Atrakcje
Warszawa
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Warszawa i Poznań – miejsca warte zobaczenia

Największe miejscowości są terenami nie tylko najbardziej gęsto zamieszkanymi, ale także ogromnie chętnie odwiedzanymi. Przybywają do nich turyści z całej Polski oraz z zagranicy. Podziwiać można rozmaite rzeczy, zależnie od upodobań. Największe miasta w kraju obfitują w różnego rodzaju atrakcje. Poza rozmaitymi opcjami rozrywki i doświadczeń kulturalnych, do których należą wydarzenia muzyczne, festiwale czy sztuki teatralne, atrakcji tych jest dużo więcej.
atrakcje turystyczne Wrocław
Wprowadził: Feedback/ Hill & Knowlton

jest w stanie zaoferować turyście

Stolica Dolnego Śląska – Wrocław – ma dużo tajemnic. Miasto to jest znane przez wielu mieszkańców Europy i to nie tylko dzięki mającej tu miejsce imprezie Euro 2012. Jest to znaczący ośrodek kulturalno-akademicki oraz ogromnie popularne miejsce na wymiany europejskie. Jeżeli pod uwagę bierze się atrakcje turystyczne w Polsce Wrocław należy wskazać wśród miast o ogromnym znaczeniu i najbarwniejszej ofercie organizowania wolnego czasu.
Morze, Jastrzębia Góra
Wprowadził: Hoax_pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podpowiadamy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Morze, Jastrzębia Góra
Wprowadził: Hoax_pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podpowiadamy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Wszyscy mamy już po dziurki w nosie takiej długiej zimy, która już dostatecznie i napsuła wszystkim krwi. Z tęsknotą oczekujemy na ciepłe sezon letni. Przez okrągły rok uczciwie pracowaliśmy, ślęczeliśmy przy biurku i patrzyliśmy się w ekran, czas zatem na wyczekiwany urlop. W tym momencie wyobrażamy sobie te cudowne momenty na plaży oraz kąpiele w ciepłym morzu. A może wybrać tym razem Bałtyk?
Góry zimą
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Powody popularności gór

Góry w odróżnieniu od innych miejsc w Polsce mogą oferować niezapomniane atrakcje dla turystów w sezonie letnim i zimowym. Zimową porą są to rzecz jasna narty i możliwość spędzenia Świąt Bożego Narodzenia lub sylwestra. Kuligi z pochodniami czy ogniska z góralską kapelą to emocjonujące atrakcje dla turystów. Wiosna, mimo topniejących śniegów, to z kolei dogodny czas na rodzinne Święta Wielkanocne, które można spędzić, podziwiając wciąż żywe tradycje regionu. Latem nadchodzi czas na masową turystykę trekkingową, rajdy i zdobywanie szczytów, ale także na atrakcje, które oferują kurorty.
Tatry
Wprowadził: hosiawak
Podpatrzone na: www.flickr.com

Atrakcje w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem sezonu

Wielkimi krokami nadchodzi czas, w jakim będzie dało się wreszcie zapomnieć o kłopotach wiążących się z zimą, ze śniegiem i niską temperaturą. Mimo że tak naprawdę wakacyjny urlopowy zacznie dopiero w czerwcu, kiedy armia uczniów kończy rok szkolny i wyjeżdża na wypoczynek z rodzicami, już teraz da się zaobserwować, że dużo pracowników wyprasza kilka dni wolnego lub na trochę zawiesza własną firmę, po czym pakuje bagaże, bierze kilka najpotrzebniejszych przedmiotów i nieco zaskórniaków, by wyruszyć gdziekolwiek – jak najdalej od hałasu miast, od własnej pracy, grymaszących klientów i pozostałości po szarej, miejskiej zimie.
Wprowadził: www.nartyslowacja.pl

Miasta w Tatrach - idealne miejsce na wczasy

Podhale to nie jedynie Zakopane. Wielu turystów woli stawiać na inne, mniej tłumne i przepełnione hałasem wioski. Rozsądnie jest wyciągnąć mapę, gdyż w okolicy strzelistych Tatr znajduje się sporo miejscowości, do których można udać się latem. Niewielkie górskie wioski to świetny kierunek dla przyjezdnych, którzy chcą spędzić urlop w miejscu cichym i zjawiskowym jednocześnie. W dzisiejszym wpisie prezentujemy 2 podhalańskie miejscowości, do których trzeba wybrać się wakacje.
Władysławowo - plaża
Wprowadził: By dijey bobo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wymarzony wypoczynek- w Tatrach, a może nad polskim morzem?

Władysławowo - plaża
Wprowadził: By dijey bobo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wymarzony wypoczynek- w Tatrach, a może nad polskim morzem?

Staje się co raz cieplej. Sezon letni za pasem. A my gnijemy w biurze i marzymy o błogim próżniactwie. Ale dokąd wyjechać w tym sezonie? Malownicza Grecja już obejrzana, tropikalne wysepki również się nam znudziły- może tym razem czas na Polskę? Ale gdzie? W górach, czy nad morzem?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.