Polska
Wprowadził: Siedlisko Morena

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie jedziesz na urlop? Do dalekich krajów? A może zachęcają cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy zwiedziłeś już wystarczająco, turysto, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi jechać za granicę, nie poznając wcześniej dogłębnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Maroka czy Grecji. Ojczyzna może nie wyróżnia się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często lekceważone przez urlopowiczów.
Mierzeja Helska, morze
Wprowadził: Szymon Nitka
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dzielenie się jajkiem na plaży?

Przestrzeganie tradycji to dobra rzecz, pomaga znaleźć pewnik w życiu. Czasem jednak miło jest uciec od schematów i zrobić coś nowego. Dlatego świetnym pomysłem na przyszły rok może być Wielkanoc nad morzem!
Paragraf
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Radca prawny Wrocław to doskonały specjalista w swej branży

Jeśli chodzi o możliwości, które daje dziedzina taka jak prawo w naszym kraju, to są one niezwykle szerokie. Przede wszystkim dzieje się tak za sprawą profesjonalnie świadczonych usług przez sztab ekspertów. Patrząc na rozmaite porady prawne Wrocław proponuje zainteresowanym rozwiązywaniem spraw sądowych mnóstwo możliwości. W dużej mierze ważne jest zaufanie do określonego do reprezentowania swojej osoby prawnika, które nie jest tak prosto zdobyć. Możliwości skorzystania z oferty uzgodnić można uprzednio zarówno drogą mailową, telefoniczną, jak i po osobistym kontakcie w danej kancelarii.
falgi
Wprowadził: Pawel Kabanski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

UE i jej narzędzia finansowe

Wspólnota europejska otrzymała w tym roku pokojową nagrodę Nobla. Pojawiły się głosy, że cenne wyróżnienie zostało przyznane niesprawiedliwie. Takie opinie są mocno błędne, bo o zasługach tej organizacji międzynarodowej zaświadcza fakt, że nasz kontynent w zasadzie jest wolny od wojen (nie licząc pewnych krajów półwyspu bałkańskiego, ale one do Unii nie należą).

Nieplanowana wyprawa po miasteczkach Polski – nocleg w zasięgu ręki

Czasami wycieczki nie możemy zaplanować na tyle wcześnie, żeby spokojnie zarezerwować hotel, wiele spraw, które nas przytłacza w ciągu rok powoduje, że urlopowe wojaże, chcąc nie chcąc, odkładane są na ostatnią chwilę. Czasami musimy prędko załatwić hotel np. w tym miejscu http://www.eholiday.pl/noclegi-krakow-20095.html, w związku z koncertem na który się wybieramy, odwiedzinami znajomych, wyjazdem służbowym czy wycieczką.
Flaga Unii Europejskiej

Informacje dla samorządów

Unia Europejska otrzymała w tym roku pokojową nagrodę Nobla. Niektórzy twierdzili, że sławne wyróżnienie zostało przyznane niezasłużenie. Takie zastrzeżenia są mocno nietrafione, gdyż o dobrej roli tej unii międzynarodowej mówi fakt, że nasz kontynent generalnie jest wolny od wojen (nie licząc niektórych państw półwyspu bałkańskiego, jednakże one do Unii nie należą).
autostrada
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Szukanie usługi przez internet

Internetowy lokalizator Zumi działa w Polsce już blisko 5 lat, jednak pomimo mijającego czasu nie traci zaufania internautów i wciąż jest jednym z najczęściej używanych witryn umożliwiających wyszukiwanie i określanie położenia różnych obiektów.
śnieg
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Które miejsca będą idealne na urlop w Polsce?

Planowania urlopu nie należy zostawiać na czas przedsezonowy. Głównie dlatego, że koszty w letnich miesiącach - kwiecień lub lipcu zazwyczaj są dużo wyższe, poza tym pokoi czy ośrodków rekreacyjnych będzie znacznie mniejsza ilość. Warto szybciej sprawdzić wszystkie ogłoszenia choćby tu www.eholiday.pl/noclegi-leba-53017.html.
Piłka nożna
Wprowadził: fabbio
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy Ernest Wilimowski to najlepszy piłkarz w historii Polski?

Ernest Wilimowski to z pewnością najlepszy polski piłkarz Polski przedwojennej. Szczęściarze, którzy mieli okazję oglądać jego grę, mówili jedno słowo: Geniusz. Wśród kibiców krążyła opinia, że Wilimowski strzelił więcej bramek, niż miał stworzonych okazji.
Diody LED
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Niespełna osiemdziesiąt procent informacji dochodzi do nas za pośrednictwem wzroku. Dlaczego zatem tak sporadycznie troszczymy się o niego, wybierając najlepsze dla naszej pracy oświetlenie?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.