Towary
regały w sklepie
Wprowadził: Forgemind ArchiMedia
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co się zmieniło w polskim handlu w ostatnich latach, w jaki sposób sobie sobie radzić z ekspansją sieci handlowych

Minione lata to bardzo szybki wzrost różnych sieci handlowych, można to zresztą zobaczyć przejeżdżając przez małe i duże miejscowości. W większości z nich widzi się zawsze te same kolory sklepów i loga, a zaczyna ich być coraz więcej. W dużych miastach powstaje także coraz więcej galerii handlowych, ich główną cechą będzie to, że w jednej lokalizacji gromadzą od kilkunastu do nawet ponad dwustu placówek, a poza tym restauracje, kawiarnie i kina.
magazyn
Wprowadził: inplusPR
Podpatrzone na: www.inplusPR.pl

Własny magazyn – czy to opłacalna inwestycja?

Zdecydowałeś się na posiadanie hali do przechowywania? Trafny wybór, bo taki biznes zawsze przyciągnie kontrahentów. Nieustannie przecież rośnie produkcja rozmaitych dóbr, a te rzeczy muszą być gdzieś trzymane. O ile rzeczywiście decydujesz się na konstrukcje takiego miejsca, przejrzyj ten oto tekst, który na sto procent wspomoże cię w preparacjach do zrealizowania inwestycji.
Kontenery
Podpatrzone na: http://sxc.hu/

Owocny transport międzynarodowy

Działalność taka jak spedycja międzynarodowa to plan transportu towaru w szczególnie korzystny dla obu stron sposób. Wymienić można dwa rodzaje, jakie spedycja rozróżnia, a mianowicie: spedycja handlowa oraz spedycja czynnościowa. Różnią się one tym, że pierwsza określona spedycja sprowadza się do różnych praw własności towaru od rozpoczęcia wykonywania usługi jego sprzedaży. Następna specyfikacja – spedycja czynnościowa – oparta jest na wypełnianiu funkcji przewoźnika, który w tym przypadku jest reprezentantem struktur podażowych wśród usług transportowych na rynku.
Dokumenty
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

W jaki sposób dobrze przeprowadzić inwentaryzację roczną w przedsiębiorstwie

W każdej poważnej firmie, a zwłaszcza w miejscu, jakie para się na co dzień sprzedażą, pojawia się problem z inwentaryzacją. Wszyscy pracownicy, o ile towar nie został w żaden sposób objęty ubezpieczeniem, obgryzają paznokcie i oczekują tego dnia, kiedy dowiedzą się, ile zostanie im potrącone z pensji, kiedy tylko wyjdzie na jaw, że w towarze istnieją niezgodności ze stanem magazynowym. Wielu ludzi doskonale zna ten stres i nie cierpi firmy, kierownika i generalnie własnej pracy za fakt, że musi się z tym mierzyć, i tak co roku w środku zimy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.