Wyszukiwarka

Szlakiem noclegów przy polskim morzu

Szmer wody, rozgrzany piasek, morska bryza. Znakomite miejsce na spacer. Natomiast zanim wybierzemy się na wędrówkę brzegiem naszego morza, najpierw trzeba zrealizować wyjazd tropem kwater w morskich miejscowościach. Bo jedną z podstaw udanego wyjazdu jest zaplecze noclegowe. Oferta jest naprawdę szeroka. Od pokoi, stancji, hoteli, przez domki letniskowe, po pola namiotowe.
E-handel
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Badanie sieci

Ostatnio nierzadko można spotkać się z określeniami takimi jak monitoring mediów. Pomimo że brzmi to dość tajemniczo, proces ten jest w w sumie raczej nieskomplikowany. Zjawisko to wchodzi w zakres zagadnień public relations, a przy tym należy do najważniejszych jego narzędzi. Polega na odnajdywaniu danych na określony temat w rozmaitych mediach masowych. Otrzymane informacje wykorzystuje się do obserwowania, jak dane przedsiębiorstwo czy produkt radzi sobie na rynku, a także do przewidywania w kontekście przyszłych losów danego elementu. Jest to niezwykle istotny proces w sytuacji, gdy potrzebne jest obserwowanie i ocena reputacji instytucji. Monitoringiem środków masowego przekazu zajmują się profesjonalne przedsiębiorstwa, a ich ilość aktualnie gwałtownie rośnie.
zdjęcie
Wprowadził: Agata Kwiecień
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Często ostatnio mamy szansę po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy, np. "fotograf Wrocław" spotkać ogłoszenia fachowych fotografów, a nawet fotografów amatorów proponujących sesje fotograficzne. 0głoszenia służą tak udokumentowaniu kluczowej w życiu sytuacji, jak i sesji "bez powodu". Kto bierze udział w takich projektach? Do czego możemy ich efekty użyć?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.