Polska
autostrada
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Szukanie usługi przez internet

Lokalizator Zumi.pl funkcjonuje w Polsce już blisko pięć lat, jednak pomimo upływającego czasu nie traci zaufania użytkowników i nadal jest jednym z najczęściej wykorzystywanych serwisów umożliwiających wyszukiwanie oraz określanie położenia rozmaitych obiektów.
pomysł

Wszystko co chcesz poczytać na temat finansowania społecznościowego. Krótka charakterystyka

Finansowanie społecznościowe to coraz częstsza metoda na opłacenie kreatywnego pomysłu lub nawet start z działalnością. Zasada funkcjonowania jest prosta – trzeba zaprezentować swój projekt i obiecać drobne prezenty za pomoc finansową. Po osiągnięciu ustalonego celu, otrzymuje się całą zgromadzoną sumę pomniejszoną o nieznaczną prowizję. Jeśli pomysł się jednak nie powiedzie, kwoty pieniężne są zwracane wpłacającym. Dotować można wszystko – nowinki w technologii, albumy zdjęć, komiksy, kolekcje ubrań czy grę komputerową. Najbardziej istotny jest dobry pomysł, który musi spodobać się dużej ilości osób.
Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej
Wprowadził: Future PR
Podpatrzone na: Future PR

Przyczyny zainteresowania prywatną opieką medyczną w Krakowie

Nasza opieka zdrowotna zostawia nam sporo do życzenia i nawet jeżeli nie wszystkie złe opinie padające|nie każda zła pod jej adresem są całkowicie zgodne z prawdą, nie da się ukryć, że sporej liczbie z nich trudno jest odmówić odrobiny prawdy.
Narty, sporty zimowe
Wprowadził: boogy_man
Podpatrzone na: www.sxc.hu

W jaki sposób ciekawie wykorzystać zimowy urlop

Zima 2013 miło zaskoczyła snowboardzistów na tyle niskimi temperaturami, że szusowanie na śniegu jest ciągle możliwe. Jeżeli masz urlop do wykorzystania, warto odwiedzić biuro turystyczne i zapoznać się z propozycjami last minute. Pośród nich z przekonaniem znajdziemy coś, dla osób lubiących narty Andora jest na przykład niezmiernie ciekawą propozycją, preferowaną także przez sławy.
falgi
Wprowadził: Pawel Kabanski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

UE i jej narzędzia finansowe

Unia Europejska otrzymała niedawno pokojową nagrodę Nobla. Były opinie, że prestiżowe wyróżnienie nadano niezasłużenie. Takie uwagi są zdecydowanie nie na miejscu, ponieważ o dobrej roli tej unii międzynarodowej świadczy fakt, że nasz obszar w zasadzie jest wolny od wojen (nie licząc niektórych państw Bałkan, ale one do UE nie należą).
Paragraf
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Radca prawny Wrocław to doskonały specjalista w swej branży

Jeśli chodzi o możliwości, jakie dać może dziedzina taka jak prawo w Polsce, to są one niezwykle szerokie. Przede wszystkim dzieje się tak za sprawą profesjonalnie świadczonych usług przez sztab ekspertów. Patrząc na różne porady prawne Wrocław oferuje zainteresowanym rozwiązywaniem spraw sądowych wiele możliwości. W znacznej mierze ważne jest zaufanie do wybranego do reprezentowania swojej osoby prawnika, które nie jest tak łatwo zdobyć. Opcje skorzystania z propozycji uzgodnić można uprzednio tak drogą mailową, telefoniczną, jak i po osobistym kontakcie w danej kancelarii.
Wprowadził: Siedlisko Morena

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie wybierasz się na urlop? Do dalekich krajów? A może kuszą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy znasz już dobrze, internauto, swój kraj?

Tak wielu rodaków uwielbia jeździć za granicę, nie dowiadując się wcześniej dogłębnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast wykosztowywać się na bilet lotniczy do Francji czy Turcji. Nasz kraj może nie cechuje się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są cudowne i zazwyczaj niedoceniane przez wczasowiczów.
Flaga Unii Europejskiej

Informacje dla samorządów

Wspólnota europejska otrzymała niedawno pokojową nagrodę Nobla. Były opinie, że cenne wyróżnienie nadano bezpodstawnie. Takie uwagi są mocno nietrafione, ponieważ o walorach tej organizacji międzynarodowej mówi fakt, że nasz kontynent w zasadzie jest wolny od wojen (nie licząc małych państw półwyspu bałkańskiego, jednakże one do UE nie należą).
Ślub na stadionie, młoda para
Wprowadził: abcslubu.pl / Magia Kadru
Podpatrzone na: abcslubu.pl / Magia Kadru

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

W ostatnich latach coraz większa liczba cudzoziemców podejmuje decyzję o zorganizowaniu wesela i zaślubin w Polsce. Nasz kraj jest szczególnie atrakcyjny dla odwiedzających z zachodu, gdzie wbrew postępującej tendencji do zrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej niż u nas.
Pieniądze, monety
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Crowdfunding

Mnóstwo ludzi zastanawia się, czym jest termin taki jak crowdfunding. To nic innego jak skuteczna i bardzo kreatywna forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczności, które są z nimi w pewien sposób związane. Naśladowca zachodniego pierwowzoru, polski kickstarter, czerpie ze sprawdzających się tam schematów i umożliwia także w naszym kraju znalezienie niezbędnych finansów dla osób z pomysłem. Pomysłowość jest dziś w najwyższej cenie, ale z realizacją nośnych projektów nierzadko są kłopoty.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.