Towary
Kontenery
Podpatrzone na: http://sxc.hu/

Owocny transport międzynarodowy

System taki jak spedycja międzynarodowa to organizowanie przewozu towaru w jak najbardziej korzystny dla obu stron sposób. Scharakteryzować można dwa typy, jakie spedycja rozróżnia, czyli: spedycja handlowa i spedycja czynnościowa. Różnią się one tym, że pierwsza określona spedycja sprowadza się do odmiennych praw własności towaru od początku podjęcia wykonywania usługi jego sprzedaży. Kolejna specyfikacja – spedycja czynnościowa – oparta jest na wypełnianiu funkcji przewoźnika, który w tym przypadku reprezentuje struktury podażowe wśród usług transportowych na rynku.
Dokumenty
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

W jaki sposób dobrze przeprowadzić inwentaryzację roczną w przedsiębiorstwie

W każdej większej firmie, a zwłaszcza w przedsiębiorstwie, jakie zajmuje się na co dzień handlem, istnieje problem z inwentaryzacją. Wszyscy zatrudnieni, jeśli sprzęt nie jest w żaden sposób objęty ubezpieczeniem, obgryzają paznokcie i oczekują tego dnia, gdy dowiedzą się, ile będzie im potrącone z wynagrodzenia, kiedy tylko okaże się, że w towarze są braki. Wielu ludzi doskonale zna ten stres i nienawidzi zakładu, kierownika i w ogóle własnej pracy za to, że są zmuszeni z tym mierzyć, i tak każdego roku w okolicy grudnia lub listopada.
magazyn
Wprowadził: inplusPR
Podpatrzone na: www.inplusPR.pl

Własny magazyn – czy to opłacalna inwestycja?

Zdecydowałeś się na posiadanie hali do przechowywania? Mądry wybór, bo taki interes zawsze znajdzie klientów. Nieustannie wszakże powiększa produkcja produktów, a te dobra muszą być gdzieś przechowywane. O ile naprawdę planujesz posiadanie takiego miejsca, przejrzyj ten oto przewodnik, który na pewno wspomoże cię w preparacjach do postawienia inwestycji.
regały w sklepie
Wprowadził: Forgemind ArchiMedia
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co się zmieniło w polskim handlu w ostatnich latach, w jaki sposób sobie sobie radzić z ekspansją sieci handlowych

Minione lata to bardzo szybki wzrost różnych sieci handlowych, można to zresztą zobaczyć przejeżdżając przez małe i duże miejscowości. W większości z nich widzi się zawsze te same kolory sklepów i loga, a zaczyna ich być coraz więcej. W dużych miastach powstaje także coraz więcej galerii handlowych, ich główną cechą będzie to, że w jednej lokalizacji gromadzą od kilkunastu do nawet ponad dwustu placówek, a poza tym restauracje, kawiarnie i kina.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.