Artyści
wiatraki
Wprowadził: phault
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kołobrzeskie klimaty

Jeśli potrzebujesz odpowiedniego miejsca na letni urlop, zdecyduj się na fajny Kołobrzeg. Pensjonaty znajdują się tu na każdym rogu i gwarantują całkiem przyzwoite warunki noclegowe. Kołobrzeg ma jedną główna przewagę nad słynnymi małymi kurortami nadmorskimi – nikt tutaj nie zazna nudy, bo miasto oferuje bogate spektrum atrakcji dla turystów.
gitara
Podpatrzone na: http://www.morguefile.com/

Dużo zespołów, które grały rocka jest ogromnie popularne

Zaskakująco powszechną od wielu lat muzyką jest rock. Mimo, że w obecnych czasach dominuje moda na muzykę elektroniczną, to wciąż nie brakuje wielbicieli żywych instrumentów, jakie przecież są pięknem muzyki. Rock oparty jest głównie na takich instrumentach, dzięki czemu wszystkie odmiany brzmią naprawdę fantastycznie. Rocka cechuje zwłaszcza to, że gatunek ten dopuszcza różną interpretację wykorzystywania potencjału żywych instrumentów, a przede wszystkim gitary, basu, które są tak naprawdę podstawą rocka.
Tatuaże
Podpatrzone na: Nomar.com.pl

Co trzeba wiedzieć odnośnie tatuaży?

Dużo ludzi ma zamiar udekorowania ciała tatuażem. Ta forma ma oczywiście mnóstwo zwolenników i wrogów. Z całą pewnością postanowienie należy dokładnie przeanalizować – podobnie jak znalezienie dobrego salonu i ładnego obrazka.
Sztuka w nieładzie
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Postacie polskich grafików

Jan Dziaczkowski przez wielu koneserów sztuki uznawany był za jednego z tych artystów w Polsce, w którym drzemał olbrzymi potencjał, który został niewykorzystany nagłą śmierć, która miała miejsce w rejonie Tatr we wrześniu 2011. Jan Dziaczkowski zajmował się fotografią, ilustracją jak również i kolarzem. W 2007 został abiturientem warszawskiej ASP na kierunku malarstwa. W trakcie swej bardzo krótkiej kariery artystycznej współpracował z Fundacją Sztuk Wizualnych ZAPF i S-ka w Krakowie a także czynnie udzielał się jeszcze w bardzo wielu innych przedsięwzięciach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.