Pies
Tibetan mastiff
Wprowadził: Andrea Arden
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Żywienie psa i mruczka

Wychowywanie czworonoga to właściwie jeden wielki zestaw problemów i miłych chwil. Kochający pies daje wiele radości i uśmiechu nawet w ponure dni. To znakomity towarzysz do odległych spacerów i skuteczny odstraszacz złych ludzi. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, również może się szybko oswoić z człowiekiem. Leżenie z ciepłym, mruczącym kotkiem to spora przyjemność.
Psy
Podpatrzone na: http://pixabay.com

Dla zdrowia - zabawa z psem!

Dla ludzi wykonujących siedzącą pracę zalecany jest aktywny wypoczynek. Naturalnie sport powinien być normą, bo to najlepszy sposób na zachowanie wigoru i dobrej formy. Większości ludzi jednak niełatwo jest przekonać się do codziennego wysiłku. W dobrej sytuacji są posiadacze psów. Zwierzak zobowiązuje do wychodzenia na dwór minimum trzy razy na dzień, na co najmniej piętnaście minut. To już dobry początek. Każda chwila ruchu na dworze przyczynia się do polepszenia kondycji.
Pies rasy mastif tybetański
Wprowadził: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kupujemy pieska. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Kiedyś w końcu przychodzi ten dzień, gdy nasze dziecko ogłasza nam, że musi posiadać w domu zwierzaka. To dosyć istotna sprawa i trzeba się nad tym odpowiednio zastanowić. Z pewnością nie możemy od razu się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu szkrabowi, że pozwalamy na to, tylko po to, by zaprzestało nas tą sprawą męczyć. Oszukiwanie dziecka przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednak zniszczymy pragnienia dziecka o zwierzątku, przeanalizujmy wszystko na spokojnie.
Karmy dla psów ZiwiPeak
Podpatrzone na: www.zwierzakowo.pl

Jaki pokarm jest najzdrowszy dla naszego psa?

Dla Właściwego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pożywienia, dopasowanego do swojego wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Kluczowe w diecie naszego pieska są białka, węglowodany, tłuszcze, oraz witaminy i minerały. Właściwie dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich potrzebnych składników, aby przez cały czas cieszył się świetnym zdrowiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.