Wizerunek
segregator
Wprowadził: Dominic Zaidan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kreowanie wizerunku firmy

Przepisem na powodzenie marki jest zyskanie przez nią pozytywnego wizerunku. To czasochłonny i skomplikowany proces, który może zostać zaburzony przez chociażby jedną niewłaściwą kampanię marketingową. Zasadniczym etapem podczas tworzenia nowej marki jest założenie księgi wizerunku. Tego rodzaju księga określa ogół zasad stosowania logo i logotypu marki, ściśle określa wykorzystywane tam barwy, zawiera wzory listów i dużo innych. Standaryzacja jest podstawowym krokiem do osiągnięcia sukcesu, ogranicza podstawowe błędy szkodzące wizerunkowi, które nagminnie popełniają właściciele niewielkich przedsiębiorstw.
Wprowadził: VIVARTO

Korzyści z public relations w firmie

Public relations (często zapisywane jako PR) to pojęcie, które w ostatnim czasie słyszy się niezwykle często. Pojęcie to dotyczy wszystkich czynności, których celem jest tworzenie i utrzymywanie przez daną jednostkę dobrych relacji z otoczeniem. Oznacza to również starania o korzystny wizerunek i opinię. W przypadku przedsiębiorstw czynności tego rodzaju są niezwykle ważne. Dobry wizerunek przedsiębiorstwa pozwala na zdobywanie dobrych współpracowników, a w rezultacie zawieranie umów i rozwijanie przedsiębiorstwa.
Wprowadził: PREVOLUTION

Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa - agencja PR ci pomoże

Kreowanie wizerunku jest zadaniem, które często spychane jest na samym dole na liście priorytetów, nawet w dużych firmach. Bywa, że przedsiębiorstwa w ogóle nie mają w swoich strukturach specjalisty do spraw public Relations, nie mówiąc o całym departamencie. Zdecydowanie warto jednak zaplanować odpowiednio budżet i zainwestować w kreowanie wizerunku właściwe środki. Najlepiej zwrócić się do osób specjalizujących się w tej dziedzinie
WWW
Wprowadził: Bull3t
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Monitoring mediów w zasięgu każdego przedsiębiorstwa

Dzisiaj monitorowanie mediów społecznościowych, tj. monitoring social media nabiera określonego znaczenia. Globalna rewolucja daje możliwość na zabranie głosu każdemu użytkownikowi Internetu. Monitorowanie mediów ma zastosowanie w szczególności do tego, by wyznaczyć te najistotniejsze dla konkretnej branży czy konkretnego przedsiębiorstwa dane.
Pracownicy pracują za pomocą wózka widłowego
Wprowadził: Commander, U.S. 7th Fleet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Młodzi absolwenci studiów stają aktualnie przed trudnym wyborem

Młode osoby po studiach stają obecnie przed niełatwym wyborem. Powinni z jednej strony szukać takiej pracy, żeby pozwolić sobie na normalny byt, z drugiej strony jednak wiele osób chciałoby pomimo godziwych zarobków móc rozwijania swoich pasji. W dzisiejszych czasach mamy na rynku pracy wielu absolwentów usiłujących odnaleźć się w nowej przestrzeni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.