodzi nieśmiertelny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Wypróbowaliśmy te miejsca i jesteśmy pewni, że spędzimy tam udany wypoczynek.

Do jakiego kraju wybrać się na wakacje w tym roku?

Praca w czasie wiosenno- letnim to istna męka. Jak można się skoncentrować na zawodowych powinnościach, kiedy na dworze panuje taka wspaniała aura? Ale gdy tylko wyczujemy okazję, odcinamy się od naszych problemów i marzymy o tegorocznym urlopie. Wielu z nas ma skryte w głębokiej szufladce kolorowe katalogi biur podróży i gdy nikt nas nie obserwuje, z energią je wertujemy, poszukując najlepszych propozycji na wczasy.

Brzezina- dobre miejsce na wycieczkę

Brzeziny są małą miejscowością, znaną głównie z Pałacu. Przyjeżdżał tam późniejszy Ojciec Święty Jan Paweł II. Mieści się tam więc duża liczba elementów, związanych z jego życiem. Karol Wojtyła pochodził z Wadowic. W Wadowicach jest na przykład dom rodzinny przyszłego papieża, gdzie powstało muzeum, gromadzące przedmioty z nim związane. Zbiory tego muzeum są bogate. Postawiono także pomnik upamiętniający papieża, a w trakcie tworzenia znajduje się obecnie nowoczesna wystawa na ten sam temat.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.