Dokument
nowe piękne mieszkanie do odbioru
Wprowadził: Gunnar Grimnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Odbiór mieszkania warto skorzystać z pomocy fachowca

Jedno z największych polskich miast, stolica dolnośląskiego będzie mieć wreszcie obwodnicę. Dla Wrocławia jest to bardzo ważna i niezmiernie potrzebna inwestycja. Do tej pory ruch tranzytowy odbywał się przez miasto, co powodowało powstawanie gigantycznych korków i zatorów. Po wielu latach udało się nareszcie zaradzić wszystkim problemom, jakie stanęły na drodze do budowy obwodnicy – brak pieniędzy, przejęcie gruntów, procedury przetargowe. Nasze prawo nie jest przygotowane do wykonanie szybkiego planu dla inwestycji publicznych w połączeniu z procedurami pozyskania środków z programów unijnych.
Przedsiebiorstwo
Wprowadził: Startup Stock Photos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób działa elektroniczny obieg dokumentów?

W każdej firmie relewantne jest, by w pozyskiwanych dokumentach panował porządek oraz przekaz wszelakich danych przebiegał sprawnie. Liczne wzory różnego rodzaju pism powinny być dostępne w każdym momencie, dlatego elektroniczny obieg dokumentów pomaga lepiej rozłożyć kategorie danych.
praca
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Metoda zarządzania projektami Prince2

Prince2 jest jedną z najwyżej ocenianych metod zarządzania projektami. Pracodawcy szukający kandydata na stanowisko kierownicze niezwykle chętnie odnoszą się do osób znających ten system. System ten jest bardzo uniwersalny, udowodniono jego znaczną skuteczność w różnych gałęziach biznesu.
ślub
Wprowadził: Agata Kwiecień
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Wymarzony ślub w dalekich krajach

Ślub za granicą jest świetnym wyborem. Nie znamy chyba romantyczniejszego miejsca niż stolica Francji. O ile posiadasz środki i chęci do załatwienia dokumentacji, zastanów się nad ceremonią w innych kraju. Przedstawiamy przydatny poradnik, w którym opisujemy co powinno się uczynić, by wziąć ślub za granicą.
Prawo umów handlowych

W jaki sposób zapobiec problemów przed ratyfikowaniem dokumentu - fachowe opiniowanie umów.

Niejeden z nas podpisał w życiu niejedną konwencję. Są to umowy wykonania usług sieciowych, umowy podpisane z telefonistą komórkowym jak i umowy najmu domu. Natomiast kto z nas przed zawarciem takiej umowy, konsultowało ją z prawnikiem czy doradcą finansowym?
podatki, finanse

Kalkulator płac ma możliwość się niesamowicie przydać

Co powinniśmy wiedzieć uruchamiając działalność?

Kalkulator płac ma możliwość się niesamowicie przydać

Coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej działalności, gdyż uwierzyli oni w to, że będzie im się żyć lepiej, aniżeli wtenczas, jeżeli będą korzystali z pracy na etat, będąc przyjętym u kogoś kolejnego.
E-biznes, internet
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Usprawnienie obiegu dokumentów w firmie

Jednym spośród podstawowych problemów przy prowadzeniu dużego lub średniego przedsiębiorstwa jest obieg dokumentów i informacji. Zwykły, papierowy sposób jest wolny i zawodny, ze względu choćby na fakt, że jakiś ważny dokument na przykład może się gdzieś zapodziać, z czego później wynikają poważne komplikacje. Potrzeba usprawnienia komunikacji między pracownikami firm i tym samym unikania takich sytuacji, dała początek tworzeniu oprogramowania szerzej znanego jako workflow.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.