Pies
Psy
Podpatrzone na: http://pixabay.com

Dla zdrowia - zabawa z psem!

Dla ludzi mających pracę przy biurku polecany jest odpoczynek w ruchu. Naturalnie sport powinni uprawiać wszyscy, bo to najlepszy sposób na zachowanie zdrowia i dobrej formy. Większości ludzi jednak trudno jest zmusić się do codziennej aktywności. W lepszej sytuacji są właściciele psów. Posiadanie czworonoga zobowiązuje do wychodzenia z mieszkania minimum trzy razy dziennie, na przynajmniej kwadrans. To już jakiś początek. Każda chwila wysiłku na świeżym powietrzu przyczynia się do poprawienia kondycji.
Pies rasy mastif tybetański
Wprowadził: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kupujemy pieska. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Kiedyś w końcu przychodzi ten moment, gdy nasze dziecko oznajmia nam, że chce posiadać w domu zwierzątko. To dosyć poważna kwestia i powinniśmy się nad tym dobrze zastanowić. Na pewno nie można zbyt prędko się zgadzać. Nie mówmy naszemu szkrabowi, że zgadzamy się na to, tylko dlatego, by przestało nas tą sprawą zamęczać. Oszukiwanie malucha może przynieść jeszcze gorsze efekty niż brak zgody. Zanim jednak zadeptamy marzenia dziecka o zwierzaku, przemyślmy wszystko na chłodno.
Karmy dla psów ZiwiPeak
Podpatrzone na: www.zwierzakowo.pl

Jaki pokarm jest najzdrowszy dla naszego psa?

Dla prawidłowego rozwoju pies potrzebuje zbilansowanego pożywienia, odpowiedniego do wieku, rozmiaru i aktywności. Najważniejsze w diecie naszego psa są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Właściwie dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich potrzebnych składników, by długo cieszył się dobrym zdrowiem.
Tibetan mastiff
Wprowadził: Andrea Arden
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Żywienie psa i mruczka

Wychowywanie czworonoga to właściwie jeden wielki zestaw problemów i miłych chwil. Kochający pies daje wiele radości i uśmiechu nawet w ponure dni. To znakomity towarzysz do odległych spacerów i skuteczny odstraszacz złych ludzi. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, również może się szybko oswoić z człowiekiem. Leżenie z ciepłym, mruczącym kotkiem to spora przyjemność.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.