Spedycja
Port
Podpatrzone na: http://sxc.hu/

Transport morski – możliwości

Sporo przedsiębiorstw, które działają w obrocie międzynarodowym wykorzystuje transport morski, jako ekonomiczną metodę transportu towarów. Zlecając transport towaru, właściciele firm muszą podjąć decyzję o rodzaju frachtu. Można wybrać transport drobnicowy lub transport kontenerowy. Który z nich stanowi lepszą opcję i czym się kierować wybierając dany rodzaj transportu morskiego? Podjęta w tym zakresie decyzja jest uzależniona przede wszystkim od wielkości ładunku i kondycji finansowej firmy. Warto szczegółowo zastanowić się, co jest lepsze dla naszej firmy.
Samolot
Podpatrzone na: http://sxc.hu/

Transportujemy towary

Ceny usług z dziedziny: transport i spedycja ustalane są na zasadzie cen umownych, które można negocjować. Możliwe jest także uzyskanie stawki taryfowej.
Kontenery
Podpatrzone na: http://sxc.hu/

Owocny transport międzynarodowy

Działalność taka jak spedycja międzynarodowa to plan transportu towaru w szczególnie korzystny dla obu stron sposób. Wymienić można dwa rodzaje, jakie spedycja rozróżnia, a mianowicie: spedycja handlowa oraz spedycja czynnościowa. Różnią się one tym, że pierwsza określona spedycja sprowadza się do różnych praw własności towaru od rozpoczęcia wykonywania usługi jego sprzedaży. Następna specyfikacja – spedycja czynnościowa – oparta jest na wypełnianiu funkcji przewoźnika, który w tym przypadku jest reprezentantem struktur podażowych wśród usług transportowych na rynku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.