Firmy
Smartfon
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakiego względu opłaca się sprzedać swój telefon do skupu telefonów komórkowych i jednocześnie zamienić go na nowy model ?

Przepadasz za nowymi gadżetami, zatem coraz kupujesz nowy telefon komórkowy? A może za każdym razem wraz z podpisaniem nowego kontraktu na abonament możesz wybrać sobie lepszy model? Jeśli tak, co robisz z poprzednią komórką? Kładąc ją do szuflady dużo nie uzyskujesz, znacznie lepiej jest sprzedać starszy model do skupu telefonów komórkowych, szczególnie w przypadku, gdy nie działa.
Pieniądze, Euro
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Program lojalnościowy

W dzisiejszych czasach niewiele korporacji zdaje sobie sprawę jak ważnesą programy lojalnościowe. Firmy, które choć raz spotkały się z dochodami wynikającymi z przywiązania klienta do marki, poszukują rozwiązań , które pozwolą zoptymalizować ten proces. Na polskim rynku istnieje dużo firm proponujących kompleksową obsługą systemów lojalnościowych oraz motywacyjnych. Jednak wybór odpowiedniej nie jest łatwy, ponieważ ilość oferowanych wariantów jest zatrważająca.
meble biurowe
Wprowadził: Polmarco
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl

Rynek lokali użytkowych - jakie trendy?

Coraz więcej inwestycji o charakterze gospodarczym, spowodowanych wzrastającym zainteresowaniem, nie zdążyło jeszcze wpłynąć na kurczącą się po kryzysie podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?
Geny i styl życia
Wprowadził: Bird&Co.
Podpatrzone na: Bird&Co.

Gorące wakacje w czasie letniego sezonu

Dokąd pojadą mieszkańcy Polski w lato 2013? Możemy to łatwo przewidzieć, ponieważ w zasadzie każdego roku stawiają na te same kraje.
Pieniądze czasem rosną na drzewie
Podpatrzone na: minority-opinion.com

Inwestycje – czy potrzebny nam doradca?

Gdy posiadasz jakikolwiek kapitał i chcesz go pomnożyć z pewnością zastanawiasz się w co inwestować. Opcji wyboru jest wiele i trzeba poznać możliwości zanim się na coś zdecydujemy w co zainwestować. To ogólnie wiadome, że każdy przedsiębiorca pragnie jak najlepiej zainwestować pieniądze. To pieniądze właśnie pomagają nam zrealizować skryte marzenia.
Księgowość
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Bydgoskie biura rachunkowe

Każdy szef firmy musi zmierzyć się z pewną istotną decyzją – utrzymywać własnych księgowych czy wynająć
niezależne biuro finansowe. Obie te opcje posiadają zalety. Wybór musi się oprzeć na takich parametrach działalności, jak skala kadry, budżet i skala realizowanych transakcji gotówkowych.
Księgowość
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Biuro księgowe - Zleć prowadzenie księgowością spółki specjalistom

Warszawa to miasto, w którym zapotrzebowanie na biura rachunkowe jest duży, ze względu na liczbę firm, które posiadają tam swoją centralę. Warto skorzystać z usług specjalistów, którzy profesjonalnie poprowadzą finanse firmy i dostosują ją do indywidualnych potrzeb klienta oraz profilu jego działalności. Dobrze jest znaleźć sprawdzone biuro księgowe warszawa, które będzie całościowo zarządzać księgowością naszej firmy, ale również zaproponuje pomoc chociażby w dziedzinie doradztwa podatkowego czy innych czynności związanych z planowaniem budżetu.
Dryvit Systems
Wprowadził: Omega Communication

Wrocław - miasto IT

Aktualnie na rynku pracy programiści mają jak w raju. Na każdej stronie z ogłoszeniami są setki ofert, mnóstwo firm szuka freelancerów do różnorodnych projektów.
Wprowadził: HEMMERSBACH

Programy lojalnościowe - czy warto?

Już od dłuższego czasu głośno jest o przeróżnych programach lojalnościowych czy motywacyjnych. Przedsiębiorstwa nierzadko wykorzystują tego typu działania, bo zapewniają tworzenie pozytywnych stosunków z klientami. Programy lojalnościowe implementowane są chętnie, bo to mało skomplikowane i skuteczne narzędzie.
Księgowość
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Wady i zalety outsourcingu usług księgowych

Outsourcing księgowości to chętnie wybierane i w wielu wypadkach konieczne rozwiązanie w współczesnym biznesie. Spory odsetek firm decyduje się na rezygnację z własnego działu rachunkowości i przekazanie tych prac fachowym biurom. Sprawdź, jakie plusy i minusy ma taka decyzja i co jest istotne, kiedy wybieramy zewnętrzną rachunkowość.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.