Turysta
Góry z samolotu
Podpatrzone na: en.wikipedia.org

Co wziąć na drogę?

Każdy wędrownik, który cechuje się mądrością, powinien zawsze zabierać ze sobą komplet kluczowych rzeczy. Akcesoria turystyczne powinno się rzecz jasna dopasowywać do celu wycieczki – innego gatunku rzeczy trzeba zabierać w góry, inne na wędrówkę po plaży. Istotna jest także pora roku, a więc i klimat panujący w danym rejonie świata. Musisz koniecznie o tym wiedzieć, gdyż pogoda może cię zmylić – w wysokich partiach gór najczęściej jest dużo chłodniej niż na nizinach.
pałac

Wycieczka po południowych zakątkach Polski

Nie brakuje zachwytów nad stolicą Czech, marzymy o Paryżu, a nie wiemy, co zobaczymy w naszym kraju. Oczywiście nie mamy pojęcia, że żyjemy w jednym z najpiękniejszych miejsc – jeżeli nie na świecie, to z całą pewności w Europie.
Kraków

Wczasy w mieście pełnym zabytków

Poszukując miejsca do spędzenia wakacji, Polacy zwykle wolą niewielkie miejscowości wypoczynkowe, głównie nad morzem i w górach. Takie kurorty właściwie w całości utrzymują się z turystyki – wytwarzania i handlu pamiątkami, pracy w restauracjach i hotelach.

Zaplanuj urlop - gdzie warto się wybrać?

Upragniony wypoczynek zbliża się wielkimi krokami. Sezon letni już niedługo, a więc najwyższa pora pomyśleć o wczasach dla całej rodziny. Wszyscy oczekujemy z niecierpliwością na należyty wypoczynek. Przez cały rok pracowicie wypełnialiśmy wszelkie swoje obowiązki, zarówno te w domu, jak i zawodowe. Teraz pora na odpoczynek i beztroskie lenistwo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.