Pasja
łowienie ryb
Wprowadził: Peter Halling Hilborg
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wyprawy wędkarskie, czyli o męskim hobby

Nasz współczesny styl życia jest wyjątkowo szkodliwy dla naszego zdrowia. Każdego dnia gdzieś biegniemy. Uczestniczymy w odwiecznym wyścigu o lepsze posady, wysokie pensje, uznanie społeczeństwa. Wdrapujemy się nieustannie po stopniach kariery. Dzieje się to zazwyczaj kosztem naszego życia osobistego. Co raz mniej czasu poświęcamy dla naszych bliskich.
złowione ryby
Wprowadził: Giulia Passerini
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Łowiska w Szewcji

Łowienie ryb to niewątpliwie wspaniała i porywająca pasja jak również niezastąpiony sposób na aktywny wypoczynek a Szwecja czy Norwegia to bardzo dobre miejsce dla zrealizowania naszego celu.

Salony fotograficzne

Dowolny branżowy sklep jest miejscem, do którego ludzie przychodzą nie tylko dokonać zakupu. W salonie muzycznym dożą do kontaktu nie tylko ze sprzedawcą, ale raczej pasjonatem muzyki, który pamięta wiele solówek, umie je bez pomyłki zagrać, a także podpowiedzieć w doborze instrumentu, wzmacniaczy, strun i pozostałych. W sklepie budowlanym – klient chce otrzymać nie tylko faktury i towaru, ale również fachowych porad, doświadczenia i wskazówek, które będzie mógł wykorzystać w swoich planach budowy, rekonstrukcji czy pozostałych przedsięwzięć. Dotyczy to również punktów fotograficznych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.