Polska
Flaga Unii Europejskiej

Informacje dla samorządów

UE dostała ostatnio pokojową nagrodę Nobla. Niektórzy twierdzili, że sławne wyróżnienie nadano niezasłużenie. Takie opinie są zdecydowanie nietrafione, ponieważ o dobrej roli tej unii międzynarodowej zaświadcza fakt, że nasz obszar w zasadzie jest wolny od konfliktów zbrojnych (nie licząc małych państw Bałkan, jednakże one do UE nie należą).
falgi
Wprowadził: Pawel Kabanski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

UE i jej narzędzia finansowe

UE otrzymała niedawno pokojową nagrodę Nobla. Były opinie, że prestiżowe wyróżnienie przekazano bezpodstawnie. Takie uwagi są mocno nie na miejscu, gdyż o dobrej roli tej unii międzynarodowej zaświadcza fakt, że nasz kontynent właściwie jest wolny od starć (nie licząc małych krajów półwyspu bałkańskiego, ale one do wspólnoty nie należą).
Piłka nożna
Wprowadził: fabbio
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy Ernest Wilimowski to najlepszy piłkarz w historii Polski?

Ernest Wilimowski to bez wątpienia najlepszy polski piłkarz Polski przedwojennej. Szczęściarze, którzy mieli możliwość widzieć jego grę, mówili jedno: Geniusz. Pośród kibiców krążyła opinia, że E. Wilimowski strzelił więcej goli, niż miał wypracowanych okazji.
Mierzeja Helska, morze
Wprowadził: Szymon Nitka
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dzielenie się jajkiem na plaży?

Trzymanie się utartych zwyczajów to dobra rzecz, zapewnia pewny punkt w życiu. Czasami jednak warto porzucić rutynę i przedsięwziąć coś nowego. Z tej przyczyny trafnym pomysłem na ten rok może stać się Wielkanoc nad morzem!
Ślub na stadionie, młoda para
Wprowadził: abcslubu.pl / Magia Kadru
Podpatrzone na: abcslubu.pl / Magia Kadru

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

W ostatnim czasie coraz większa ilość cudzoziemców podejmuje decyzję o zorganizowaniu wesela i zaślubin w Polsce. Nasz kraj jest wyjątkowo atrakcyjny dla gości z zachodu, gdzie pomimo postępującej tendencji do wyrównywania cen, w dalszym ciągu jeszcze jest drożej jak w Polsce.
Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej
Wprowadził: Future PR
Podpatrzone na: Future PR

Przyczyny zainteresowania prywatną opieką medyczną w Krakowie

Krajowa służba zdrowia pozostawia sporo do życzenia i nawet jeśli nie wszystkie złe opinie padające|nie każda negatywna opinia wypowiadana pod jej adresem są całkowicie zgodne ze stanem faktycznym, nie da się ukryć, że dużej większości ciężko jest odmówić ziarna prawdy.

Nieplanowana wyprawa po miasteczkach Polski – nocleg w zasięgu ręki

Czasami wycieczki nie możemy zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem, ogromna ilość rzeczy, które zajmują nasz czas w ciągu rok powoduje, że urlopowe wojaże, chcąc nie chcąc, czekają na przyjście wiosny, a nawet lata. Czasami musimy prędko zarezerwować hotel np. tu http://www.eholiday.pl/noclegi-krakow-20095.html, w związku z koncertem na który się wybieramy, odwiedzinami znajomych, wyjazdem służbowym czy wycieczką.
autostrada
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Szukanie usługi przez internet

Lokalizator Zumi.pl funkcjonuje w Polsce już blisko 5 lat, jednak mimo upływającego czasu nie traci zaufania użytkowników i nadal jest jednym z najczęściej wykorzystywanych witryn umożliwiających wyszukiwanie i określanie położenia rozmaitych miejsc.
Wprowadził: Siedlisko Morena

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie jedziesz na urlop? Do dalekich krajów? A może zachęcają cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy zwiedziłeś już wystarczająco, turysto, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi jechać za granicę, nie poznając wcześniej dogłębnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Maroka czy Grecji. Ojczyzna może nie wyróżnia się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często lekceważone przez urlopowiczów.
Paragraf
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Radca prawny Wrocław to doskonały specjalista w swej branży

Jeśli chodzi o możliwości, które daje dziedzina taka jak prawo w naszym kraju, to są one niezwykle szerokie. Przede wszystkim dzieje się tak za sprawą profesjonalnie świadczonych usług przez sztab ekspertów. Patrząc na rozmaite porady prawne Wrocław proponuje zainteresowanym rozwiązywaniem spraw sądowych mnóstwo możliwości. W dużej mierze ważne jest zaufanie do określonego do reprezentowania swojej osoby prawnika, które nie jest tak prosto zdobyć. Możliwości skorzystania z oferty uzgodnić można uprzednio zarówno drogą mailową, telefoniczną, jak i po osobistym kontakcie w danej kancelarii.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.