Oświetlenie
Wnętrze urządzone światłem
Wprowadził: LARS
Podpatrzone na: LARS

Ekologia w domowym zaciszu

Ekologia nie polega tylko na umiarkowanym wykorzystywaniu zasobów środowiska, lecz w dużym stopniu właśnie na ekonomicznym i rozsądnym wydawaniu gotówki. Już kiedyś wśród propozycji zaczęły pojawiać się lampy LED, stosujące nowe sposoby oświetlenia.
Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL
Wprowadził: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting

Nowa ledowa jakość

W ciągu ostatnich paru lat coraz większym zainteresowaniem cieszy się energooszczędna technologia oświetlenia LED, która wiąże się z użyciem diod elektroluminescencyjnych. Diody LED wykorzystane w zastępstwie świetlówek CCFL niosą ze sobą cały szereg korzyści.
akwarium, akwarystyka
Podpatrzone na: http://www.akwarystyka.sklep.pl/

Morska akwarystyka

Ludzie trzymają w mieszkaniach różnorakie zwierzęta. Zwykle zwierzęcym kompanem w Polsce jest pies, niekiedy kot. Bywa, że fani egzotycznych stworzeń kupują takie zwierzaki jak pająk bądź wąż boa. A ci, którzy wolą fauna wodną, instalują sobie w domach duże akwaria i umieją godzinami patrzeć na egzystujące w nich gatunki. Wiele badań naukowych wykazało, że spoglądanie na rybki może świetnie rozluźnić nawet najbardziej zestresowanych ludzi.
Rybki, akwarium
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Czy akwarystyka to fascynujące hobby?

Nie da się ukryć stwierdzenia, że nasze hobby to fundamentalny detal życia codziennego, dzięki któremu możemy męczyć nasze szare komórki. Posiadanie własnej pasji bowiem w wielki sposób rozwija nasze pomysłowe myślenie oraz sprawia nam w zasadzie przyjemność. Jak się również okazuje, jak niezwykle jest urozmaicony człowiek tak podobnie różnorodne są nasze pasje. Niemniej jednak, jedną z w największym stopniu rozwiniętych dziedzin naszych domowych hobby jest akwarystyka. Praktycznie w każdym domu możemy spotykać kogoś, kto w dowolnym czasie miał do czynienia z hodowlą ryb.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Wprowadził: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting

Energooszczędne oświetlenie

Niewiele osób ma świadomość, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED obywatele krajów UE byliby w stanie zaoszczędzić prawie 40 TWh, co odpowiada mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, oraz że oszczędności za ten okres na terenie państw UE będące efektem takiej zmiany mogłyby osiągnąć nawet 5mld euro?
reflektor diodowy
Wprowadził: Steinel
Podpatrzone na: Steinel

Światło przyszłości?

Technologia idzie do przodu, niemądrze ociągać się w tyle. Nie okłamujmy się, żarówka to przyrząd wprost z dziewiętnastego wieku i jego miejsce jest już w historii. Nie warto nabywać staroświeckich żarówek, gdy w sklepach są dostępne diody LED, prawdziwie nowoczesne światło.
Diody LED
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Niespełna osiemdziesiąt procent informacji dochodzi do nas za pośrednictwem wzroku. Dlaczego zatem tak sporadycznie troszczymy się o niego, wybierając najlepsze dla naszej pracy oświetlenie?
aparat fotografa

Kilka informacji odnośnie tworzenia portfolio

Problem poruszony w tytule wpisu ma jedną prawidłową odpowiedź – portfolio jest kluczowe dla modelki. To profesjonalny rejestr, w którym zbiera się zdjęcia z modelką, wykonane przez różnorakich fotografów.
Diody LED
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu

Zalety światła led

Od kilku lat wiadomo, że charakter oświetlenia, jego natężenie oraz barwa mają silny wpływ na nasze funkcjonowanie. Pracując kilkanaście godzin dziennie w sztucznie doświetlonym pomieszczeniu warto zdecydować się na wybór najbardziej optymalnego rodzaju światła by tym samym zadbać o komfort pracy lub wypoczynku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.