Dziecko
Prawo
Wprowadził: controlarms
Podpatrzone na: www.flickr.com

Masz kłopoty? Prawnik Ci pomoże

Wielu z nas w przypadku problemów boi się poprosić o radę. Najczęściej zakładamy, że jakoś samo się ułoży, jakoś damy sobie radę i niestety często kiepsko na tym wychodzimy.
Prawo
Wprowadził: controlarms
Podpatrzone na: www.flickr.com

Udział w kosztach wychowania małoletniego po zakończeniu małżeństwa

Gdy pomiędzy dwojgiem ludzi pada słowo: "rozwód", każda ze stron powinna zapoznać się z paragrafami regulującymi prawo alimentacyjne. Ustawa kodeks rodzinny i opiekuńczy z dnia 25 lutego 1964 roku z późniejszymi zmianami podkreśla przywileje i obowiązki po ustaniu małżeństwa. Zastrzeżeniem oznajmienia rozwodu jest wygaśnięcie pożycia małżeńskiego oraz ułożony pozew rozwodowy przez jednego z małżonków.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer
Wprowadził: 2BE.PL Grupa Adweb
Podpatrzone na: 2BE.PL Grupa Adweb

Odbiór sprzętu elektronicznego. Profesjonalne oferty.

Co począć, gdy PC nie spełnia już dobrze swych funkcji, sprzęt jest zdezaktualizowany, nie da się odpalić nowszych gier i aplikacji, a używanie staje się coraz uciążliwsze? Monitor nie świeci tak jak dawniej albo ukazały się na rynku nowsze, lżejsze i bardziej cienkie? Bez wątpienia, trzeba wtedy dokupić lepsze podzespoły.
Dzieci w szkole
Wprowadził: 0Odyssey0
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Literki i cyferki dla dzieci

Nauka pisania to złożony proces, który uczy nasze pociechy uwagi i myślenia myślenia. Początkiem drogi każdego dziecka do opanowania tej umiejętności jest poznawanie literek i cyferek. Obecnie w sieci można znaleźć sporą ilość pomocy dydaktycznych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją historię z nauką literek.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Kreatywne kolorowani do drukowania

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są typową formą bawienia się. Całe mnóstwo rodziców jednak zastanawia się czy ta forma bawienia się jest dla ich pociech właściwa, czy wspomaga ich właściwy rozwój i wspiera naturalne metody nauki dzieci.
Małe dziecko
Wprowadził: Fotolia
Podpatrzone na: Fotolia

Twórcy zabawek dla najmłodszych - podwaliny ich popularności

Tommee Tippee, to firma specjalizująca się wykonywaniem i sprzedażą elementów dla dzieci, które głównie służą do codziennego użytku, w czasie przeprowadzania czynności powiązanych z karmieniem, myciem itp. Jest to firma o stabilnej pozycji na rynku, jaka posiada bardzo duże doświadczenie w wytwarzaniu takiego typu elementów.
Książki prawnicze
Wprowadził: Brian Holland
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Interesujesz się prawem? Zapraszamy tutaj!

Zdefiniowanie prawa sprawia problemy nie tylko prawnikom. Przyjmijmy więc, że ilu prawników - tyle definicji prawa. Jednak prawo powinno być jasne i nie pozostawiać niedomówień ani luk umożliwiających jego dowolną interpretację lub omijanie go. Niestety w naszym kraju tworzeniem prawa zajmują się nie prawnicy a politycy, co często skutkuje marnym poziomem aktów prawnych. Gdyby politycy pragnęli pogłębić swoją wiedzę z zakresu prawa to księgarnia prawnicza jest miejscem, które powinni odwiedzić.

Gdy posiadamy kota w mieszkaniu

Koty to niezwykłe istoty. Każdy, kto ma to zwierzę w domu, z pewnością to potwierdzi. Jeśli więc w odpowiedzi na wieczne prośby naszego brzdąca, pragniemy mu w końcu pozwolić na jakieś zwierzątko, można pomyśleć właśnie o kocie.
Kotki to zwierzaki wyjątkowo samodzielne. Potrafią sobie poradzić bez człowieka, aczkolwiek wielkodusznie tolerują naszą obecność w mieszkaniu. Kiedy bowiem kupujemy kota, trzeba nam wiedzieć, że wprowadzamy do naszego domu absolutnego władcę. To właśnie on decyduje, kiedy można go podrapać za uszkiem lub pobawić się. Dziecko, które ma kota, bez wątpienia nauczy się cierpliwości, ponieważ to zwierzę na pewno nie da sobą manipulować.
Pies rasy mastif tybetański
Wprowadził: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kupujemy pieska. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Kiedyś w końcu przychodzi ten dzień, gdy nasze dziecko ogłasza nam, że musi posiadać w domu zwierzaka. To dosyć istotna sprawa i trzeba się nad tym odpowiednio zastanowić. Z pewnością nie możemy od razu się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu szkrabowi, że pozwalamy na to, tylko po to, by zaprzestało nas tą sprawą męczyć. Oszukiwanie dziecka przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednak zniszczymy pragnienia dziecka o zwierzątku, przeanalizujmy wszystko na spokojnie.
zabawki drewniane
Wprowadził: Drewniaczek.eu
Podpatrzone na: Drewniaczek.eu

Wybór zabawki dla dziecka nie musi być trudny

Półki w sklepach uginają się od różnych zabawek dla dzieci w każdym wieku. Często gubimy się pomiędzy nimi nie wiedząc, która zabawka będzie najlepsza dla naszego dziecka.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.