Zawód
biurko
Wprowadził: geishaboy500
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dobra praca dla programistów

Przeglądając ważne oferty zatrudnienia, nieraz natrafić można na hasła w rodzaju "praca sap", „c++” czy „sql”. Wielu ludziom hasła te mówią zapewne niedużo. Są to bowiem terminy powiązane ściśle z pracą informatyków oraz z programowaniem. Zawód programisty stale jest potrzebny i poszukiwany. W zdecydowanej większości branż, szczególnie wykształconych niedawno, wymaga posiadania wśród pracowników osoby znającej przynajmniej podstawy programowania. Wszystko to sprawia, że ofert tego rodzaju można znaleźć bardzo wiele. Wpisując w wyszukiwarkę przykładowe hasło „praca informatyk Kraków” można liczyć na znaczną liczbę wyników.
detektyw
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Jakim sposobem można stać się profesjonalnym detektywem?

Wybór odpowiedniego zajęcia to bardzo ważna sprawa. Maturzyści nie dają sobie z nią rady. Kiedy zaczynamy studia najczęściej nie wiemy jeszcze, co zamierzamy robić w naszym życiu. Zależy nam na rzemiośle, które jest interesujące i które po kilku latach nam się nie znudzi. Są jednostki, które świetnie sprawdzają się za biurkiem. Papierkowa robota jest dla nich idealna. Ale zdarzają się również osoby, które źle się czują w biurach i szukają mocnych wrażeń. Dla nich najlepszym rozwiązaniem będzie detektyw.
pomiar
Wprowadził: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Podpatrzone na: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Jakie zlecenia realizuje geodeta?

Na pewno nieraz, prowadząc auto, nagle ściągnęliście nogę z gazu, widząc kogoś w żółtym plastronie, pochylającego się nad sporym statywem. Po chwili przekonaliście się, że to nie policjant, a geodeta wykonujący swoje prace. No właśnie, jakie?
sędzia

Różne ścieżki rozwoju po prawie

Regularnie dowiadujemy się, że ktoś myśli o pracy prawnika. Ścieżka jest tu oczywiście bardzo kręta i ciężka. Niezbędne jest doświadczenie i specjalizacja w konkretnych dziedzinach, co przyzna każdy. Jednak samo powiedzenie prawnik jest zbyt ogólne. Jakie zawody mogą wykonywać absolwenci po tych studiach?
Prawo
Wprowadził: controlarms
Podpatrzone na: www.flickr.com

Fachowa kancelaria adwokacka - jak szukać?

Jeśli potrzebny jest nam prawnik zwykle kierujemy się rekomendacją rodziny lub znajomych. Jeśli jednakże nikt z naszego środowiska nie miał okazji korzystać dotąd z usług adwokata najwygodniej będzie dla nas szukać w Internecie. Ma to swoje dobre i złe strony, ale plusów jest zdecydowanie więcej.
biurko
Wprowadził: geishaboy500
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Praca dla programisty

Programista zalicza się do jednego z dziesięciu w największym stopniu szukanych przez pracodawców stanowisk pracy. Aczkolwiek zawód ten nie jest dla wszystkich. By nim stać się należy lubić matematykę a przede wszystkim komputery, czyli informatykę. Jedno jest bezsporne programista to praca z przyszłością. Lada dzień będą oni tak samo doceniani i respektowani jak prawnicy czy doktorzy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.