Projekt
Pieniądze, monety
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Crowdfunding

Mnóstwo ludzi zastanawia się, czym jest termin taki jak crowdfunding. To nic innego jak skuteczna i bardzo kreatywna forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczności, które są z nimi w pewien sposób związane. Naśladowca zachodniego pierwowzoru, polski kickstarter, czerpie ze sprawdzających się tam schematów i umożliwia także w naszym kraju znalezienie niezbędnych finansów dla osób z pomysłem. Pomysłowość jest dziś w najwyższej cenie, ale z realizacją nośnych projektów nierzadko są kłopoty.
zagęszczanie gruntu
Wprowadził: NIOSH

Co powinniśmy zrobić na początku budowy?

Pomimo wciąż szalejącego kryzysu, w polskim sektorze budowlanym nie możemy mówić o stagnacji. Wręcz odwrotnie, co chwilę powstają następne drogie budowy. Dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej buduje się następne odcinki dróg i instytucje użyteczności publicznej. Powstają nowe fabryki i wielkie hale magazynowe. Także w sektorze prywatnym panuje duży ruch.
budowa
Wprowadził: MULTI
Podpatrzone na: MULTI

Od czego rozpocząć budowę domu, w jaki sposób sporządzić poprawny kosztorys ?

Forum budowlane to miejsce, w którym budujący dom lub planujący takie działanie znajdą porady budowlane dotyczące wyboru projektu, budowy domu, oraz mogą podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi firm, materiałów, działek, fundamentów oraz wszystkich problemów, które stoją przed zrealizowaniem marzenia zbudowania własnego gniazdka. Interesujące projekty domów i nie tylko znajdują się w serwisie budowlanym to głównie rozbudowana wyszukiwarka, w której można znaleźć różne projekty domów.
Warszawska, majowa konferencja o dociepleniu obiektów zabytkowych od wewnątrz
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Szkolenia prince 2 – komu się przydają

Dziś niebywale trendy są wszelkiego typu specjalistyczne szkolenia. Organizuje się je w wielu firmach. Mają one zwiększyć wydajność pracy. Dlatego też wielu pracodawców z chęcią wysyła na nie swoich pracowników. Niejednokrotnie są one w 100 procentach finansowane przez pracodawców, bądź też tylko częściowo. Bez względu na to naprawdę opłaca się korzystać z bardzo rozbudowanej oferty szkoleń.
Budowa domu
Wprowadził: Freddy

Czy opłaca się budować dom?

Dla osób dążących do samodzielności i niezależności ważne jest posiadanie własnego lokum. Jednym z ciekawych rozwiązań, nad którym warto się zastanowić może okazać się budowa domu. Ponoszone, w związku z taką inwestycją koszty, w zależności od umiejscowienia, mogą być niższe, niż w przypadku zakupu nowego mieszkania od dewelopera, więc jest to interesująca alternatywa.
Sala konferencyjna, sufit podwieszany
Wprowadził: Armstrong
Podpatrzone na: Armstrong

PRINCE2 czyli projekty w sterowanym środowisku

PRINCE2 – wiele osób poruszających się w środowisku biznesowo-ekonomicznym spotkała się z tą nazwą. Niestety nie każdy wie czym tak właściwie jest PRINCE2? Z jakiego powodu dobrze jest przejść szkolenie PRINCE2? Jeśli chcieli byście Państwo poznać odpowiedzi na to i inne odnoszące się do tej kwestii pytania zapraszam do przeczytania zamieszczonego niżej tekstu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.