Kaski
Wprowadził: HONDA

Na co zwrócić uwagę wybierając rękawiczek na motocykl?

Jednym z najbardziej istotnych akcesoriów nieodzownych przy posiadaniu i jeździe na motocyklu jest odzież. To tylko dzięki dokładnie dobranym elementom ubrania motocyklista jest chroniony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, a przede wszystkim przed groźnymi skutkami ewentualnego wypadku. Z tego powodu przykładowo kaski na motocykl, będące najbardziej istotną częścią ubrania kierowcy motocykla,są elementem regulowanym przez osobne dokumenty. Rodzaj i dokładne właściwości takiego kasku określają specjalne normy. Niestosowanie się do tych zasad grozi z kolei karą pieniężną. Bardzo istotnym elementem odzieży są także rękawice motocyklowe. Mają za zadanie chronić dłonie, które bardziej niż inne części ciała są narażone na działanie czynników zewnętrznych podczas jazdy.
Wprowadził: źródło: www.polimalo.com

Moda na motocykle

Wielu twierdzi, że motocykle to męska sprawa. Ale z jakiego powodu niewiasty by nie mogły pędzić po ulicach na 2 kołach? Rzecz jasna znaczącą barierą jest ciała – aby kierować motorem, należy mieć moc. Ale niewiasty też chodzą na siłownie i w sytuacji wzmacniającego się niewieścienia panów nierzadko są silniejsze od facetów.
Wprowadził: Sobienie Królewskie Golf & Count

Przygotowujemy się do wiosennego sezonu

Przedwiośnie sprawia, iż podejmujemy wiele postanowień, że przestaniemy całymi dniami tkwić przed ekranem komputera czy telewizorem i zaczniemy uprawiać sport. Nic dziwnego, że coraz więcej spragnionych aktywności zagląda do sklepów czy działów sportowych, z których obecnie znikają już towary związane ze sportami zimowymi, a pojawia się sprzęt, który potrzebujemy, uprawiając sport wiosną i latem.

Najlepszy sprzęt RTV plus akcesoria

Czasem jest tak, że kiedy decydujemy się na sprawunek jakiegoś urządzenia, to jeszcze na dodatek należy do niego dobrać kilka akcesoriów, które powodują, że użytkowanie z niego będzie łatwiejsze oraz równocześnie, że będziemy go mieli szanse wykorzystywać w różnorakich miejscach. Przez to trzeba się natychmiast dopytać, co jeszcze musimy zakupić, poza samą kamerą, lub laptopem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.