Artyści
Tatuaże
Podpatrzone na: Nomar.com.pl

Co trzeba wiedzieć odnośnie tatuaży?

Wielu z nas nosi się z zamiarem zdobienia ciała tatuażem. Ta sztuka ma oczywiście rzesze fanów i wrogów. Zdecydowanie decyzję należy dokładnie przeanalizować – identycznie jak wybór salonu i ładnego obrazka.
wiatraki
Wprowadził: phault
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kołobrzeskie klimaty

Jeżeli poszukujesz dobrego punktu na letni urlop, zdecyduj się na piękny Kołobrzeg. Pensjonaty znajdują się tu na każdym kroku i zapewniają całkiem przyzwoite warunki noclegowe. Kołobrzeg ma jedną naczelną przewagę nad popularnymi małymi kurortami bałtyckim – nikt tutaj nie zazna nudy, bo Kołobrzeg posiada bogate spektrum atrakcji dla turystów.
Sztuka w nieładzie
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Postacie polskich grafików

Jan Dziaczkowski przez wielu koneserów sztuki uznawany był za jednego z tych artystów w Polsce, w którym drzemał olbrzymi potencjał, który został niewykorzystany nagłą śmierć, która miała miejsce w rejonie Tatr we wrześniu 2011. Jan Dziaczkowski zajmował się fotografią, ilustracją jak również i kolarzem. W 2007 został abiturientem warszawskiej ASP na kierunku malarstwa. W trakcie swej bardzo krótkiej kariery artystycznej współpracował z Fundacją Sztuk Wizualnych ZAPF i S-ka w Krakowie a także czynnie udzielał się jeszcze w bardzo wielu innych przedsięwzięciach.
gitara
Podpatrzone na: http://www.morguefile.com/

Dużo zespołów, które grały rocka jest ogromnie popularne

Bardzo popularną od wielu lat muzyką jest rock. Mimo, że w obecnych czasach panuje moda na muzykę elektroniczną, to nadal nie brakuje zwolenników żywych instrumentów, jakie przecież są pięknem muzyki. Rock oparty jest przede wszystkim na tego rodzaju instrumentach, dzięki czemu wszystkie odmiany brzmią faktycznie znakomicie. Rocka cechuje najbardziej to, że gatunek ten dopuszcza różnorodną interpretację stosowania potencjału żywych instrumentów, a przede wszystkim gitary, basu, które są tak naprawdę fundamentem rocka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.