Urlop
Tatry
Wprowadził: Szift
Podpatrzone na: www.flickr.com

Wakacje w Tatrach

Odpoczynek w górskim kurorcie dobrze jest planować z pewnym wyprzedzeniem, aby bez kłopotu znaleźć tanie ,jak także trafione oferty. Dobrze przeprowadzić wstępną selekcje najważniejszych elementów wyposażenia niezbędnych w na górskim szlaku, jak także przyjrzeć się ofertom wynajmu domków w Tatrach. Przed wybraniem się w góry warto wypytać użytkowników o ich doświadczenia z podróży w Tatry oraz zaczerpnąć wskazówek w doborze najlepszego miejsca na nocleg. Hasło pokoje w Tatrach może na równi z poradami internautów wspomóc w tych poszukiwaniach. W Tatrach należy nastawić się na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na ciekawsze propozycje biur podróży. Wyprawy w góry nie muszą być nudne. Mogą one dostarczać dużą ilość atrakcji dla osób w rozmaitym wieku i płci. Każdy znajdzie w Tatrach niewątpliwie coś dla siebie. Zarazem amatorzy sportów górskich, jak i osoby lubiące ciekawe spacery i długie chodzenie po górach.
Wprowadził: Siedlisko Morena

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie jedziesz na urlop? Do dalekich krajów? A może zachęcają cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy zwiedziłeś już wystarczająco, turysto, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi jechać za granicę, nie poznając wcześniej dogłębnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Maroka czy Grecji. Ojczyzna może nie wyróżnia się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często lekceważone przez urlopowiczów.
Geny i styl życia
Wprowadził: Bird&Co.
Podpatrzone na: Bird&Co.

Gorące wakacje w czasie letniego sezonu

Dokąd pojadą mieszkańcy Polski w lato 2013? Możemy to łatwo przewidzieć, ponieważ w zasadzie każdego roku stawiają na te same kraje.
góry
Wprowadził: Don Miller
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nas też stać na wakacje. Ale gdzie najlepiej? Co radzą specjaliści

Po całym roku wytężonej pracy lub edukacji nasz organizm doprasza się relaksu, momentu oddechu i podładowania akumulatorów. Jasne że najwspanialej jest jeżeli wówczas wyjedziemy gdzieś poza granice przebywania, gdyż zostając na miejscu pewnie się okazać, iż co kilka minut posiadamy coś pilnego do zrobienia. A tak odjeżdżając powinniśmy być pewni, że wyszukamy chwilę na to, żeby tylko i wyłącznie relaksować się.
morze
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Chorwacja - raj dla turystów

Prawdopodobnie każdy z nas marzy o tym aby obejrzeć kawałek świata. Podróże zagraniczne są cudowną atrakcją dla ludzi ciekawych innych kultur, dla osób chcących poznawać historię, inne smaki, ciekawych ludzi. Nie musimy wcale wyrzucać majątku, by takie marzenia urzeczywistniać. Dziś biura podróży oferują nam wyjazdy w niezwykle interesujące miejsca, w niezwykle przyzwoitych cenach. Ogromną popularnością cieszą się wyjazdy do Chorwacji.
zakopane
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Wakacje w polskich górach - co warto odwiedzić?

Wprawdzie okres letni już za pasem, a wciąż dużo osób nie zorganizowało wczasów w tym roku. Część pracowników pozostawia sobie wczasy na wrzesień. Ten jesienny miesiąc robi się z upływem lat co raz bardziej gorący, stąd też tego typu decyzja już nas nie zdziwi. Wykupując miejsca noclegowe właśnie na ten miesiąc, a więc po okresie letnim, możemy być pewni atrakcyjnych cen. A jeśli spore koszty nas nie odstraszają, to jesteśmy w stanie jeszcze znaleźć interesujące oferty tego lata.
Ognisko
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Urlop dla szukających mocnych wrażeń

Dzięki Bogu, zima nam odpuściła. Tego roku wyjątkowo mocno dawała się nam we znaki. Mieliśmy już tego mrozu serdecznie dosyć. Nareszcie nadeszła wiosna i nastały cudowne dni. Ani się obejrzymy, a nastanie lato. A to oznacza, że sezon urlopowy już tuż tuż. Oczekujemy na odpoczynek z niecierpliwością. Już od miesięcy planujemy ten upragniony letni wypoczynek.
Morze
Wprowadził: Justin De La Ornellas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie latamy na wakacje w super cenie?

W sezonie letnim każde biuro podróży ma w ofercie wycieczki last minute. To wspaniała możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy, a przy tym ta nutka niepewności - bo przecież może się wydarzyć tak, że doskonała dla nas propozycja zjawi się w ciągu godziny, a za parę godzin będziemy wylatywać na wczasy.
Tatry
Wprowadził: Szift
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak odpocząć i zadbać o zdrowie?

Na pewno każdy z nas jest już znużony wiecznym pośpiechem i powszednimi kłopotami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i żyjemy pod ogromną presją. W czasie światowego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do naszego mieszkania, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Kiedy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam spać. I znów rano budzimy się zmęczeni.
Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Po przedłużającej się i męczącej zimie z utęsknieniem czekamy na ciepłe miesiące. Marzymy o urlopie i leniwych chwilach na piaszczystej plaży. Wakacje nad morzem to bardzo atrakcyjny sposób na odpoczynek.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.