Bank
Inwestycje, nieruchomości
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Obligacje skarbowe dobrym sposobem na pomnożenie gotówki

Niezwykle często słyszymy o oszustwach jakich dokonują firmy zajmujące się inwestowaniem pieniędzy. Wszelkiego rodzaju parabanki nie posiadające żadnych zabezpieczeń finansowych, dziwne firmy, obiecujące ogromne zyski – to wszystko powinno wzbudzać nasze podejrzenia i niepokój i nakłaniać do porządnego dopytania się co ukryte jest za obietnicami kilkunasto procentowych zysków.
Wprowadził: pfala

Ekspresowy dopływ pieniędzy w podbramkowych momentach.

W tym momencie przy wzroście bezrobocia oraz większej ilości wydatków na pożywienie czy produkty codziennego użytku niezbędne do funkcjonowania. nie jedna osoba może mieć deficyt środków potrzebnych do życia. bywa tak, iż brakuje nam do dziesiątego lub musimy uregulować należność. W takich przypadkach decydujemy się na różnego rodzaju pożyczki poza bankowe.
kredyt
Wprowadził: Simon Cunningham
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kredyt na kredyt

Polacy bezustannie zaciągają kredyty. Coraz częściej decydują się na dodatkowe oferty banków, korzystając z kart kredytowych czy kredytów odnawialnych w ramach konta osobistego. Gdy zobowiązań jest sporo nie pokrywają je nasze comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas należy zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.
Inwestycje, nieruchomości
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Obligacje skarbowe sposobem na zysk

Nasz kraj ze stabilnym wzrostem gospodarczym i kurczącym się długiem odznacza się na tle Europy. Powoduje to, że obligacje skarbowe cechują się wzrastającą popularnością i mają zaufanie inwestorów, a obligacje korporacyjne dają niezłe zyski. W tym krótkim artykule opiszę trzy typy obligacji, bo nadchodzące lata to najlepsza szansa, by zainwestować.
Książki prawnicze
Wprowadził: Brian Holland
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Interesujesz się prawem? Zapraszamy tutaj!

Zdefiniowanie prawa przysparza kłopotów nie tylko prawnikom. Przyjmijmy więc, że ilu prawników - tyle definicji prawa. Jednak prawo musi być spójne i nie pozostawiać niedomówień ani luk umożliwiających jego różną interpretację lub omijanie go. Niestety w Polsce tworzeniem prawa zajmują się nie prawnicy a politycy, co często skutkuje marnym poziomem aktów prawnych. Gdyby parlamentarzyści chcieli pogłębić swoją wiedzę z zakresu prawa to księgarnia prawnicza jest miejscem, które powinni odwiedzić.
Kupno walut przez internet
Wprowadził: istock.com
Podpatrzone na: istock.com

Zdobądź wsparcie w potrzebie

Zgodnie z powiedzeniem raz na wozie, raz pod wozem, dobra materialne się ma, a czasem ich brak. Dotyczy to każdego z nas i na pewno każdy, przynajmniej raz w życiu zastanawiał się wzięciem pożyczki czy kredytu.
Wprowadził: AMagill

Kredyt hipoteczny

W tym poście opowiemy sobie metodzie wzięcia gotówki na wymarzony dom lub mieszkanie, albo konsolidację pożyczek. Takie marzenia jak wiemy bywają dość drogie dlatego też różne instytucje bankowe lub spółdzielnie tj. kasy SKOK mogą pomóc swoim klientom. Tutaj jednak skupimy się na tym jaki umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.
Pożyczka
Wprowadził: Simon Cunningham
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Każdy ma szansę zobaczyć na czym polegać będzie pożyczka smart pożyczka

Czy patrzyliśmy jak prezentują się pożyczki?
Czasami pilnie poszukujemy większej gotówki oraz nie zbyt mamy od kogo ją wziąć. Dlatego trzeba być ciągle na bieżąco z ofertami na zaciągniecie pożyczki w banku, ponieważ jedynie wtedy będziemy posiadali świadomość, że uda nam się zaciągnąć niezbędną nam kwotę.
pożyczka
Wprowadził: GotCredit
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co mieć na uwadze biorąc kredyt? - zobacz artykuł

Zaciągniecie kredytu zazwyczaj staje się metodą na zakup wymarzonych sprzętów, samochodu, mieszkania czy sfinansowanie egzotycznych wakacji. Kredyt trzeba jednak brać z głową. Musimy mieć świadomość, że jesteśmy zobowiązani spłacać go przez jakiś czas, dlatego należy zwrócić uwagę na parę kwestii. Dzięki temu możemy uniknąć nieprzyjemnych chwil oraz sztucznie ukrytych kosztów.
Wprowadził: źródło: www.polimalo.com

Moda na motocykle

Wielu twierdzi, że motocykle to męska sprawa. Ale z jakiego powodu niewiasty by nie mogły pędzić po ulicach na 2 kołach? Rzecz jasna znaczącą barierą jest ciała – aby kierować motorem, należy mieć moc. Ale niewiasty też chodzą na siłownie i w sytuacji wzmacniającego się niewieścienia panów nierzadko są silniejsze od facetów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.