Fotograf

Salony fotograficzne

Dowolny branżowy sklep jest miejscem, do którego klienci przychodzą nie tylko dokonać zakupu. W salonie z instrumentami dożą do kontaktu nie tylko ze sprzedawcą, ale raczej pasjonatem muzyki, który zna dużo kawałków, potrafi je bez pomyłki zagrać, i doradzić w doborze instrumentu, pieców gitarowych, strun i pozostałych. W punkcie budowlanym – klient oczekuje nie tylko faktury i zakupów, ale również specjalistycznych porad, doświadczenia i wsparcia, które będzie mógł wykorzystać w swoich planach budowy, rekonstrukcji czy innych przedsięwzięć. Dotyczy to też sklepów fotograficznych.
slub
Podpatrzone na: flickr.com

Jak znaleźć najlepszego fotografa

Oto niedługi przewodnik, w którym wyjaśnimy dokładnie, jak wyselekcjonować specjalistę, który uwieczni najważniejszy moment w ścieżce życia każdego człowieka - ceremonię małżeństwa pary ludzi.
zdjęcie
Wprowadził: Agata Kwiecień
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Często ostatnio mamy szansę po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy, np. "fotograf Wrocław" spotkać ogłoszenia fachowych fotografów, a nawet fotografów amatorów proponujących sesje fotograficzne. 0głoszenia służą tak udokumentowaniu kluczowej w życiu sytuacji, jak i sesji "bez powodu". Kto bierze udział w takich projektach? Do czego możemy ich efekty użyć?
Fotografia ślubna
Podpatrzone na: epena.pl

Fotograf ślubny - Twój niezapomniany dzień

Trudno wyobrazić sobie ślub i wesele bez fotografii. Pamiątki z tego dnia zajmują najważniejsze miejsce do końca życia. Jak jednak wybrać profesjonalistę, który nie zawiedzie przyszłych małżonków?
Fotografia
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Dlaczego opłaca się wykonać sesję u fotografa

W dzisiejszych czasach image jest bardzo istotny. Każdego dnia jesteśmy bombardowani z każdej ze stron kolorowymi gazetami, a tam czarują nas ulepszone zdjęcia gwiazd. Zapotrzebowanie na atrakcyjny wygląd wciąż trwa i na pewno szybko się nie zmieni. Dlatego idealny fach w naszychczasach to fotograf.
aparat fotografa

Kilka rad dla zaczynających karierę fotografa

Sporo osób rozważa karierę fotografa. Marzą by zgodnie z powszechną modą, połączyć pracę ze swoją pasją. Przekonamy się, czy da rady z tego zawodu wyżyć oraz czy nadal jest okazja dla zaczynających karierę.
obiektyw
Wprowadził: Eugene Romanenko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szukamy najlepszego obiektywu Sigma

Każdy miłośnik nowoczesnej fotografii poszukuje idealnego obiektywu do swojego sprzętu. Każdy wykwalifikowany fotograf zdaje sobie jednak sprawę, że tego rodzaju urządzenie nie istnieje. Optyka ma swoje ograniczenia, których nie można żadnym sposobem uniknąć. Zaawansowane obiektywy gwarantują dobrą jakość obrazu, nie są to jednak urządzenia uniwersalne. Teleobiektywy służą do uwieczniania dalekich celów, są więc wykorzystywane przez fotoreporterów czy fotografów kosmosu. Optyka stałoogniskowa za to cechuje się znakomitą jakością zdjęć, ale z uwagi na niemożność szybkiej zmiany kadru, wykorzystuje się ją głównie w warunkach studyjnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.