Wizerunek
segregator
Wprowadził: Dominic Zaidan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kreowanie wizerunku firmy

Receptą na powodzenie marki jest zbudowanie jej dobrego wizerunku. To długotrwały i skomplikowany proces, który może zostać zaburzony przez chociażby jedno nieodpowiednie działanie marketingowe. Najważniejszym etapem przy zakładaniu nowej marki jest stworzenie księgi wizerunku. Taka księga zawiera wszystkie zasady wykorzystywania znaku graficznego i logotypu marki, szczegółowo określa wykorzystywane tam kolory, zawiera wzory korespondencji i wiele innych. Standaryzacja jest podstawowym krokiem do zyskania powodzenia, eliminuje podstawowe błędy szkodzące wizerunkowi, które często popełniają właściciele niewielkich przedsiębiorstw.
Wprowadził: VIVARTO

Korzyści z public relations w firmie

Public relations (w skrócie PR) to pojęcie, które w ostatnim czasie przewija się niezwykle często. Określenie to dotyczy wszystkich działań, mających na celu tworzenie i utrzymywanie przez określoną jednostkę dobrych kontaktów z otoczeniem. Jest to także dbałość o korzystny wizerunek i reputację. W przypadku firm działania tego typu są niezwykle ważne. Dobry obraz firmy umożliwia zdobywanie dobrych partnerów, a w efekcie zawieranie umów i poprawę działania firmy.
Wprowadził: PREVOLUTION

Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa - agencja PR ci pomoże

Kreowanie wizerunku jest zadaniem, które zwykle spychane jest nisko na liście spraw, nawet w sporych przedsiębiorstwach. Bywa, że firmy wcale nie mają w swoich strukturach menedżera zajmującego się public Relations, nie mówiąc o całym departamencie.Absolutnie warto jednak rozplanować odpowiednio budżet i zainwestować w dbanie o wizerunek jakieś środki. Najlepiej zwrócić się do osób specjalizujących się w tej kwestii
WWW
Wprowadził: Bull3t
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Monitoring mediów w zasięgu każdego przedsiębiorstwa

Dzisiaj monitorowanie mediów społecznościowych, tj. monitoring social media nabiera określonego znaczenia. Globalna rewolucja daje możliwość na zabranie głosu każdemu użytkownikowi Internetu. Monitorowanie mediów ma zastosowanie w szczególności do tego, by wyznaczyć te najistotniejsze dla konkretnej branży czy konkretnego przedsiębiorstwa dane.
Pracownicy pracują za pomocą wózka widłowego
Wprowadził: Commander, U.S. 7th Fleet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Młodzi absolwenci studiów stają aktualnie przed trudnym wyborem

Młode osoby po studiach stają obecnie przed niełatwym wyborem. Powinni z jednej strony szukać takiej pracy, żeby pozwolić sobie na normalny byt, z drugiej strony jednak wiele osób chciałoby pomimo godziwych zarobków móc rozwijania swoich pasji. W dzisiejszych czasach mamy na rynku pracy wielu absolwentów usiłujących odnaleźć się w nowej przestrzeni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.