Samochód
okna
Wprowadził: OKNOPLAST-Kraków

Gdy zepsuje się zamek

Niejednokrotnie występują przypadki, gdy zamek w drzwiach ulega uszkodzeniu. Mogą to być drzwi prowadzące do domu, auta, albo drzwi kasy pancernej lub szafy. W zależności od rodzaju mechanizmu i stopnia jego zaawansowania można próbować otworzyć go na własną rękę. Takie próby jednak nierzadko skutkują niepowodzeniem, lub otwarciem mechanizmu, ale i uszkodzeniem go.
Wypożyczalnia aut, wynajem samochodu ceny
Podpatrzone na: http://www.prorent.com.pl/

Kiedy warto wynająć auto?

Koszty posiadania własnego pojazdu ciągle rosną – wiele ludzi preferuje usługi transportu zbiorowego. Ale bywają takie sytuacje, kiedy pojazd jest nieoodzowny. Często podróż autem to najbardziej opłacalna rzecz podczas urlopu. Kiedy posiada się własny środek transportu, można zobaczyć więcej, nie czując presji czasu. Własny wóz jest niezbędny też, kiedy zmienia się miejsce zamieszkania. Ciężko wozić meble i różnorakie zbierane przez lata szpargały tramawajem. Następnym przykładem przypadku, kiedy wypożyczalnia samochodów staje się pierwszym miejscem do złożenia wizyty, jest posiadanie w czterech kątach osoby chorej, która musi być przewożona samochodem. Opłacanie za każdym razem taxi może być zwyczajnie zbyt kosztowne. Analogiczna konieczność wynajęcia auta pojawia się, kiedy żonie zbliża się termin rodzenia – ciężarną kobietę trzeba natychmiast zawieźć do szpitala, a karetka zazwyczaj dociera zbyt długo.
zima

Ogumienie samochodowe

Nadchodzą śnieżne dni, więc należy przygotować pojazd na utrudnione warunki na trasie. Opony zimowe to podstawa, zwłaszcza jeżeli jeździsz w południowych rejonach ojczyzny, gdzie burze śnieżne zazwyczaj mocno przeszkadzają zmotoryzowanym. Nie czarujmy się: w sezonie zimowym codziennie na polskich trasach pojawiają się wypadki. Niektóre z nich niosą ze sobą ofiary śmiertelne.
porsche
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Porsche - marzenie niejednego mężczyzny

Ze snów o domkach dla lalek czy zabawkowych wyścigówkach wyrastamy bardzo szybko. Im jesteśmy starsi tym większe stają się nasze marzenia - dom z garażem, luksusowa biżuteria czy szybki samochód. Nie ma mężczyzny czy chłopca, który nie śniłby chociaż na moment zostać właścicielem kultowego auta jakim jest porsche 356.
Wprowadził: maohamed.shaaz

Bezpieczna jazda busem

W sytuacji, gdy potrzebujesz firmy, która trudni się wynajmowaniem autokarów, musisz zacząć od internetu. Do wyszukiwarki sieciowej wpisz sformułowanie „autokary Kraków”. Możesz rzecz jasna wstawić tam inną miejscowość. Jak widać, znalezienie agencji jest proste, takich firm w Krakowie znajduje się wiele. Problemy zaczynają się, kiedy trzeba zdecydować się na którąś z nich.

Niezawodne ubrania dla motocyklistów

Dla fanatyków podróżowania na motocyklu sprzęt nie jest jedynym wydatkiem. Muszą oni wyposażyć się też w kask i oczywiście w odpowiednią odzież. Dodatkowo, jeśli przemieszczają się na dalekich trasach na motocyklu niezbędne im będą sakwy.
Wprowadził: sfllaw

Rowery

Znamy mnóstwo przyczyn, dla których mądrze jest zamknąć auto w garażu i wskoczyć na rower. Prezentujemy najmocniejsze z nich, by i ciebie, drogi internauto, nakłonić do tej odmiany. Zapraszamy do lektury.
droga
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co warto wiedzieć o logistyce

Dziś w Internecie można wyszukać wszystko. Bez trudu znajdziemy informacje na każdy temat, specjalistów każdego typu, kontakty, społeczności, serwisy związane z każdą branżą. Każda firma ma swoją stronę, a jeżeli nie, to choćby wizytówkę w Internecie.
Wprowadził: Ford

Części samochodowe do Forda

Osoby, które mają własne auta nie muszą się profesjonalne znać na przeróżnych częściach. Jeżeli coś się w nich zepsuje wystarczy przewieźć pojazd do mechanika. Tam w naszym Fordzie zostaną wymienione wszystkie nieprawidłowo działające, bądź wyeksploatowane moduły. To szalenie istotne, ponieważ od tego zależy bezawaryjne jak i bezpieczne użytkowanie naszego pojazdu.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Dobrej jakości opony to podstawa bezpieczeństwa

Samochód jest nam niezbędny w wielu codziennych sytuacjach. Tak naprawdę, nie wyobrażamy już sobie egzystowania bez niego. To przecież swoim samochodem zazwyczaj jeździmy do pracy. Własny pojazd daje nam olbrzymią swobodę. Nie musimy być już zależni od transportu miejskiego, który zapewnia swym pasażerom co raz gorsze warunki. Wystarczy przypomnieć sobie przejażdżki tramwajem w środku sezonu letniego. Dlatego auto to prawdziwy skarb w naszych czasach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.