Kaski
Wprowadził: źródło: www.polimalo.com

Moda na motocykle

Wielu twierdzi, że motocykle to męska sprawa. Ale z jakiego powodu niewiasty by nie mogły pędzić po ulicach na 2 kołach? Rzecz jasna znaczącą barierą jest ciała – aby kierować motorem, należy mieć moc. Ale niewiasty też chodzą na siłownie i w sytuacji wzmacniającego się niewieścienia panów nierzadko są silniejsze od facetów.
Wprowadził: HONDA

Na co zwrócić uwagę wybierając rękawiczek na motocykl?

Jednym z najważniejszych akcesoriów koniecznych przy posiadaniu i jeździe na motocyklu jest odzież. To tylko dzięki dokładnie dobranym elementom ubioru użytkownik jest chroniony przed zmiennymi warunkami zewnętrznymi, a co najważniejsze przed groźnymi skutkami ewentualnej kolizji. Dlatego też na przykład kaski motocyklowe, które są najbardziej istotną partią ubioru motocyklisty, stanowią element regulowany przez specjalne dokumenty. Typ i szczegółowe właściwości takiego kasku określają konkretne normy. Niestosowanie się do tych zasad grozi z kolei karą pieniężną. Niezwykle istotnym elementem ubioru są również rękawice motocyklowe. Mają za zadanie osłaniać dłonie, które bardziej niż inne partie ciała są narażone na wpływ warunków zewnętrznych podczas prowadzenia maszyny.
Wprowadził: Sobienie Królewskie Golf & Count

Przygotowujemy się do wiosennego sezonu

Przedwiośnie sprawia, iż podejmujemy wiele postanowień, że przestaniemy całymi dniami tkwić przed ekranem komputera czy telewizorem i zaczniemy uprawiać sport. Nic dziwnego, że coraz więcej spragnionych aktywności zagląda do sklepów czy działów sportowych, z których obecnie znikają już towary związane ze sportami zimowymi, a pojawia się sprzęt, który potrzebujemy, uprawiając sport wiosną i latem.

Najlepszy sprzęt RTV plus akcesoria

Czasem jest tak, że kiedy decydujemy się na sprawunek jakiegoś urządzenia, to jeszcze na dodatek należy do niego dobrać kilka akcesoriów, które powodują, że użytkowanie z niego będzie łatwiejsze oraz równocześnie, że będziemy go mieli szanse wykorzystywać w różnorakich miejscach. Przez to trzeba się natychmiast dopytać, co jeszcze musimy zakupić, poza samą kamerą, lub laptopem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.