Piłka
Daniela Hantuchová, tenisistka
Wprowadził: adidas
Podpatrzone na: adidas

Tenis w Polsce

Jakie zawody sportowe są ukochane przez rodaków? Bez wątpienia piłka, pomimo tego, że nasi zawodnicy słabo grali w czasie Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To mało znana dziedzina, która została bardzo rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego kluczowych występów były oglądane przez rzesze Polaków. To powszechna tendencja, że sukcesy w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią dużej publiczności. Analogicznie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Porządne buty to grunt przy aktywności fizycznej

Starsi ludzie zazwyczaj bez przerwy narzekają na obecne czasy. Dawne lata były dobre, a nowe, które przyniosły elektronikę, rozwój techniki oraz nowoczesne rozwiązania, są złe, bo cyfryzacja zabiera miejsca pracy ludziom, którzy dawniej musieli mieć znacznie więcej na głowie, a do tego mawiają, że elektronika sprawiają, że ludzie robią się głupi i leniwi. W paru kwestiach należy im przyznać rację: społeczeństwo stało się dość leniwe, coraz mniej młodych ludzi uprawia sport dla czystej przyjemności. Z drugiej strony przyjrzyjmy się produktom, które współczesne technologie przyniosły sportowcom i temu, o ile wygodniej, bezpieczniej i korzystniej podchodzić do tego typu zajęć jak futbol czy bieganie.
piłka nożna
Wprowadził: ;/
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

FootballBlog - piłkarski blogserwis w internecie

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu na całym świecie. Dlatego powstał serwis FootballBlog. To najlepsze złączenie bloga wraz z serwisem sportowym mówiącym o sporcie. Świeże|Ciągłe|Otwarte} opinie, refleksje po rozegranych meczach, wyniki przedstawiane na żywo, profesjonalne relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.
piłkarzyki
Podpatrzone na: http://www.vivafitness.pl/

Jak w umiejętny sposób wybrać sprzęt do gry w halówkę?

Szczere fakty są takie, że jeśli wchodzi w grę granie w piłkę halową, początkowo trzeba bardzo dokładnie pomyśleć co jest dla nas niezbędne, aby mieć okazję bez żadnych kłopotów uprawiać sport... Początkowo weźmy pod uwagę kwestię obuwia. To w zupełności normalne, że buty odgrywają gigantyczną rolę. W końcu Polska to nie Brazylia, więc granie na bosaka nie jest OK. Choć to może jakieś rozwiązanie - Brazylia to potęga sportowa
.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.