Restauracja
restauracja
Wprowadził: Barka Tumska
Podpatrzone na: Barka Tumska

Karty menu

Własny lokal to marzenie niejednej osoby. Założenie i utrzymanie restauracji może powodować wiele trudności. Ilość konkurencji jak i pragnienia klientów, powodują, że do prowadzenia restauracji należy przykładać się bardziej niż jeszcze parę lat temu. Łatwe poruszanie się po bardzo szybko zmieniającym się rynku usług restauracyjnych to zadanie trudne, czasami wymagające ogromnych nakładów czasu oraz dużych ilości energii, którą można przecież spożytkować na inne zakupy. Nadzwyczajne karty menu restauracji, czy także inne produkty, jakie pomogą wyposażyć ,jak również ozdobić każdą restaurację?
Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Wprowadził: Sigma International
Podpatrzone na: Sigma International

Na co zwrócić uwagę wybierając ciekawej restauracji?

Istnieje wiele opcji wykorzystania wolnego czasu, zwłaszcza z wybranką serca. Zaczynając od przechadzki po plantach, przez film w kinie, atrakcje wesołego miasteczka, spektakle, do wypadu do restauracji. Rolą mężczyzny w tej sytuacji jest zagwarantowanie komfortu, atrakcji i mile spędzonego czasu dziewczynie – czy też damie – w końcu mówi się, że to on zaprasza ją, nie odwrotnie.
Ślub na stadionie, młoda para
Wprowadził: abcslubu.pl / Magia Kadru
Podpatrzone na: abcslubu.pl / Magia Kadru

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

W ostatnim czasie coraz większa ilość obcokrajowców postanawia zorganizować zaślubiny i wesele w Polsce. Nasz kraj jest wyjątkowo pociągający dla odwiedzających z zachodu, gdzie mimo postępującej skłonności do wyrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej niż w Polsce.
Mierzeja Helska, morze
Wprowadził: Szymon Nitka
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dzielenie się jajkiem na plaży?

Respektowanie utartych zwyczajów to dobra sprawa, daje pewny punkt w życiu. Czasem jednak dobrze porzucić rutynę i zrobić coś świeżego. Dlatego świetnym pomysłem na ten rok może stać się Wielkanoc nad morzem!

Przyjęcia okolicznościowe we Wrocławiu

Większość z nas przynajmniej parę razy w życiu staje przed koniecznością zorganizowania jakiejś imprezy okolicznościowej. Planujemy przyjęcie weselne, chrzciny, komunię dla dziecka, bywa, że dostajemy polecenie by zorganizować firmowy bankiet. Jest tego sporo, zatem dobrze jest wiedzieć jak to zrobić. Są tak właściwie dwa rozwiązania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.