Urlop
góry
Wprowadził: Don Miller
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nas też stać na wakacje. Ale gdzie najlepiej? Co radzą specjaliści

Po calutkim roku ostrej pracy albo edukacji nasz organizm doprasza się odpoczynku, chwili wytchnienia i naładowania akumulatorów. Oczywiście najlepiej jest gdy wtenczas pojedziemy gdzieś poza miejsce zamieszkania, gdyż zostając na miejscu może się okazać, iż co chwilę mamy coś pilnego do załatwienia. A tak odjeżdżając powinniśmy być przeświadczeni, iż wyszukamy czas na to, żeby tylko i wyłącznie odpoczywać.
Tatry
Wprowadził: Szift
Podpatrzone na: www.flickr.com

Wakacje w Tatrach

Odpoczynek w górskim hotelu należy planować z określonym wyprzedzeniem, aby bez trudności znaleźć niedrogie oraz trafione oferty. Dobrze przeprowadzić początkową wybór najważniejszych elementów wyposażenia niezbędnych w turystycznej wędrówce, jak także przyjrzeć się ofertom wynajęcia domków w Tatrach. Przed wybraniem się w góry warto wypytać użytkowników o ich doświadczenia z podróży w Tatry ,a także zaczerpnąć porad w wyborze najlepszego miejsca na nocleg. Hasło pokoje w Tatrach może na równi z radami internautów pomóc w tych poszukiwaniach. W Tatrach dobrze nastawić się na bardziej aktywne formy wypoczynku oraz na ciekawsze propozycje agencji turystycznych. Wyprawy w góry nie muszą być nudne. Mogą one oferować wiele atrakcji dla osób w rozmaitym wieku i płci. Każdy znajdzie w Tatrach niewątpliwie coś dla siebie. Zarazem amatorzy sportu górskich, jak i osoby ceniące ciekawe spacery oraz długie wycieczki po górach.
morze
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Chorwacja - raj dla turystów

Prawdopodobnie każdy z nas marzy o tym aby obejrzeć kawałek świata. Podróże zagraniczne są wspaniałą atrakcją dla osób ciekawych innych kultur, dla osób chcących poznać historię, nowe smaki, ciekawych ludzi. Nie musimy wcale wydawać majątku, aby takie marzenia urzeczywistniać. Dziś biura podróży proponują nam wyprawy w niezwykle interesujące miejsca, w niezwykle atrakcyjnych cenach. Bardzo popularne od kilku lat są wyjazdy do Chorwacji.
Kaszuby
Wprowadził: glencharnoch
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak pojechać na niezapomniane wczasy w Polsce

Patrząc na wydatki, zwykle bardziej przyjazne mogą wydawać się wczasy w ciepłej Chorwacji niż w kraju. Mądrzy jednak wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Nasze morze to najlepsze miejsca na odpoczynek. Jak zaplanować najlepsze wakacje?
Wprowadził: www.nartyslowacja.pl

Miasta w Tatrach - idealne miejsce na wczasy

Polskie góry to nie wyłącznie Zakopane. Wielu turystów woli stawiać na inne, mniej zatłoczone i przepełnione hałasem miejscowości. Rozsądnie jest zakupić mapę, bo w okolicy przepięknych Tatr leży sporo wiosek, do których warto pojechać letnią porą. Niewielkie podhalańskie wioski to trafny cel dla przyjezdnych, którzy chcą spędzić urlop w miejscu cichym i cudnym zarazem. W tym tekście omawiamy 2 górskie miejscowości, do których rozsądnie jest pojechać latem.
Krzywy Dom w Sopocie
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Jedziesz nad morze? Pomyśl o Trójmieście

Krzywy Dom w Sopocie
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Jedziesz nad morze? Pomyśl o Trójmieście

Sezon wypoczynkowy tuż tuż. Przez okrągły rok czekamy na ten upragniony odpoczynek. Często w pracy przeglądamy ulotki biur podróży, rozmyślając o wspaniałych podróżach. Tylko przyjemna myśl o zbliżającym się lecie trzyma nas jeszcze przy życiu. Jeżeli pragniemy odpoczynku nad morzem, pomyślmy o naszym wybrzeżu!
Góry zimą
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Powody popularności gór

Góry w odróżnieniu od innych miejsc w Polsce mogą oferować ciekawe atrakcje dla turystów niemal przez cały rok. Zimową porą są to oczywiście narty i możliwość spędzenia Świąt Bożego Narodzenia lub sylwestra. Kuligi z pochodniami czy ogniska z góralską kapelą to niezapomniane przeżycia dla turystów. Wiosna, mimo końca sezonu narciarskiego, to z kolei dogodny czas na rodzinne Święta Wielkanocne, które można spędzić, podziwiając jeszcze żywe tradycje regionu. Latem góry to idealne miejsce na masową turystykę trekkingową, piesze wędrówki i zdobywanie szczytów, ale także na atrakcje, które oferują doliny.
Morze, Bałtyk
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Sezon wyjazdowy tuż tuż – czas znaleźć miejsce na urlop

Sezon letni tuż tuż, co oznacza, że trzeba znaleźć miejsce, w którym chcemy spędzić nasze wakacje. Miejsc takich jest wiele nad Bałtykiem. Jednym z nich, jest na pewno Grzybowo. Jest to stosunkowo niewielka miejscowość położona tuż nad Morzem Bałtycki.
noclegi
Wprowadził: oatsy40
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W które części Polski należy dzisiaj wybrać się na urlop?

Powszechnie wiadomo, że wypoczynek jest niezmiernie ważną sferą naszego życia. Skuteczny odpoczynek od stałego piastowania przez nas obowiązków w pracy pozwoli nam w przyszłości zwiększyć naszą efektywność, na czym najbardziej nam zależy. W związku z takim stanem spraw niezmiernie pożądane przez nas będzie zorganizowanie urlopu, jaki na długo zapadnie nam w pamięci. Statystyki wyraźnie ujawniają nam, że przeważnie w naszych wyborach decydujemy się odwiedzać krajowe miejsca, które będą w stanie zaproponować nam znaczącą liczbę atrakcji.
Zaplanuj wakacje z dzieckiem!
Wprowadził: eMaluszki.pl
Podpatrzone na: eMaluszki.pl

Gorący klimat na wakacje

Biuro podróży. To tu zaczyna się wakacyjna historia, natomiast wespół z jej początkiem stajemy przed pierwszym istotnym dylematem. Gdzie się udać? Wybór jest trudny…biuro podróży, zaś konkretniej jego personel wspomoże przebrnąć przez gąszcz propozycji i odnaleźć wczasy marzeń.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.