Jedzenie
opakowanie
Wprowadził: Charles16e
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Opakowania z tworzyw sztucznych otaczają nas z każdej strony w sporej ilości

Żywność, sprzęty przemysłowe, ubrania – wszystko co kupujemy jest wcześniej właściwie opakowywane. Ta „historia” dotyczy zarówno wieczka w jogurcie, jak i półtoratonowej osłony na przemysłową kolubrynę - każda z form pochodzi z fabryki twórcy opakowań.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Ruch i odpowiednie jedzenie - o zdrowym trybie życia

Dzisiejszy styl życia bardzo nam szkodzi. Doskonale o tym wiemy, nie mniej jednak uparcie kontynuujemy nieprawidłowe przyzwyczajenia. W pierwszej kolejności, zbyt dużo pracujemy. Wiadomo, czasy są trudne i musimy walczyć o swoją pozycję na pracowniczym rynku. Ale doprowadzanie się do skrajnego przemęczenia na pewno nie jest właściwą ścieżką. Aby zdobyć pochwałę naczelnego, zwykle ciągniemy nadgodziny i podejmujemy się zadań, które nie są naszym obowiązkiem.
ekologia
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Ekologiczne substancje czyszczące

W ostatnim czasie coraz większy nacisk kładzie się na sprawy ochrony środowiska i ekologii. Ludzie zaczynają częściej zastanawiać się nad tym, co jedzą i jakich produktów używają. W kwestii odżywiania się coraz bardziej popularna staje się tak zwana zdrowa żywność, otrzymywana metodami niezagrażającymi środowisku. Coraz powszechniejsze jest również stosowanie naturalnych środków do tkanin, do których należy krochmal. Otrzymywany jest on z wody i skrobi roślinnej, a stosowany jest do usztywniania materiału.
rura
Wprowadził: Armacell
Podpatrzone na: Armacell

Sprawdzone metody na suche powierzchnie.

Zmiany temperatury wymagają od nas dodatkowej troski nad naszym samopoczuciem. W podobnych sytuacjach o przeziębienie bardzo łatwo. Wymęczony organizm, ustawicznie wystawiany na próby, zaczyna trochę gubić się. Gdy minusowa temperatura nasze mieszkania potrzebują więcej ciepła. I nie ważny sposób ciepła, bo przez cały czas skutki dogrzewania są tak samo niekorzystne dla nas. Jak to sprawdzić? Trzeba tylko poobserwować swoje włosy. Jeśli zauważymy objawy przesuszenia możemy być nieomal pewni, że w miejscu naszego przebywania mamy do czynienia ze zbyt suchym powietrzem. Innymi skutkami suchego powietrza są także kłopoty dotykające nasz układ oddechowy.
zoologiczny sklep
Podpatrzone na: http://www.zoologiczny.sklep.pl/

Rewelacyjnej jakości karmy dla psów – różne smaki

Decydując się na jedzenie dla ulubionego czworonoga warto kierować się nie tylko znajomością firmy oraz jakością karmy dla psów, ale również preferencjami pieska. Niedrogie karmy z różnych krajów Europy, a także te produkowane w Polsce, są aktualnie tworzone z znakomitych składników. Ponadto są w stanie uzupełniać codzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały czworonożnych przyjaciół. Przystępne ceny za psie jedzenie dodatkowo zachęcają do zainwestowania w doskonałe firmy na rynku.
chłodnictwo
Podpatrzone na: http://izolacje.gda.pl/

Współczesne chłodnictwo

Czasem trzeba cofnąć się w czasie, by docenić współczesne możliwości człowieka. W tym wpisie podzielę się z wami frapującym tematem, jakim jest chłodnictwo, zatem rozpocznę od opisania tego, jak przed laty przechowywano produkty spożywcze. Nie posiadając praktycznych lodówek, ludzie najczęściej chowali zapasy w chłodnych spiżarniach. Nie dawały one jednak zimna, niezbędnego do odpowiedniej konserwacji mięs i ryb.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.