Programy
Dryvit Systems
Wprowadził: Omega Communication

Wrocław - miasto IT

Ostatnimi czasy na rynku pracy programiści mogą czuć się docenieni. W każdym portalu z ogłoszeniami znaleźć można setki ofert, mnóstwo firm chce zatrudniać freelancerów do różnorodnych projektów.
kalkulator
Wprowadził: Phillip
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/phillip/345829246/

Czym jest księgowość?

Nie każdy wie, że usługi księgowe warszawa mają długą historię. Już w starożytnym Egipcie notowano w zwojach świątynnych przychody i rozchody i potwierdzenia aktów zakupu pól
strona internetowa www

Rewelacyjna reklama dla Twojej firmy

Decydując się na założenie strony w internecie, a więc miejsca, które będzie stanowiło wizytówkę Twojej firmy, warto zasięgnąć opinii osób bardziej doświadczonych. Całkowity profesjonalizm proponowanych możliwości sprawia, że budzi się w nas zaufanie. Nieskomplikowane odpowiedzi wyjaśniające nam, jako osobom zaciekawionym, możliwości tworzenia stron w sieci, jedynie zachęcają do zadbania o tę kwestię. Mile widziane na forach pytania o to, jak umieścić stronę w internecie, nigdy nie są zostawiane bez odpowiedzi.
komputery
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Czym jest system ERP?

Praktycznie każda znacząca organizacja, bez względu na to, czy jest to firma, urząd lub inna instytucja, jest wykorzystuje w swej pracy oprogramowanie erp, które jest znakomitym narzędziem wspomagającym zarządzanie w różnych obszarach, niekiedy istotnych dla ich funkcjonowania. Tak więc programy te mogą wspomagać procesy zachodzące w księgowości, finansach, działach HR, mogą zajmować się technicznym przygotowaniem produkcji oraz zarządzaniem procesem produkcyjnym, logistyką, pełnym procesem sprzedaży oraz logistyką i zarządzaniem jakością.
Wprowadził: HEMMERSBACH

Programy lojalnościowe - czy warto?

Już od dłuższego czasu słychać o wszelkiego rodzaju programach lojalnościowych czy motywacyjnych. Firmy nierzadko stosują tego rodzaju działania, ponieważ zapewniają utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Programy lojalnościowe implementowane są często, bo to proste i efektywne działanie.

Przydatna pomoc przy urządzaniu wnętrz

Projektowanie domów jest procesem, które dla wielu z nas okazuje się trudne, gdyż nie wszyscy posiadają zmysł do tego, by móc sobie pozwolić na projektowanie dużych obiektów. Tworzenie tego ręcznie może być szalenie kłopotliwe, gdyż taka czynność wymaga przeznaczenia dużej ilości swego czasu. Bardzo pomocna w realizacji tegoż przedsięwzięcia będzie specjalna aplikacja.
Samsung GALAXY S 4
Wprowadził: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Sprytne telefony

Dzisiejsze telefony oferują zazwyczaj dużo apek, które są dostępne w standardzie, lecz warto skorzystać z tych, które są oferowane w znanych serwisach. Należy wiedzieć, że modele z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są bardzo wrażliwe na ataki wirusowe. Źródeł takiej sytuacji jest wiele, lecz najważniejszym kłopotem Androida jest to, że jest OSem otwartym. Sprawia to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy Androida oraz produkować i udostępniać apki.
Księgowość, finanse
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Szczególnie istotne w przedsiębiorstwie ewidencja wyposażenia oraz inwentaryzacja środków trwałych

Dla prosperowania firmy bardzo istotne jest to, jaki wpływ może mieć dany proces na stan środków finansowych firmy. Zależnie od wymagań firmy ewidencja wyposażenia może odbywać się w rozmaity sposób i na wielu etapach. Jest dużo różnych metod na policzenie danych kwot oraz wyliczanie końcowego i niemożliwego do przekroczenia limitu budżetu. Od managementu przedsiębiorstwa zależne jest to, jaki sposób zostanie wprowadzony w życie.
kalkulator
Wprowadził: Phillip
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/phillip/345829246/

Techniki księgowości – dowiedz się więcej

Nie każdy wie, że usługi księgowe warszawa szczycą się wielowiekową tradycją. Już w starożytnym Egipcie zapisywano w zwojach świątynnych rachunki i potwierdzenia aktów posiadania parceli
Aplikacje na telefon
Wprowadził: GoMobi.pl
Podpatrzone na: http://gomobi.pl

Nowe informacje z rynku aplikacji mobilnych!

Z różnych serwisów informacyjnych możemy dowiedzieć się, iż w Apple - App Store można znaleźć około 600 tys. aplikacji na telefon, w tym prawie 450 tys. jest nadal możliwa do pobrania i stale znajduje się w sklepie .
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.