Żywność
wycieczka
Wprowadził: Trevor Mattea
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co warto zabrać na pieszą wycieczkę?

Podróżowanie jest fascynującym sposobem na spędzenie wolnego okresu dużej części naszego społeczeństwa. Chcemy wybierać się w długotrwałe piesze wyprawy, dzięki którym możemy zapomnieć o całym otaczającym nas świecie. Niemniej natomiast stosowne przygotowywanie się do długich wypraw jest w wielu przypadkach bagatelizowaną przez nas kwestią.
Wprowadził: Comes S.A.

Moda na zakupy w Internecie

Musimy przynać, że staliśmy się społeczeństwem on-line. Zdalnie pracujemy, przyjaźnimy się z dużej odległości i w dodatku żywnośćżywność zamawiamy przez Internet. Wygoda i szybkość komunikowania się spowodowały, że również biznes przedsiębiorcy spróbowali wynieść się do Internetu i tam prezentować swoją niezwykle barwną ofertę.
chłodnictwo
Podpatrzone na: http://izolacje.gda.pl/

Chłodnictwo w branży FMCG

Wpierw musimy rozszyfrować pojęcie, które pojawia się w tytule tekstu. Artykuły FMCG to szybko rotujące dobra. Wyróżniają się tym, że są w ciągłym obrocie ze względu na ich użyteczność. Do takich produktów zalicza się żywność, wyroby tytoniowe i alkoholowe oraz artykuły do mycia. Popyt na te dobra jest constans, zatem istnieje wielka liczba dróg dystrybucji oraz rozmiar sprzedaży jest wielki. Jak już zdajemy sobie sprawę z tego, czym jest dziedzina fast moving consumer goods, pomyślmy, czemu chłodnictwo jest dla niej kluczowe.
opakowanie
Wprowadził: Charles16e
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Opakowania z tworzyw sztucznych otaczają nas z każdej strony w sporej ilości

Jedzenie, sprzęty produkcyjne, kosmetyki – wszystko co zakupujemy jest wcześniej właściwie opakowywane. Od jogurtowego wieczka po formy sięgające półtorej tony - każda z form pochodzi z fabryki twórcy opakowań.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.