Urlop
morze
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Chorwacja - raj dla turystów

Jest prawie pewnym, że każdy z nas marzy o tym by zobaczyć choć trochę świata. Podróże szczególnie za granicę są cudowną atrakcją dla ludzi ciekawych innych kultur, dla osób chcących poznać historię, nowe smaki, nowych ludzi. Nie trzeba wcale wyrzucać ogromnych pieniędzy, aby takie marzenia urzeczywistniać. Obecnie biura podróży proponują nam wyprawy w niezwykle fascynujące miejsca, w niezwykle atrakcyjnych cenach. Bardzo popularne od kilku lat są wyjazdy do Chorwacji.
Ognisko
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Urlop dla szukających mocnych wrażeń

Całe szczęście, zima nam odpuściła. W tym roku wyjątkowo mocno dawała się nam we znaki. Mieliśmy już tego zimna serdecznie dosyć. W końcu przyszła wiosna i nastały cudowne dni. Ani się obejrzymy, a nastanie lato. A to znaczy, że sezon urlopowy już niebawem. Czekamy na odpoczynek z niecierpliwością. Już od dawna planujemy ten upragniony letni wyjazd.
noclegi
Wprowadził: oatsy40
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W które części Polski należy dzisiaj wybrać się na urlop?

Powszechnie wiadomo, że wypoczynek jest wyjątkowo znaczącą częścią naszego życia. Skuteczny odpoczynek od notorycznego pełnienia przez nas obowiązków w pracy pozwoli nam w przyszłości podwyższyć naszą efektywność, na czym w największym stopniu nam zależy. W związku z takim stanem rzeczy wyjątkowo pożądane przez nas będzie zorganizowanie urlopu, jaki na długo zapisze się nam w pamięci. Statystyki ewidentnie ujawniają nam, że najczęściej w naszych wyborach decydujemy się odwiedzać krajowe miejsca, jakie będą w stanie zaoferować nam znaczącą liczbę atrakcji.
Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Po długiej i nieznośnej zimie z utęsknieniem oczekujemy na ciepłe miesiące. Marzymy o wczasach i beztroskich godzinach na gorącej plaży. Wczasy nad morzem to niezwykle modny sposób na odpoczynek.
Kaszuby
Wprowadził: glencharnoch
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak pojechać na niezapomniane wczasy w Polsce

Porównując wydatki, czasami bardziej przyjazne mogą wydawać się wakacje w na południu Europy niż w Polsce. Spryciarze jednak wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Nasze morze to najlepsze miejsca na odpoczynek. Jak wyjechać na cudowne wakacje?
Rodzinne zabawy na zdrowie!
Wprowadził: istockphoto.com
Podpatrzone na: istockphoto.com

Urlop pełen adrenaliny

Wielu rodaków wyobraża sobie najlepszy odpoczynek jedynie nad egzotycznym morzem. Leniuchowanie na gorącej plaży od wielu lat jest jednoznaczne z udanym urlopem. Uwielbiamy wczasy w ekskluzywnych hotelach, gdzie mamy do swojej dyspozycji wszelkie wygody. Można korzystać z zabiegów leczniczych w najlepszych gabinetach SPA.
góry
Wprowadził: Don Miller
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nas też stać na wakacje. Ale gdzie najlepiej? Co radzą specjaliści

Po calutkim roku mocnej pracy albo nauki nasz organizm doprasza się odpoczynku, chwili wytchnienia oraz podładowania akumulatorów. Oczywiście najlepiej jest gdy wówczas zajedziemy gdzieś poza miejscowość zamieszkania, bo zostając na miejscu pewnie się okazać, iż co kilka minut mamy coś ważnego do załatwienia. A tak wyjeżdżając możemy być pewni, że wyszukamy chwilę na to, żeby tylko i wyłącznie relaksować się.
Geny i styl życia
Wprowadził: Bird&Co.
Podpatrzone na: Bird&Co.

Gorące wakacje w czasie letniego sezonu

Dokąd udadzą się mieszkańcy Polski w lato 2013? Można to skutecznie przewidzieć, ponieważ generalnie co roku decydują się na te same państwa.
Krzywy Dom w Sopocie
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Jedziesz nad morze? Pomyśl o Trójmieście

Krzywy Dom w Sopocie
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Jedziesz nad morze? Pomyśl o Trójmieście

Sezon urlopowy się zbliża. Przez okrągły rok czekamy na ten upragniony odpoczynek. Cały czas w pracy oglądamy oferty agencji turystycznych, marząc o pamiętliwych podróżach. Tylko przyjemna myśl o zbliżającym się lecie podtrzymuje nas jeszcze przy życiu. Jeśli chcemy urlopu nad morzem, pomyślmy o naszym wybrzeżu!
Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Zdecyduj się na wczasy w naszym kraju

Sezon urlopowy już się zaczął. Nie byliśmy w stanie się doczekać tego momentu, kiedy nareszcie można porzucić wszystkie codzienne obowiązki w kąt i poddać się beztroskiemu leniuchowaniu. Przecież, przez okrągły roku ciężko pracowaliśmy. W pracy wiecznie byliśmy narażeni na duży stres. W domu oczekiwały na nas rodzinne troski. Nigdy nie mamy chwilki, aby dobrze odpocząć. Ciągle dokądś gnamy. Jesteśmy przemęczeni i ciągle poddenerwowani. Najwyższy czas, by wreszcie porządnie się zrelaksować w jakimś malowniczym miejscu.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.