Urlop
Tajlandia
Wprowadził: VnGrijl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podstawowy zestaw informacji o urlopie w Tajlandii, opis najbardziej popularnych rejonów tego kraju

Kraje w Azji od wielu lat kuszą odwiedzających przepiękną przyrodą, czystymi plażami i bogactwem kultury. Od pewnego czasu kuszą także niezliczonymi rozrywkami, a zaczęła przodować w tym Tajlandia, jeden z najchętniej odwiedzanych krajów tamtego regionu.
Ognisko
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Urlop dla szukających mocnych wrażeń

Dzięki Bogu, zima nas opuściła. Tego roku bardzo mocno dawała nam popalić. Mieliśmy już tego mrozu serdecznie dosyć. Nareszcie przyszła wiosna i nastały cudowne dni. Ani się spostrzeżemy, a nastanie lato. A to znaczy, że okres urlopowy już niebawem. Czekamy na odpoczynek z niecierpliwością. Już od miesięcy obmyślamy ten upragniony letni wyjazd.
Krzywy Dom w Sopocie
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Jedziesz nad morze? Pomyśl o Trójmieście

Krzywy Dom w Sopocie
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Jedziesz nad morze? Pomyśl o Trójmieście

Sezon wypoczynkowy się zbliża. Przez cały rok wyczekujemy na ten upragniony odpoczynek. Często w pracy wertujemy katalogi agencji turystycznych, myśląc o wspaniałych podróżach. Tylko przyjemna myśl o zbliżającym się lecie podtrzymuje nas jeszcze przy życiu. Jeśli chcemy odpoczynku nad morzem, pomyślmy o naszym wybrzeżu!
zachód słońca nad morzem
Wprowadził: James Willamor
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie pojechać na wczasy? Odkryj nasze oferty

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować nieprzeciętnych atrakcji,
wybiera specyficzne rejony odpoczynku. Wakacje czy to wiosną, czy też latem należy planować z określonym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne propozycje biur podróży i odkryć kompletnie nowe rejony, bądź też zaufać miejscom znanym ,a także cenionym przez turystów. W sieci można odnaleźć dużo takich ciekawych ofert.
Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Po długiej i męczącej zimie z utęsknieniem czekamy na cieplejsze dni. Marzymy o urlopie i beztroskich chwilach na gorącej plaży. Wczasy nad morzem to bardzo popularny pomysł na wypoczynek.
noclegi
Wprowadził: oatsy40
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W które części Polski należy dzisiaj wybrać się na urlop?

Powszechnie wiadomo, że wypoczynek jest szczególnie znaczącą częścią naszego życia. Skuteczny odpoczynek od ciągłego piastowania przez nas obowiązków w miejscu zatrudnienia pozwoli nam w przyszłości powiększyć naszą efektywność, na czym w największym stopniu nam zależy. W związku z takim stanem spraw niepomiernie pożądane przez nas będzie zorganizowanie urlopu, który na długo zapisze się nam w pamięci. Statystyki ewidentnie ujawniają nam, że przeważnie w naszych decyzjach decydujemy się zwiedzać krajowe miejsca, które będą w stanie zaoferować nam dużą liczbę atrakcji.
Narty, sporty zimowe
Wprowadził: boogy_man
Podpatrzone na: www.sxc.hu

W jaki sposób ciekawie wykorzystać zimowy urlop

Zima 2013 pozytywnie zaskoczyła narciarzy tak niskimi temperaturami, że szusowanie na śniegu jest ciągle możliwe. Gdy masz wolne dni do wykorzystania, warto odwiedzić biuro turystyczne i zaznajomić się z propozycjami na ostatnią chwilę. Wśród nich z całą pewnością odnajdziemy coś, dla osób uwielbiających narty Andora jest na przykład bardzo interesującą lokalizacją, preferowaną między innymi przez gwiazdy.
Morze
Wprowadził: Justin De La Ornellas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie latamy na wakacje w super cenie?

W sezonie letnim każde biuro podróży oferuje wyjazdy last minute. To wspaniała sprawa - pozwala oszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a przy tym ta nutka niepewności - bo właściwie może się okazać, że idealna oferta zjawi się w przeciągu jednego wieczoru, a za parę godzin będziemy wylatywać na urlop.
Wprowadził: www.nartyslowacja.pl

Miasta w Tatrach - idealne miejsce na wczasy

Tatry to nie wyłącznie Zakopane. Wielu wczasowiczów woli decydować się na inne, mniej tłumne i przepełnione hałasem miejsca. Warto wziąć do ręki mapę, bo w pobliżu malowniczych Tatr leży dużo miejscowości, do których możesz wybrać się latem. Niewielkie podhalańskie wioski to trafny wybór dla turystów, którzy pragną spędzić urlop w miejscu spokojnym i cudnym równocześnie. W naszym artykule prezentujemy 2 tatrzańskie miejscowości, do których warto udać się w tegoroczne lato.
plaża
Wprowadził: irvken
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Cudne i niezapomniane wakacje w przepięknym Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie to niezwykle malownicza i piękna miejscowość, jaka jest położona w województwie zachodniopomorskim nad Morzem Bałtyckim. Ustronie Morskie niewątpliwie ma wiele do zaoferowania, bowiem jest to miejscowość bardzo rozpakowana pod względem turystycznym, znakomicie nadaje się do spędzenia w niej letniego urlopu.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.