Bank
Wprowadził: źródło: www.polimalo.com

Moda na motocykle

Utarło się stwierdzenie, że motocykle to męska dziedzina. Ale czemu panie nie mogą jeździć po drogach na dwóch kołach? Naturalnie znaczną przeszkodą jest ciała – aby prowadzić skutecznie motocykl, trzeba mieć siłę. Ale przecież kobiety również chadzają na siłownie i w sytuacji narastającego niewieścienia facetów często są bardziej silne od facetów.
pożyczka
Wprowadził: GotCredit
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co mieć na uwadze biorąc kredyt? - zobacz artykuł

Zaciągniecie pożyczki zazwyczaj staje się metodą na zakup wspaniałych sprzętów, samochodu, domu czy zapłatę za dalekie podróże. Kredyt trzeba jednak zaciągać z głową. należy jednak pamiętać, że będziemy spłacać go przez jakiś czas, z tego powodu trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Pomoże nam to uniknąć nieprzyjemnych chwil oraz pozornie ukrytych kosztów.
Inwestycje, nieruchomości
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Obligacje skarbowe sposobem na zysk

Nasz kraj ze stałym wzrostem PKB i malejącym zadłużeniem odznacza się na tle Unii Europejskiej. Oznacza to, że obligacje skarbowe mogą się pochwalić wzrastającą popularnością i mają zaufanie inwestorów, a obligacje korporacyjne przynoszą dobre zyski. W tym krótkim tekście opiszę trzy typy obligacji, bo obecne czasy to perfekcyjna okazja, by zainwestować.
Wprowadził: AMagill

Kredyt hipoteczny

W tym poście opowiemy sobie sposobie wzięcia środków na wymarzony dom lub mieszkanie, albo konsolidację długów. Takie marzenia jak wiemy bywają bardzo kosztowne dlatego różne banki lub spółdzielnie tj. kasy SKOK mogą pomóc swoim klientom. Tutaj jednak skupimy się na tym co umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.
Inwestycje, nieruchomości
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Obligacje skarbowe dobrym sposobem na pomnożenie gotówki

Bardzo często słyszy się o oszustwach {jakich|których] dokonują firmy zajmujące się inwestowaniem pieniędzy. Różnego typu parabanki nie posiadające żadnych zabezpieczeń finansowych, dziwaczne firmy, które obiecują niebotyczne zyski – to wszystko powinno wzbudzać nasze podejrzenia i niepokój i nakłaniać do porządnego sprawdzenia co kryje się za obietnicami ogromnych zysków.
Pieniądze
Wprowadził: hisks
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Zakupy nowej generacji

Kolejki na poczcie czy ajencjach pocztowych skutecznie zniechęcają nawet najwytrwalszych entuzjastów tradycji. Okresy, gdy opłat dokonywać można było tylko przy okienku agencji pocztowej się skończyły. I bardzo dobrze, bowiem teraz jesteśmy w stanie opłacać zobowiązania nie wychodząc z domu i co godne podkreślenia– zupełnie nieodpłatnie.
Wprowadził: pfala

Ekspresowy dopływ pieniędzy w podbramkowych momentach.

W tym momencie przy spadku zatrudnieni oraz zwiększeniu przeznaczenia pieniędzy na żywność czy produkty codziennego użytku niezbędne do funkcjonowania. Każdemu może zabraknąć pieniędzy. Zdarza się także, iż jest parę dni przed wypłatą a my jesteśmy zmuszeni pożyczać lub musimy pilnie zapłacić ratę w banku. W takich przypadkach decydujemy się na przeróżne kredyty poza bankowe.
Książki prawnicze
Wprowadził: Brian Holland
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Interesujesz się prawem? Zapraszamy tutaj!

Zdefiniowanie prawa sprawia problemy nie tylko prawnikom. Przyjmijmy więc, że ilu prawników - tyle definicji prawa. Jednak prawo powinno być jasne i nie pozostawiać niedomówień ani luk umożliwiających jego dowolną interpretację lub omijanie go. Niestety w naszym kraju tworzeniem prawa zajmują się nie prawnicy a politycy, co często skutkuje marnym poziomem aktów prawnych. Gdyby politycy pragnęli pogłębić swoją wiedzę z zakresu prawa to księgarnia prawnicza jest miejscem, które powinni odwiedzić.
bank
Wprowadził: OTA Photos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najczęściej wybierane formy usług w banku

We współczesnych czasach banki oferują interesantom wiele wariantów produktów bankowych. Każda z takich osób może wyszukać stosowną ofertę, która nie tylko zaspokoi jego wymogi, ale również będzie źródłem zadowolenia. O jakich produktach mowa?
księgowość
Wprowadził: Times Square PR
Podpatrzone na: Times Square PR

W mikro przedsiębiorstwach najczęściej sprawy kadrowe należą do właścicieli

Zarządzanie firmą to niemała sztuka. W istocie ani w przypadku małych firm, ani w dużych korporacjach zarządzanie nie przychodzi łatwo – w małych przedsiębiorstwach zwykle kwestie zarazem księgowe, co i kadrowe są na naszej głowie, z kolei jeśli chodzi o duże korporacje musimy kontrolować co najmniej kilka działów, co też nie jest łatwym zadaniem. Najtrudniejszą kwestią są, w obu wspomnianych przypadkach, kwestie finansowe – bez finansów przedsiębiorstwo nie będzie się ani rozwijało, ani generowało żadnych zysków.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.