Oświetlenie
Wnętrze urządzone światłem
Wprowadził: LARS
Podpatrzone na: LARS

Ekologia w domowym zaciszu

Postawa ekologiczna nie bazuje jedynie na gospodarnym wykorzystywaniu zasobów naturalnych, ale w dużym stopniu właśnie na ekonomicznym i rozsądnym wydawaniu pieniędzy. Już kiedyś na rynku zaczęły pojawiać się lampy LED, wykorzystujące nowoczesne technologie oświetlenia.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Wprowadził: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting

Energooszczędne oświetlenie

Niewiele osób ma świadomość, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED mieszkańcy Unii Europejskiej byliby w stanie zmniejszyć zużycie energii o prawie 40 TWh, co w przybliżeniu odpowiada rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, i że oszczędności za ten okres na obszarze państw UE wynikające z tej zmiany mogłyby osiągnąć aż 5mld euro?
Diody LED
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Niespełna osiemdziesiąt procent informacji dochodzi do nas za pośrednictwem wzroku. Dlaczego zatem tak sporadycznie troszczymy się o niego, wybierając najlepsze dla naszej pracy oświetlenie?
Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL
Wprowadził: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting

Nowa ledowa jakość

Ostatnimi czasy coraz większym zainteresowaniem cieszy się nowoczesna technologia oświetlenia LED, która wiąże się z użyciem diod elektroluminescencyjnych. Diody LED wykorzystane zamiast świetlówek CCFL powodują wiele wymiernych korzyści.
Rybki, akwarium
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Czy akwarystyka to fascynujące hobby?

Nie da się ukryć uznania, że nasze hobby to zasadniczy fragment życia codziennego, dzięki któremu możemy wytężać nasze szare komórki. Posiadanie własnej pasji bowiem w znaczny sposób rozwija nasze kreatywne myślenie oraz sprawia nam w zasadzie przyjemność. Jak się zarówno okazuje, jak niesłychanie jest różnorodny człowiek tak także bogate są nasze pasje. Niemniej wprawdzie, jedną z w największym stopniu rozwiniętych dziedzin naszych domowych hobby jest akwarystyka. Praktycznie w każdym domu możemy spotkać kogoś, kto w dowolnym czasie miał do czynienia z hodowlą ryb.
aparat fotografa

Kilka informacji odnośnie tworzenia portfolio

Problem poruszony w tytule wpisu ma jedną prawidłową odpowiedź – portfolio jest kluczowe dla modelki. To profesjonalny rejestr, w którym zbiera się zdjęcia z modelką, wykonane przez różnorakich fotografów.
Diody LED
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Zalety światła led

Od kilku lat wiadomo, że charakter oświetlenia, jego natężenie oraz barwa mają silny wpływ na nasze funkcjonowanie. Pracując kilkanaście godzin dziennie w sztucznie doświetlonym pomieszczeniu warto zdecydować się na wybór najbardziej optymalnego rodzaju światła by tym samym zadbać o komfort pracy lub wypoczynku.
akwarium, akwarystyka
Podpatrzone na: http://www.akwarystyka.sklep.pl/

Morska akwarystyka

Rodacy trzymają w mieszkaniach różnorakie stworzenia. Zwykle towarzyszem ludzkim w naszym kraju jest pies, czasami kot. Bywa, że fani dziwnych żyjątek kupują takie zwierzaki jak tarantula albo fretka. A ci, którzy kochają fauna morską, montują sobie w domach bogato wyposażone akwaria i umieją godzinami wpatrywać się w żyjące w nich okazy. Wiele analiz naukowych wykazało, że spoglądanie na rybki może silnie relaksować nawet najbardziej zdenerwowanych ludzi.
reflektor diodowy
Wprowadził: Steinel
Podpatrzone na: Steinel

Światło przyszłości?

Postęp pędzi nieustannie, nie wolno pozostawać w tyle. Nie czarujmy się, żarówka to wynalazek wprost z XIX stulecia i jego miejsce jest już w lamusie. Nie opłaca się nabywać przestarzałych żarówek, gdy w sklepach są dostępne diody LED, współczesne światło.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.