Projekt
Pieniądze, monety
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Crowdfunding

Wielu z was zastanawia się, czym jest pojęcie takie jak crowdfunding. To nic innego jak właściwa i bardzo pomysłowa forma finansowania rozmaitych projektów przez społeczności, które są z nimi w różny sposób związane. Naśladowca zagranicznego pierwowzoru, polski kickstarter, czerpie ze sprawdzających się tam metod i umożliwia także w naszym kraju znalezienie niezbędnych finansów dla ludzi z pomysłem. Kreatywność jest dzisiaj w najwyższej cenie, jednak z realizacją nośnych projektów często są kłopoty.
zagęszczanie gruntu
Wprowadził: NIOSH

Co powinniśmy zrobić na początku budowy?

Pomimo cały czas szalejącego kryzysu, w polskim przemyśle budowlanym nie możemy mówić o zastoju. Wręcz przeciwnie, co chwilę powstają nowe wielomilionowe budowy. Dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej budowane są następne autostrady oraz instytucje użyteczności publicznej. Powstają nowe Zakłady produkcyjne i wielkie magazyny. Także w sektorze prywatnym jest duży ruch.
Warszawska, majowa konferencja o dociepleniu obiektów zabytkowych od wewnątrz
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Szkolenia prince 2 – komu się przydają

Dziś szalenie popularne są różnego typu specjalistyczne szkolenia. Organizuje się je w wielu przedsiębiorstwach. Mają one na celu zwiększyć skuteczność pracy. Stąd też wielu pracodawców bardzo chętnie wysyła na nie swoich pracowników. Bardzo często są one całkowicie finansowane przez pracodawców, lub też tylko w pewnym zakresie. Bez względu na to bez wątpienia warto skorzystać z bardzo bogatej oferty szkoleniowej.
Sala konferencyjna, sufit podwieszany
Wprowadził: Armstrong
Podpatrzone na: Armstrong

PRINCE2 czyli projekty w sterowanym środowisku

PRINCE2 – niejedna osoba poruszająca się w środowisku biznesowo-ekonomicznym zna tą nazwę przynajmniej ze słyszenia. Jednak nie każdy wie czym tak właściwie jest PRINCE2? Z jakiego powodu warto zrobić szkolenie PRINCE2? Jeżeli chcecie Państwo znaleźć odpowiedzi na to i inne dotyczące tej kwestii pytania zapraszam do przeczytania poniższego artykułu.
Budowa domu
Wprowadził: Freddy

Czy opłaca się budować dom?

Dla osób dążących do samodzielności i niezależności ważne jest posiadanie własnego lokum. Jednym z ciekawych rozwiązań, nad którym warto się zastanowić może okazać się budowa domu. Ponoszone, w związku z taką inwestycją koszty, w zależności od zlokalizowania, bywają niższe, niż w przypadku nabycia nowego mieszkania od dewelopera, więc jest to interesująca opcja.
budowa
Wprowadził: MULTI
Podpatrzone na: MULTI

Od czego rozpocząć budowę domu, w jaki sposób sporządzić poprawny kosztorys ?

Forum budowlane to miejsce, w którym budujący dom lub planujący takie działanie znajdą porady budowlane dotyczące wyboru projektu, budowy domu, oraz mogą podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi firm, materiałów, działek, fundamentów i wszystkich problemów, które stoją przed spełnieniem marzenia stworzenia własnego domu. Różne projekty domów i nie tylko znajdują się w portalu budowlanym to głównie zaawansowana wyszukiwarka, gdzie można odnaleźć różnorodne projekty domów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.