Restauracja
Ślub na stadionie, młoda para
Wprowadził: abcslubu.pl / Magia Kadru
Podpatrzone na: abcslubu.pl / Magia Kadru

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

Ostatnio coraz większa liczba cudzoziemców decyduje się na organizację zaślubin i wesela w Polsce. Nasz kraj jest w szczególności pociągający dla gości z zachodu, gdzie mimo postępującej skłonności do zrównywania cen, w dalszym ciągu jeszcze jest drożej niż u nas.

Przyjęcia okolicznościowe we Wrocławiu

Większość z nas co najmniej parę razy w życiu staje przed koniecznością zorganizowania jakiejś imprezy okolicznościowej. Organizujemy przyjęcie weselne, chrzciny, komunię dla dziecka, bywa, że dostajemy polecenie by zorganizować firmowy bankiet. Jest tego wiele, więc przydaje się wiedzieć jak się do tego zabrać. Mamy tak naprawdę dwa wyjścia.
Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Wprowadził: Sigma International
Podpatrzone na: Sigma International

Na co zwrócić uwagę wybierając ciekawej restauracji?

Jest mnóstwo opcji spędzenia wolnej chwili, zwłaszcza z wybranką serca. Zaczynając od przechadzki po parku, przez kino, wesołe miasteczko, teatr, do wypadu do restauracji. Rolą faceta w tej sytuacji jest zagwarantowanie komfortu, atrakcji i przyjemnie spożytkowanego czasu dziewczynie – albo damie – w końcu utarło się, że to on zaprasza ją, nie odwrotnie.
restauracja
Wprowadził: Barka Tumska
Podpatrzone na: Barka Tumska

Karty menu

Własny lokal to marzenie niejednej osoby. Założenie i utrzymanie restauracji może nastręczać ogrom trudności. Ilość konkurencji jak i wymagania klientów, powodują, że do prowadzenia restauracji należy przykładać się bardziej niż jeszcze kilka lat temu. Idealne poruszanie się po niezwykle prędko zmieniającym się świecie usług restauracyjnych to zadanie trudne, często wymagające ogromnych nakładów czasu ,a także dużych ilości energii, jaką można przecież spożytkować na różnorodne zakupy. Piękne karty menu restauracji, czy także różne produkty, które pomagają wyposażać ,a także ozdobić każdą restaurację?
Mierzeja Helska, morze
Wprowadził: Szymon Nitka
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dzielenie się jajkiem na plaży?

Trzymanie się utartych zwyczajów to dobra rzecz, zapewnia pewny punkt w życiu. Czasami jednak warto porzucić rutynę i przedsięwziąć coś nowego. Z tej przyczyny trafnym pomysłem na ten rok może stać się Wielkanoc nad morzem!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.