Atrakcje
Warszawa
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Warszawa i Poznań – miejsca warte zobaczenia

Największe miejscowości są terenami nie tylko najliczniej zamieszkanymi, ale także niezwykle chętnie odwiedzanymi. Zjeżdżają tam turyści z całego kraju oraz spoza kraju. Podziwiać można rozmaite rzeczy, zależnie od upodobań. Największe miejscowości w Polsce obfitują w różnego typu atrakcje. Poza rozmaitymi opcjami rozrywki i przeżyć kulturalnych, jakimi są koncerty muzyczne, festiwale czy sztuki teatralne, atrakcji takich będzie o wiele więcej.
Morze, Jastrzębia Góra
Wprowadził: Hoax_pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podpowiadamy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Morze, Jastrzębia Góra
Wprowadził: Hoax_pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podpowiadamy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Wszyscy mamy już po dziurki w nosie takiej strasznej zimy, która już ostatecznie i upuściła nam krwi. Z tęsknotą wyczekujemy na ciepłe lato. Przez cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, ślęczeliśmy przy biurku i wpatrywaliśmy się w ekran, czas więc na upragniony odpoczynek. W tym momencie przypominamy sobie te wspaniałe momenty na plaży oraz kąpiele w cieplutkim morzu. A może wybrać tym razem Bałtyk?
Tatry
Wprowadził: hosiawak
Podpatrzone na: www.flickr.com

Atrakcje w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem sezonu

Wielkimi krokami nadchodzi sezon, w jakim będzie można w końcu zapomnieć o kłopotach wiążących się z zimą, ze śniegiem i niską temperaturą. Choć tak naprawdę wakacyjny sezon zaczyna się dopiero w czerwcu, kiedy większość uczniów kończy rok szkolny i wyjeżdża na wakacje z rodzicami, już w tym momencie da się zaobserwować, że dużo pracujących wyprasza kilka dni urlopu albo na jakiś czas zamyka swoją działalność, następnie pakuje plecak, zabiera trochę niezbędnych rzeczy i trochę oszczędności, żeby pojechać gdziekolwiek – możliwie daleko od centrum miast, od własnej pracy, niezadowolonych klientów i pozostałości po paskudnej, miejskiej zimie.
atrakcje turystyczne Wrocław
Wprowadził: Feedback/ Hill & Knowlton

jest w stanie zaoferować turyście

Stolica Dolnego Śląska – Wrocław – ma dużo tajemnic. Miasto to jest znane przez wielu Europejczyków i to nie jedynie dzięki organizowanej tu imprezie Euro 2012. Jest to znaczący ośrodek kulturalno-akademicki oraz ogromnie popularne miejsce na wymiany europejskie. Jeżeli pod lupę weźmie się atrakcje turystyczne w Polsce Wrocław należy wymienić w czołówce miast o dużym znaczeniu oraz ciekawej ofercie spędzania wolnego czasu.
Wprowadził: www.nartyslowacja.pl

Miasta w Tatrach - idealne miejsce na wczasy

Polskie góry to nie wyłącznie Zakopane. Wielu turystów woli stawiać na inne, mniej zatłoczone i przepełnione hałasem miejscowości. Rozsądnie jest zakupić mapę, bo w okolicy przepięknych Tatr leży sporo wiosek, do których warto pojechać letnią porą. Niewielkie podhalańskie wioski to trafny cel dla przyjezdnych, którzy chcą spędzić urlop w miejscu cichym i cudnym zarazem. W tym tekście omawiamy 2 górskie miejscowości, do których rozsądnie jest pojechać latem.
Góry zimą
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Powody popularności gór

Góry w odróżnieniu od innych miejsc w Polsce mogą oferować ciekawe atrakcje dla turystów niemal przez cały rok. Zimową porą są to oczywiście narty i możliwość spędzenia Świąt Bożego Narodzenia lub sylwestra. Kuligi z pochodniami czy ogniska z góralską kapelą to niezapomniane przeżycia dla turystów. Wiosna, mimo końca sezonu narciarskiego, to z kolei dogodny czas na rodzinne Święta Wielkanocne, które można spędzić, podziwiając jeszcze żywe tradycje regionu. Latem góry to idealne miejsce na masową turystykę trekkingową, piesze wędrówki i zdobywanie szczytów, ale także na atrakcje, które oferują doliny.
Władysławowo - plaża
Wprowadził: By dijey bobo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wymarzony wypoczynek- w Tatrach, a może nad polskim morzem?

Władysławowo - plaża
Wprowadził: By dijey bobo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wymarzony wypoczynek- w Tatrach, a może nad polskim morzem?

Staje się co raz cieplej. Sezon letni za pasem. A my gnijemy w biurze i marzymy o błogim próżniactwie. Ale dokąd wyjechać w tym sezonie? Malownicza Grecja już obejrzana, tropikalne wysepki również się nam znudziły- może tym razem czas na Polskę? Ale gdzie? W górach, czy nad morzem?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.