Firmy
Oznaczenia kartonów

Gdzie można zastosować folię stretch?

Prawidłowe zabezpieczanie artykułów jest niesłychanie ważne w procesach logistycznych, gdyż pozwala na ekspresowy i staranny załadunek. W zależności od materiałów, które chcemy zapakować, musimy wybrać odpowiednie maszyny pakujące. Obecnie na rynku jest mnóstwo wytwórców sugerujących wypróbowane rozwiązania, przystosowane do określonych wyrobów i potrzeb.
baner
Wprowadził: Elliott Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wydruki i nie tylko „od ręki”

Reklama dźwignią handlu” mówi znane powiedzenie. Każdy, kto stara się zarobić na sprzedaży dóbr lub oferowaniu usług powinien być świadomy jak reklama wpływa na sprzedaż i budowę relacji między firmą a klientem. Bo jeżeli nie zareklamujemy naszego produktu lub usługi to jak potencjalny klient ma się o nich dowiedzieć? Istnieje możliwość, że zajrzy przypadkiem do siedziby firmy ale warto mu w tym pomóc. Jednym z wielu sposobów na zostanie zauważonym na rynku jest reklama wizualna. Wszędobylskie ulotki i banery świadczą o skuteczności tego typu promocji, ponieważ nikt nie wydawałby pieniędzy na reklamę, która nie jest skuteczna.
Wprowadził: mkosut

Rynek lokali użytkowych - trendy

Zwiększająca się liczba inwestycji biurowych, nakręcanych rosnącym popytem, nie miało odpowiedniej ilości czasu jeszcze wpłynąć na kurczącą się po stagnacji podaż. Jak dokładnie wygląda sytuacja na rynku biurowców?
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Wprowadził: Instytut Przemiany
Podpatrzone na: Instytut Przemiany

Gry menedżerskie umożliwiają kreować wiele elementów mających związek z realnym światem.

Gry biznesowe, są w obecnych czasach niezwykle częst wybierane przez wiele osób, dlatego że wymagają one pełnego skupienia, ale również zdolności logicznego myślenia, ale również podejmowania spontanicznych decyzji, jakie mogą zainicjować bardzo duży przypływ bonusów w postaci wirtualnych albo też prawdziwych pieniędzy. Gry biznesowe coraz aktywniej pokazują się w sieci, dlatego że ludzie poszukują różnych metod, żeby nauczyć się tak cennych cech, które wymagane są do radzenia sobie w biznesie. Istnieje dużo gier, w których jest się prezesem firmy, lub instytucji i trzeba prowadzić szkolenia zarządzanie, aby w taki sposób wirtualni pracownicy prosperowali prawidłowo, a więc żeby przeprowadzali wszystkie czynności zgodnie z zaleceniami i by ich praca była oczywiście jak najbardziej zadowalająca.
Wprowadził: Dulux ®

Stylowy wystrój domu

Chyba każda osoba pragnie mieć ładnie urządzone wnętrza w domu. Zależy nam żeby oddawało nasz charakter, może też eksponowało hobby, a jednocześnie było praktyczne i wygodne. Bardzo istotne jest też, byśmy dobrze się w nim czuli i lubili do niego powracać po ciężkim dniu w pracy. Jeśli chodzi o wystrój wnętrz, Warszawa ma sporo do zaproponowana. To właśnie tutaj działa wielu ekspertów w tym obszarze.
Bądź zwyciezcą
Wprowadził: Julian Partridge
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Właściwe zarządzanie projektem sposobem na odniesienie sukcesu!

Aby efektywnie administrować projektem, powinno się wykorzystać należytą metodykę. Gdy chce się osiągnąć powodzenie, wszelkie działanie powinno się prawidłowo zaprojektować. Toteż powinno się używać wypracowanych rozstrzygnięć, jakie przydają się w firmach różnorakiego gatunku.
Pieniądze, Euro
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Program lojalnościowy

Obecnie niewiele podmiotów gospodarczych zdaje sobie sprawę jak ważnesą programy lojalnościowe. Instytucje, które choć raz spotkały się z dochodami wynikającymi z przywiązania klienta do marki, poszukują rozwiązań , które pozwolą zoptymalizować ten proces. Na polskim rynku istnieje dużo firm proponujących całościową obsługą systemów lojalnościowych oraz motywacyjnych. Jednak wybór odpowiedniej nie jest prosty, ponieważ ilość oferowanych wariantów jest zatrważająca.
Geny i styl życia
Wprowadził: Bird&Co.
Podpatrzone na: Bird&Co.

Gorące wakacje w czasie letniego sezonu

Dokąd udadzą się mieszkańcy Polski w lato 2013? Można to skutecznie przewidzieć, ponieważ generalnie co roku decydują się na te same państwa.
Komputer all-in-one Wind AE2220
Wprowadził: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl

System ERP – łatwe planowanie zasobów

System ERP to skrót pochodzenia angielskiego. Enterprise Resource Plannig można na polski przełożyć jako Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa. Chodzi mianowicie o elektroniczny system przeróżnych aplikacji, które wprowadzane są ostatnimi czasy do procesów firmy, bez względu na to, o jakich jego pionach mowa. System Enterprise Resource Plannig swym zakresem obejmuje wszystkie procesy, które następują w korporacji. Dzięki jego działaniu możliwe jest zoptymalizowanie pracy na konkretnych etapach zleceń.
budowa
Wprowadził: Times Square Public Relations
Podpatrzone na: Times Square Public Relations

Rynek nieruchomości a kryzys

Rynek nieruchomości w naszym kraju nie oparł się światowemu kryzysowi gospodarczemu sprzed kilku lat. Zwiększenie przez instytucje finansowe wymagań kredytowych i podniesienie cen surowców budowlanych spowodowało zmniejszenie zainteresowania nieruchomościami. W ciągu kilku minionych lat okoliczności bezsprzecznie się poprawiły a częstotliwość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła niemniej czy możemy ze spokojem spoglądać w przyszłość?
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.