Dokument
podatki, finanse

Kalkulator płac ma możliwość się niesamowicie przydać

Co powinniśmy wiedzieć uruchamiając działalność?

Kalkulator płac ma możliwość się niesamowicie przydać

Coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej działalności, gdyż uwierzyli oni w to, że będzie im się żyć lepiej, aniżeli wtenczas, jeżeli będą korzystali z pracy na etat, będąc przyjętym u kogoś kolejnego.
Prawo umów handlowych

W jaki sposób zapobiec problemów przed ratyfikowaniem dokumentu - fachowe opiniowanie umów.

Niejeden z nas podpisał w życiu niejedną konwencję. Są to umowy wykonania usług sieciowych, umowy podpisane z telefonistą komórkowym jak i umowy najmu domu. Natomiast kto z nas przed zawarciem takiej umowy, konsultowało ją z prawnikiem czy doradcą finansowym?
praca
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Metoda zarządzania projektami Prince2

Prince2 jest jedną z najbardziej cenionych metod zarządzania projektami. Pracodawcy poszukujący kandydata na stanowisko kierownicze niezwykle chętnie odnoszą się do kandydatów znających ten system. System ten jest bardzo elastyczny, pokazano jego dużą skuteczność w różnych gałęziach biznesu.
ślub
Wprowadził: Agata Kwiecień
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Wymarzony ślub w dalekich krajach

Ślub za granicą jest świetnym wyborem. Nie znamy chyba bardziej odpowiedniego do tego miejsca niż Paryż. O ile posiadasz środki i chęci do załatwienia formalności, zastanów się nad ślubem za granicą. Dajemy wam krótki poradnik, w którym prezentujemy co powinno się przedsięwziąć, by wziąć ślub za granicą.
Przedsiebiorstwo
Wprowadził: Startup Stock Photos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób działa elektroniczny obieg dokumentów?

W każdej firmie nie bez znaczenia jest, by w przychodzących papierach panował porządek i przepływ wszelakich danych przebiegał efektywnie. Niezliczone wzory różnego rodzaju pism powinny być dostępne zawsze, właśnie z tego powodu elektroniczny obieg dokumentów pomaga lepiej rozłożyć kategorie dokumentów.
E-biznes, internet
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Usprawnienie obiegu dokumentów w firmie

Jednym spośród podstawowych problemów przy prowadzeniu dużego lub średniego przedsiębiorstwa jest obieg dokumentów i informacji. Zwykły, papierowy sposób jest wolny i zawodny, ze względu choćby na fakt, że jakiś ważny dokument na przykład może się gdzieś zapodziać, z czego później wynikają poważne komplikacje. Potrzeba usprawnienia komunikacji między pracownikami firm i tym samym unikania takich sytuacji, dała początek tworzeniu oprogramowania szerzej znanego jako workflow.
nowe piękne mieszkanie do odbioru
Wprowadził: Gunnar Grimnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Odbiór mieszkania warto skorzystać z pomocy fachowca

Jedno z największych polskich miast, stolica Dolnego Śląska będzie mieć nareszcie obwodnicę. Dla Wrocławia jest to ważna i niezmiernie potrzebna inwestycja. Do tej pory ruch tranzytowy odbywał się przez miasto, co powodowało powstawanie olbrzymich korków i zatorów. Po wielu latach udało się w końcu zaradzić wszystkim problemom, jakie stały na drodze do budowy obwodnicy – brak pieniędzy, przejęcie gruntów, procedury przetargowe. Polskie prawo nie jest gotowe do przeprowadzenia szybkiego planu dla inwestycji publicznych w połączeniu z procedurami pozyskania środków z programów unijnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.