Zawody
Daniela Hantuchová, tenisistka
Wprowadził: adidas
Podpatrzone na: adidas

Tenis w Polsce

Jakie zawody sportowe są ukochane przez rodaków? Bez wątpienia piłka, pomimo tego, że nasi zawodnicy słabo grali w czasie Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To mało znana dziedzina, która została bardzo rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego kluczowych występów były oglądane przez rzesze Polaków. To powszechna tendencja, że sukcesy w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią dużej publiczności. Analogicznie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.
praca-1

Które zawody wymagają odzieży ochronnej

Niektóre z prac wykonywanych przez nas wymagają odpowiedniego podejścia, środków bezpieczeństwa. W dowolnym zakładzie pracy, zaczynając od sklepów z żywnością, poprzez markety, w których zatrudnieni generalnie zajmują się sprzedawaniem i noszeniem towaru, do zatrudnienia przy taśmach produkcyjnych i na budowie, trzeba przejść wymagane, zwykle krótkie, ale niezwykle istotne szkolenie BHP.
Gra planszowa - Warhammer
Podpatrzone na: http://www.planszoweczka.pl/

Gry planszowe rozrywką dla rodziny

W epoce królowania Internetu gry planszowe odeszły nieco do lamusa. Jeszcze kilkanaście lat temu wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Monopol. W dzisiejszych czasach rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie bawią się przy nich już całe pokolenia. Niestety. Gry planszowe bowiem bardzo dobrze oddziałują na rozwój ludzkiego umysłu. Idealnym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
prawo i praca

Analiza sytuacji zatrudnienia wśród młodych ludzi

Minione lata dobitnie uwidoczniły, że młode osoby dokładnie powinny pomyśleć o studiach, bo zły kierunek może skutkować później problemami w znalezieniu zatrudnienia. Jakie zatem zawody są warte uwagi i na co patrzeć przy aplikowaniu na studia? Pytamy o to ludzi pracujących w wielu branżach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.