Projekt
budowa
Wprowadził: MULTI
Podpatrzone na: MULTI

Od czego rozpocząć budowę domu, w jaki sposób sporządzić poprawny kosztorys ?

Forum budowlane to miejsce, w którym budujący dom lub planujący takie działanie znajdą porady budowlane dotyczące wyboru projektu, budowy domu, oraz mogą podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi firm, materiałów, działek, fundamentów oraz wszystkich problemów, które stoją przed spełnieniem marzenia zbudowania własnego gniazdka. Ciekawe projekty domów i nie tylko mieszczą się w serwisie budowlanym to przede wszystkim rozbudowana wyszukiwarka, w której można znaleźć różnorodne projekty domów.
Budowa domu
Wprowadził: Freddy

Czy opłaca się budować dom?

Dla osób dążących do samodzielności i niezależności ważne jest posiadanie własnego lokum. Jednym z ciekawych rozwiązań, nad którym warto się zastanowić może okazać się budowa domu. Ponoszone, w związku z taką inwestycją koszty, w zależności od umiejscowienia, mogą być niższe, niż w przypadku zakupu nowego mieszkania od dewelopera, więc jest to interesująca alternatywa.
Sala konferencyjna, sufit podwieszany
Wprowadził: Armstrong
Podpatrzone na: Armstrong

PRINCE2 czyli projekty w sterowanym środowisku

PRINCE2 – wiele osób poruszających się w środowisku biznesowo-ekonomicznym spotkała się z tą nazwą. Niestety nie każdy wie czym tak właściwie jest PRINCE2? Z jakiego powodu dobrze jest przejść szkolenie PRINCE2? Jeśli chcieli byście Państwo poznać odpowiedzi na to i inne odnoszące się do tej kwestii pytania zapraszam do przeczytania zamieszczonego niżej tekstu.
zagęszczanie gruntu
Wprowadził: NIOSH

Co powinniśmy zrobić na początku budowy?

Mimo cały czas panującego kryzysu, w polskim sektorze budowlanym nie można mówić o stagnacji. Wręcz przeciwnie, co jakiś czas powstają nowe wielomilionowe inwestycje. Dzięki pieniądzom unijnym budowane są następne odcinki dróg i budynki użyteczności publicznej. Stawia się nowe Zakłady produkcyjne oraz olbrzymie magazyny. Także w sektorze prywatnym można zauważyć duży ruch.
Warszawska, majowa konferencja o dociepleniu obiektów zabytkowych od wewnątrz
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Szkolenia prince 2 – komu się przydają

Obecnie szalenie modne są różnego typu kursy oraz szkolenia. Organizuje się je w wielu firmach. Mają one zwiększyć efektywności pracy. Dlatego też wielu pracodawców bardzo chętnie wysyła na nie swoich pracowników. Bardzo często są one w 100 procentach dotowane przez pracodawców, bądź też tylko w pewnym zakresie. Bez względu na to naprawdę opłaca się korzystać z bardzo rozbudowanej oferty szkoleń.
Pieniądze, monety
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Crowdfunding

Wielu z was zastanawia się, czym jest pojęcie takie jak crowdfunding. To nic innego jak właściwa i bardzo pomysłowa forma finansowania rozmaitych projektów przez społeczności, które są z nimi w różny sposób związane. Naśladowca zagranicznego pierwowzoru, polski kickstarter, czerpie ze sprawdzających się tam metod i umożliwia także w naszym kraju znalezienie niezbędnych finansów dla ludzi z pomysłem. Kreatywność jest dzisiaj w najwyższej cenie, jednak z realizacją nośnych projektów często są kłopoty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.