Polska
Flaga Unii Europejskiej

Informacje dla samorządów

Unia Europejska otrzymała w tym roku pokojową nagrodę Nobla. Niektórzy twierdzili, że sławne wyróżnienie zostało przyznane niezasłużenie. Takie zastrzeżenia są mocno nietrafione, gdyż o dobrej roli tej unii międzynarodowej mówi fakt, że nasz kontynent generalnie jest wolny od wojen (nie licząc niektórych państw półwyspu bałkańskiego, jednakże one do Unii nie należą).
autostrada
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Szukanie usługi przez internet

Internetowy lokalizator Zumi działa w Polsce już blisko 5 lat, jednak pomimo mijającego czasu nie traci zaufania internautów i wciąż jest jednym z najczęściej używanych witryn umożliwiających wyszukiwanie i określanie położenia różnych obiektów.
falgi
Wprowadził: Pawel Kabanski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

UE i jej narzędzia finansowe

Unia Europejska dostała ostatnio pokojową nagrodę Nobla. Były opinie, że sławne wyróżnienie nadano niezasłużenie. Takie opinie są zdecydowanie nie na miejscu, ponieważ o zasługach tej wspólnoty międzynarodowej świadczy fakt, że nasz kontynent właściwie jest wolny od starć (nie licząc małych krajów półwyspu bałkańskiego, ale one do Unii nie należą).
śnieg
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Które miejsca będą idealne na urlop w Polsce?

Planowania urlopu nie należy zostawiać na czas przedsezonowy. Głównie dlatego, że koszty w letnich miesiącach - kwiecień lub lipcu zazwyczaj są dużo wyższe, poza tym pokoi czy ośrodków rekreacyjnych będzie znacznie mniejsza ilość. Warto szybciej sprawdzić wszystkie ogłoszenia choćby tu www.eholiday.pl/noclegi-leba-53017.html.
Piłka nożna
Wprowadził: fabbio
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy Ernest Wilimowski to najlepszy piłkarz w historii Polski?

Ernest Wilimowski to z pewnością najlepszy polski piłkarz Polski przedwojennej. Szczęściarze, którzy mieli okazję oglądać jego grę, mówili jedno słowo: Geniusz. Wśród kibiców krążyła opinia, że Wilimowski strzelił więcej bramek, niż miał stworzonych okazji.
Diody LED
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Niespełna osiemdziesiąt procent informacji dochodzi do nas za pośrednictwem wzroku. Dlaczego zatem tak sporadycznie troszczymy się o niego, wybierając najlepsze dla naszej pracy oświetlenie?
Wprowadził: Siedlisko Morena

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Dokąd udajesz się na wczasy? Do tropikalnych krajów? A może zachęcają cię bliska Słowacja, atrakcje w Pradze? A czy poznałeś już dobrze, turysto, Polskę?

Tak wielu Polaków lubi wyjeżdżać za granicę, nie poznając wcześniej dogłębnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można mieć wakacje taniej i lepiej, zamiast wydawać fortunę na bilet samolotowy do Francji czy Tunezji. Ojczyzna może nie cechuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są cudowne i nierzadko lekceważone przez wczasowiczów.
nowe piękne mieszkanie do odbioru
Wprowadził: Gunnar Grimnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Odbiór mieszkania warto skorzystać z pomocy fachowca

Jedno z największych polskich miast, stolica dolnośląskiego będzie mieć wreszcie obwodnicę. Dla Wrocławia jest to bardzo ważna i niezmiernie potrzebna inwestycja. Do tej pory ruch tranzytowy odbywał się przez miasto, co powodowało powstawanie gigantycznych korków i zatorów. Po wielu latach udało się nareszcie zaradzić wszystkim problemom, jakie stanęły na drodze do budowy obwodnicy – brak pieniędzy, przejęcie gruntów, procedury przetargowe. Nasze prawo nie jest przygotowane do wykonanie szybkiego planu dla inwestycji publicznych w połączeniu z procedurami pozyskania środków z programów unijnych.
Wprowadził: maohamed.shaaz

Miejskie najlepsze atrakcje turystyczne na dni wolne!

Wymarzone wakacje nareszcie przyszły. Nasze dzieci czekały na ten ostatni dzwonek jak na zbawienie. W końcu pracowały w pocie czoła okrągły rok. Sumiennie odrabiały zadania domowe, pisały sprawdziany, biły się o najwyższe noty. Nierzadko także pomagały nam w gospodarstwie domowym. Nie ulega wątpliwości, że zasłużyły sobie za ten trud na nagrodę.

Nieplanowana wyprawa po miasteczkach Polski – nocleg w zasięgu ręki

Czasami wycieczki nie możemy zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem, wiele spraw, które musimy załatwić związanych z obowiązkami w pracy i domu powoduje, że urlopowe plany, chcąc nie chcąc, czekają na przyjście wiosny, a nawet lata. Czasami musimy prędko zarezerwować hotel np. tu http://www.eholiday.pl/noclegi-krakow-20095.html, ponieważ decydujemy się wybrać na koncert czy odwiedzić znajomych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.