Marketing
droga
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co warto wiedzieć o logistyce

W tych czasach w Internecie można znaleźć wszystko. Bez trudu wyszukamy informacje na wszystkie tematy, fachowców różnego rodzaju, kontakty, społeczności, portale związane z każdą działką. Każda firma ma swoją stronę, a jeśli nie, to choćby wizytówkę w Internecie.
piłkarzyki
Podpatrzone na: http://www.vivafitness.pl/

Jak w umiejętny sposób wybrać sprzęt do gry w halówkę?

Szczera prawda jest taka, że jeśli w rachubę wchodzi granie w piłkę halową, początkowo trzeba dokładnie pomyśleć co jest dla nas niezbędne, aby mieć możliwość bez żadnych problemów uprawiać sport... Na początku weźmy pod uwagę kwestię obuwia. To najzupełniej normalne, że buty sportowe odgrywają wielką rolę. Przecież Polska to nie Brazylia, więc gra boso nie jest OK. Chociaż to może jakieś rozwiązanie - Brazylia to wielka potęga piłkarska
.
telebim reklama
Podpatrzone na: www.medas-media.com.pl

Jak profesjonalnie promować firmę?

Reklama jest dźwignią handlu – właściwie każdy słyszał to porzekadło i zdaje sobie sprawę z tego, ile jest w nim prawdy, zwłaszcza w sytuacji, kiedy prowadzi własne przedsiębiorstwo. Reklama ma liczne formy, w zależności od tego, w jakim miejscu są potencjalni odbiorcy, jakie dostępne są media i w jakich lokalizacjach da się umieścić wydajną, przykuwającą spojrzenie reklamę, jaka zapadnie w pamięć.
Praca, biznesmen
Wprowadził: www.s-lab.pl
Podpatrzone na: www.s-lab.pl

Marketing w rywalizacji o odbiorcę

W czasach nastawionych na sprzedaż i przy ogromnej konkurencji walka o klienta bywa bardzo zacięta. reklamy w prasie oraz telewizji, ulotki, banery i wymyślne szyldy mogą nie wystarczyć do zatrzymania przy sobie konsumenta, producenci muszą wykazać się czymś nietuzinkowym. Tym czymś, co wypromuje nas spośród konkurentów może być program lojalnościowy.
sii, serwery, outsourcing it
Podpatrzone na: http://pl.sii.eu/pl/

IT na rynku usług outsourcingowych

Technologie współczesnych czasów przeganiają idee, które popularne były tylko kilka lat wstecz. Informatyzacja dotknęła bodaj każde środowisko, od szkolnictwa, przez uprawy, do medycyny, nie wspominając już o eksperymentach naukowych, z którego to środowiska wywodzi się wszystko, co dzisiaj widzimy pod postaciami sieci, telefonów komórkowych i innych licznych elektronicznych przedmiotów.
Program lojalnościowy
Podpatrzone na: www.spiceupyourblog.com

Działania i metody wpływające na wsparcie sprzedaży

Wybierając aktualnie właściwe dla swojej firmy oraz dostosowane do jej możliwości wsparcie sprzedaży trzeba się zastanowić i szczegółowo przeanalizować swoją decyzję pod najważniejszymi kryteriami. Jeśli chodzi o przygotowywanie i dalsze wprowadzanie rozmaitych, wybranych przez firmę rozwiązań sprzedażowych, przyjrzeć trzeba się przede wszystkim marketingowi lojalnościowemu, który daje niezwykle szerokie pole manewru klientom.
książka
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Badania satysfakcji klientów – co i jak

Ponad pół wieku temu stworzono marketing. Od tamtego czasu eksperci tworzą nowe teorie, a fachowcy w biznesie oraz w wyspecjalizowanych agencjach trudnią się praktyką. Dzisiaj każda działalność biznesowa, która chce odnieść sukces, musi na poważnie zajmować się kwestią szeroko pojętej promocji.
Mały podatnik czyli kto?
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

PR to podstawa

Już ponad pięćdziesiąt lat temu marketing stał się osobną gałęzią uniwersytecką, rozwijaną przez tysiące naukowców. W tym czasie także w przedsiębiorstwach pojawiły się zespoły odpowiedzialne za kreowanie wizerunku marki oraz działy reklamowe. W obecnych czasach zawodowców od PR wynajmują przedsiębiorstwa prywatne, krajowe oraz instytucje rządzące, takie jak chociażby ministerstwa.
Reklama outdoorowa
Wprowadził: Sebastian "XU" Głowala
Podpatrzone na: Sebastian "XU" Głowala

Promocja w dobrych rękach

To niepodważalna sprawa – w obecnych czasach przedsiębiorstwo nie ma szans na sukces, o ile mądrze nie korzysta z dobrodziejstw marketingu. Stąd duży procent firm w Polsce opłaca ludzi, którzy zajmują się kwestią jak najlepszego wypromowania marki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.