Spedycja
Samolot
Podpatrzone na: http://sxc.hu/

Transportujemy towary

Ceny usług z dziedziny: transport i spedycja ustalane są na zasadzie cen umownych, które możemy pertraktować. Możliwe jest także wynegocjowanie ceny promocyjnej.
Kontenery
Podpatrzone na: http://sxc.hu/

Owocny transport międzynarodowy

System taki jak spedycja międzynarodowa to organizowanie przewozu towaru w jak najbardziej korzystny dla obu stron sposób. Scharakteryzować można dwa typy, jakie spedycja rozróżnia, czyli: spedycja handlowa i spedycja czynnościowa. Różnią się one tym, że pierwsza określona spedycja sprowadza się do odmiennych praw własności towaru od początku podjęcia wykonywania usługi jego sprzedaży. Kolejna specyfikacja – spedycja czynnościowa – oparta jest na wypełnianiu funkcji przewoźnika, który w tym przypadku reprezentuje struktury podażowe wśród usług transportowych na rynku.
Port
Podpatrzone na: http://sxc.hu/

Transport morski – możliwości

Całkiem sporo przedsiębiorstw, które działają w obrocie międzynarodowym wybierae transport morski, jako tanią metodę eksportu i importu produktów. Zlecając transport towaru, przedsiębiorcy muszą podjąć decyzję o rodzaju frachtu. Można wybrać transport drobnicowy lub transport kontenerowy. Który z nich stanowi lepszą opcję i czym się kierować wybierając konkretny rodzaj transportu wodnego? Podjęta w tym temacie decyzja jest uzależniona przede wszystkim od wielkości ładunku i kondycji finansowej firmy. Warto dokładnie zastanowić się, co jest lepsze dla naszej firmy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.