Firmy
Wprowadził: Dulux ®

Stylowy wystrój domu

Chyba każda osoba pragnie mieć pięknie udekorowane mieszkanie. Chcemy by odzwierciedlało nasz temperament, być może pokazywało zainteresowania, a dodatkowo było funkcjonalne i komfortowe. Ważne też, żebyśmy świetnie się w nim czuli i lubili do niego przychodzić po długim dniu w biurze. Gdy chodzi o wystrój wnętrz, Warszawa ma najwięcej do zaproponowana. To właśnie tutaj działa wielu ekspertów w tym obszarze.
Dryvit Systems
Wprowadził: Omega Communication

Wrocław - miasto IT

Ostatnio na rynku pracy programiści mają idealną sytuację. W każdym portalu z ogłoszeniami są setki ofert, wiele firm poszukuje freelancerów do różnorodnych projektów.
baner
Wprowadził: Elliott Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wydruki i nie tylko „od ręki”

Reklama dźwignią handlu” powiada popularne przysłowie. Jeżeli ktoś próbuje zarobić na sprzedaży dóbr lub oferowaniu usług powinien być świadomy jak reklama wpływa na sprzedaż i budowę relacji między firmą a klientem. Bo jeśli nie rozreklamujemy naszego produktu lub usługi to jak klient ma się o nich dowiedzieć? Może oczywiście zajrzeć przypadkiem do siedziby firmy ale na pewno warto mu w tym pomóc. Jednym ze sposobów na zostanie zauważonym na rynku jest reklama wizualna. Wszechobecne banery i ulotki świadczą o skuteczności tego typu promocji, gdyż nikt nie inwestowałby w reklamę, która nie jest skuteczna.
praca
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Internet daje nowe możliwości na znalezienie pracy

Sieć to obecnie jedno z priorytetowych miejsc poszukiwania pracowników. Dla osób szukających pracowników stanowi bazę potencjalnych osób które może zatrudnić, zaś dla ludzi którzy są w trakcie szukania pracy jest kopalnią ofert, którą zgłębiamy bez wychodzenia z budynku. Codziennie na polskich stronach www ukazuje się kilka setek najświeższych ofert pracy.
komputery
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co to jest oprogramowanie ERP?

Jeśli prowadzimy swoją firmę przydatne jest, żebyśmy znali się na różnego typuu systemach i ułatwieniach, jakie oferuje nam rozwój technologii oprogramowania. Minęły już czasy, gdy sercem zakładu pracy był wielki segregator przechowywany przez panią w sekretariacie, w którym było wszystko. Teraz przydatne są systemy informatyczne wspierające pracę firmy na wszystkich szczeblach jej działania. Takim rozwiązaniem jest z pewnością system ERP.
http://www.arapneumatik.pl/
Podpatrzone na: http://www.arapneumatik.pl/

Osprzęt przeładunkowy

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że na całym globie nastał wielki kryzys gospodarki światowej. Wiele państw przechodzi w tym momencie ciężkie chwile. Mnogość mieszkańców wkracza na teren miasta z strajkami, oczekując od przez siebie wybranych rządów pracy i godnych komfortów życia.
Geny i styl życia
Wprowadził: Bird&Co.
Podpatrzone na: Bird&Co.

Gorące wakacje w czasie letniego sezonu

Gdzie pojadą Polacy w lato 2013? Możemy to prosto przewidzieć, bo właściwie co roku stawiają na te same strony.
Praca, biznesmen
Wprowadził: www.s-lab.pl
Podpatrzone na: www.s-lab.pl

Wszystko o poradach biznesowych

Z talentem do robienia interesów trzeba przyjść na świat. To znana prawda. Ale czasem nie musisz koniecznie być Billem Gatesem, do majątku możesz dojść sumienną pracą i wiedzą. Kluczowe jest korzystanie z czyichś zdolności i przeżyć, najbardziej w momencie, gdy ma się firmę na głowie.
Oszczędności i inwestycje
Podpatrzone na: millionaireacts.com

Inwestycje – czy potrzebny nam doradca?

Gdy masz jakikolwiek kapitał i chcesz go powiększyć na pewno stawiasz sobie pytanie w co inwestować. Wybór jest spory i warto poznać możliwości zanim się na coś zdecydujemy. To ogólnie wiadome, że każda osoba chce dobrze zainwestować pieniądze i warto dowiedzieć się jak inwestować na giełdzie. Jak zawsze, jest tu ryzyko ale też możliwość zarobienia pieniędzy.
Pieniądze czasem rosną na drzewie
Podpatrzone na: minority-opinion.com

Inwestycje – czy potrzebny nam doradca?

Gdy masz jakikolwiek kapitał i chcesz go powiększyć na pewno zastanawiasz się w co inwestować. Wybór jest spory i trzeba poznać możliwości zanim podejmiemy decyzję w co zainwestować. To oczywiste, że każdy przedsiębiorca chce jak najlepiej zainwestować pieniądze. To pieniądze właśnie pomagają nam zrealizować skryte marzenia.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.