Spedycja
Port
Podpatrzone na: http://sxc.hu/

Transport morski – możliwości

Całkiem sporo przedsiębiorstw, które działają w obrocie międzynarodowym wybierae transport morski, jako atrakcyjną finansowo metodę eksportu i importu towarów. Zlecając tranzyt ekwipunku, właściciele firm muszą zdecydować o rodzaju frachtu. Można wybrać transport drobnicowy lub transport kontenerowy. Który z nich stanowi lepszą opcję i czym się kierować wybierając konkretny rodzaj transportu wodnego? Podjęta w tym temacie decyzja jest zdeterminowana w głównej mierze wielkością ładunku i zasobami finansowymi firmy. Warto spokojnie zastanowić się, co jest bardziej korzystne dla naszej firmy.
Samolot
Podpatrzone na: http://sxc.hu/

Transportujemy towary

Ceny specjalistycznych usług z sektora: transport i spedycja ustalane są na zasadzie cen tzw. umownych, które mamy prawo negocjować. Możliwe jest także pozyskanie stawki ulgowej.
Kontenery
Podpatrzone na: http://sxc.hu/

Owocny transport międzynarodowy

Działalność taka jak spedycja międzynarodowa to plan transportu towaru w szczególnie korzystny dla obu stron sposób. Wymienić można dwa rodzaje, jakie spedycja rozróżnia, a mianowicie: spedycja handlowa oraz spedycja czynnościowa. Różnią się one tym, że pierwsza określona spedycja sprowadza się do różnych praw własności towaru od rozpoczęcia wykonywania usługi jego sprzedaży. Następna specyfikacja – spedycja czynnościowa – oparta jest na wypełnianiu funkcji przewoźnika, który w tym przypadku jest reprezentantem struktur podażowych wśród usług transportowych na rynku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.