Marketing
Program lojalnościowy
Podpatrzone na: www.spiceupyourblog.com

Działania i metody wpływające na wsparcie sprzedaży

Wybierając dzisiaj odpowiednie dla swojej firmy oraz dostosowane do jej możliwości wsparcie sprzedaży należy się zastanowić i dokładnie przemyśleć swoją decyzję pod najistotniejszymi kryteriami. Jeżeli chodzi o przygotowywanie i dalsze wdrażanie rozmaitych, wybranych przez firmę rozwiązań sprzedażowych, przyjrzeć powinno się bliżej marketingowi lojalnościowemu, który daje wyjątkowo szerokie pole manewru klientom.
sii, serwery, outsourcing it
Podpatrzone na: http://pl.sii.eu/pl/

IT na rynku usług outsourcingowych

Technologie obecnego wieku przeganiają idee, jakie obecne były jeszcze kilka lat wstecz. Cyfryzacja dotknęła bodaj każdą branżę, od szkolnictwa, przez hodowle na fermach, do medycyny, nie wspominając już o eksperymentach naukowych, z którego to środowiska wywodzi się wszystko, co dzisiaj znamy pod postaciami Internetu, telefonów komórkowych i pozostałych elektronicznych przedmiotów.
droga
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co warto wiedzieć o logistyce

Od pewnego czasu w sieci możemy wyszukać wszystko. Bez problemu znajdziemy wiadomości na każdy temat, specjalistów różnego rodzaju, adresy, społeczności, serwisy powiązane z każdą działką. Każde przedsiębiorstwo ma swoją stronę, a jeśli nie, to choćby wizytówkę w Internecie.
Reklama outdoorowa
Wprowadził: Sebastian "XU" Głowala
Podpatrzone na: Sebastian "XU" Głowala

Promocja w dobrych rękach

To niepodważalna sprawa – współcześnie firma nie ma szans na sukces, o ile rozsądnie nie korzysta z dobrodziejstw marketingu. Z tego właśnie powodów przytłaczająca większość przedsiębiorstw w Polsce rekrutuje specjalistów, którzy parają się zadaniem jak najskuteczniejszego rozreklamowania marki.
Mały podatnik czyli kto?
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

PR to podstawa

Już z górą pół wieku temu marketing został osobną dyscypliną naukową, rozwijaną przez tysiące specjalistów. Wtedy też w przedsiębiorstwach narodziły się komórki odpowiedzialne za kreowanie wizerunku marki oraz działy reklamowe. W obecnych czasach specjalistów od PR wynajmują przedsiębiorstwa prywatne, krajowe oraz organy władzy, takie jak na przykład Rada Ministrów.
książka
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Badania satysfakcji klientów – co i jak

Ponad 50 lat temu stworzono marketing. Od tamtego czasu naukowcy kreują nowe koncepcje, a specjaliści w biznesie oraz w outsourcingowych agencjach zajmują się praktyką. Obecnie każda działalność biznesowa, która pragnie odnieść sukces, musi na poważnie zajmować się dziedziną szeroko pojętej promocji.
Praca, biznesmen
Wprowadził: www.s-lab.pl
Podpatrzone na: www.s-lab.pl

Marketing w rywalizacji o odbiorcę

W czasach opartych o sprzedaż i przy ogromnej konkurencji walka o klienta bywa bardzo zacięta. reklamy w gazetach oraz telewizji, ulotki, banery i wymyślne szyldy mogą nie być wystarczające do zatrzymania przy sobie konsumenta, producenci muszą wykazać się czymś nietuzinkowym. Tym czymś, co wypromuje nas spośród konkurentów może być program lojalnościowy.
piłkarzyki
Podpatrzone na: http://www.vivafitness.pl/

Jak w umiejętny sposób wybrać sprzęt do gry w halówkę?

Szczere fakty są takie, że jeśli wchodzi w grę granie w piłkę halową, początkowo trzeba bardzo dokładnie pomyśleć co jest dla nas niezbędne, aby mieć okazję bez żadnych kłopotów uprawiać sport... Początkowo weźmy pod uwagę kwestię obuwia. To w zupełności normalne, że buty odgrywają gigantyczną rolę. W końcu Polska to nie Brazylia, więc granie na bosaka nie jest OK. Choć to może jakieś rozwiązanie - Brazylia to potęga sportowa
.
telebim reklama
Podpatrzone na: www.medas-media.com.pl

Jak profesjonalnie promować firmę?

Reklama jest dźwignią handlu – raczej każdy słyszał to porzekadło i zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele znajduje się w nim prawdy, szczególnie w momencie, kiedy prowadzi swoje przedsiębiorstwo. Reklama przybiera liczne formy, w zależności od tego, gdzie są potencjalni reklamobiorcy, jakie istnieją środki przekazu i w których miejscach da się zamieścić skuteczną, rzucającą się w oczy reklamę, jaka wgryzie się w pamięć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.